Страница 49 от 56 ПърваПърва ... 394748495051 ... ПоследноПоследно
Резултати от 721 до 735 от общо 832
Like Tree59Одобрявам

Mitsubishi MSZ-GE25VA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    79
    #721

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Здравейте! Доколкото разбрах този модел климатици вече го няма в наличност. Може ли някой да ми каже истината - има го като нов модел с нови параметри и нова цена или точно този модел вече не се произвежда? Имам 2 броя от този модел и сме много доволни, но сега трябва да сложа климатик в една стая, която е около 18 кв.м. с изолация, нова дограма и южно изложение и честно да кажа - не знам какво да избера, след като съм лаик в тази сфера. Някой ще ми помогне ли в избора?

  2.  
     
  3. tgn
    tgn е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    126
    #722

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Има нов модел Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE/MUZ-SF25VE 2013

    За тези квадрати ще е по добре 35-ца.

    Това е по добър вариант според мен - MITSUBISHI Heavy SRK/SRC 35ZJP-S

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    71
    #723

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    За тези 18 м2 с изолация и южно изложение, 25-ца ще Ви свърши работа без притеснения(ако помещението Ви не е високо 6-7 метра). Не Ви трябва 35-ца.
    Не съм казал, но пак ще повторя, климатик се избира по кубатурата на помещението, не по квадратурата ...
    Още не съм се уморил да го повтарям!:rolleyes:
    mirandi одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    79
    #724

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Ейй, знаех си че някой ще ме заяде за кубатурата) Помещението е 48куб, така по-добре ли е?! Все пак очаквам всякакви предложения, хора. Предните климатици също ги избрах, благодарение на този форум и съм ви адски благодарна за съветите. Това е всекидневната на родителите ми, очаквана температура - 21-23гр и все си мисля, че с това южно изложение, добра изолация и дограма, климатика няма да се мъчи. Единственото важно, което трябва да спомена, че квартала е Левски, където мъглите са постоянно есенно-зимния период, а това е мъчение за климатиците. Та, затова искам съвет.
    MHIEhelp одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #725

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Значи, ако има изолация и на тавана - 25-ца, ако няма 35-ца. Когато е облачно продължително... изолацията е решаващата, не изложението!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    78
    #726

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Един въпрос офф топик. Може ли да се намери все още този климатик MSZ-GE25VA в гр.Варна на добра цена и къде?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    71
    #727

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Ейй, знаех си че някой ще ме заяде за кубатурата) Помещението е 48куб, така по-добре ли е?! Все пак очаквам всякакви предложения, хора. Предните климатици също ги избрах, благодарение на този форум и съм ви адски благодарна за съветите. Това е всекидневната на родителите ми, очаквана температура - 21-23гр и все си мисля, че с това южно изложение, добра изолация и дограма, климатика няма да се мъчи. Единственото важно, което трябва да спомена, че квартала е Левски, където мъглите са постоянно есенно-зимния период, а това е мъчение за климатиците. Та, затова искам съвет.
    Мисля, че 25-ца, ще Ви е достатъчна. Необходими са Ви около 2500 Вата(като не включвам запас) за да се отоплявате, а 25-ците в режим отопление са по 3 kW и нагоре ...
    rumialex одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #728

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Здравейте, имаме този климатик и съм се захванал да го чистя. Въпросът ми е свързан с един спрей, който купих преди време и не го знам какво съдържа, опасно ли е ако го ползвам върху ламелите на вътрешното тяло? Ей това е спреят :
    http://www.sofclima.com/page.php?n=123021&SiteID=687
    Питата изглежда чиста между другото, но понеже климатикът е в кухня, в която се готви, по другите части има мазнина, та си мисля, че вероятно и по "радиаторчето" се е натрупало, но не се вижда. Като пръсках хитачито, светна, макар че и там не изглеждаше да има мръсотия. Та, да пръскам ли? Един техник вика после с вода да го изплакна от препарата....малко ме е страх. Благодаря ви предварително

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #729

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Dimitar Kostov, спрея е точно за ламелите и е качествен. То това е и показано на флакона. Добре е обаче това да го правиш в топло време за да можеш след това да включиш климатика на охлаждане и да доизмие питата. Ако сега е наложително, първо напръскай с обезмаслител, изчакай малко. След това в пръскалката вода и накрая от спрея. Ако те мързи може и само от спрея, той кипи малко, и след това спира.

  12. Member Аватара на mirandi
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    419
    #730

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Цитат Първоначално публикувано от gogorog Виж публикацията
    Един въпрос офф топик. Може ли да се намери все още този климатик MSZ-GE25VA в гр.Варна на добра цена и къде?
    Инверторен климатик Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA/MUZ-GE25VA

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #731

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Dimitar Kostov, спрея е точно за ламелите и е качествен. То това е и показано на флакона. Добре е обаче това да го правиш в топло време за да можеш след това да включиш климатика на охлаждане и да доизмие питата. Ако сега е наложително, първо напръскай с обезмаслител, изчакай малко. След това в пръскалката вода и накрая от спрея. Ако те мързи може и само от спрея, той кипи малко, и след това спира.
    Благодаря за бързия отговор! Значи ще пръсна може би с тоя спрей като събера смелост. С меглио и вода малко ме е страх да пръскам, пък и ще направя свинщина в кухнята :D И последен въпрос-нали няма да наруша гаранцията, заради това, че съм го пръскал с това нещо?

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #732

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Нали за ламелите говорим, каква свинщина ще направиш? Преди малко сглобих моята машина и мина основно миене. Ако пък те е страх от мечки не ходи в гората. Тоест ако не си убеден, че ще се справиш си извикай фирма.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    117
    #733

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Нали за ламелите говорим, каква свинщина ще направиш? Преди малко сглобих моята машина и мина основно миене. Ако пък те е страх от мечки не ходи в гората. Тоест ако не си убеден, че ще се справиш си извикай фирма.
    Да, за ламелите, т.е. "питата". А за справянето не ме е страх, страх ме е да не се повреди нещо от химиите в препаратите. Ама рано или късно трябва да събера смелост де :D
    mirandi одобрява това.

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #734

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Пак да кажа, нали тези препарати са за това, аз работя с такъв от години. Ако го ползваш по предназначение няма проблеми.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    78
    #735

    Отговор: Mitsubishi MSZ-GE25VA

    Цитат Първоначално публикувано от mirandi Виж публикацията
    Във фирмата не се предлага отдавна. Лично съм питал там.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 49 от 56 ПърваПърва ... 394748495051 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. MHI 25 ZJ-S или Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA
    От kaki във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 27
    Последно: 30-08-13, 23:36
  2. Отговори: 8
    Последно: 24-05-13, 17:01
  3. Daikin FTXS20K/25K vs Mitsubishi MSZ-GE25VA
    От maddog9 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 21
    Последно: 20-01-13, 13:08
  4. Fujitsu ASYG 09LE или Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA/MUZ-GE25VA
    От kurdamon във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 18-12-12, 21:22
  5. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе