Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 81 от общо 81
Like Tree47Одобрявам

"Цъкащ" звук от турбината на вътрешното тяло (SRC 20ZSX-S) ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    Северозапад

Отговор: "Цъкащ" звук от турбината на вътрешното тяло (SRC 20ZSX-S) ?

Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    За този въпрос, ще намериш отговор в темата 'Избор на климатик 2019'
    Благодаря.

2.  
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017

Тупарлак , я се ослушай ПОД външното отдясно като застанеш срещу него ... чува ли се нещо ?

4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    Северозапад

Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Тупарлак , я се ослушай ПОД външното отдясно като застанеш срещу него ... чува ли се нещо ?
    Като се прибера вкъщи ще опитам, имаш предвид от тази страна дето се свързва тока на външното тяло ли?
    Не знам дали има значение, но от вън тръбния път опира в олука и е навит на колело от зад на външното тяло, тръбния път е навит на ръка.

5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017

Да откъм тръбите , мисълта ми е да не се предава някакъв шум по кондензната тръба от външното щом по вътрешното всичко е сменено. Запуши я с гъбичка само за проба ...

6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    Северозапад

Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Да откъм тръбите , мисълта ми е да не се предава някакъв шум по кондензната тръба от външното щом по вътрешното всичко е сменено. Запуши я с гъбичка само за проба ...
    Точно кондензната тръба е прилепнала за олука, според теб има ли значение това за шума?
    Тези малоумници като пробиваха дупка за тръбния път, им казах че от вън има олук и те за малко да пробият олука, в Хасково сигурно няма свестни монтажници.

- - - - - - - - - -

Здравейте,

Честно да си кажа от начало бях афектиран от климатика защото ми създава само проблеми, но при условие че тъщата го има същия и няма проблем, след като на моя смениха всички части, остава само монтажа да не е извършен както трябва, въпреки че питах за мнения тук от вас и ви благодаря на всички които ми дадохте съвети, споделих ги с сервизните, тях не ги интересуваше само смениха частта видяха че не е отстранен дефекта и си тръгнаха. Понеже знам как работи MHI25ZS-S, като изключим моя дефект, доста е тих много добре топли и студи, дори затоплям понякога две стаи но тогава не спира въобще на stand by защото е до 20кв. климатика и е икономичен нон-стоп на топло ми харчи 35лв. на месец. Родителите ми имат Fujitsu 12 LMCE, не съм ходил до тях защото живеят далече, но ми пратиха клип и го чух как работи, по шумен е. Не смятам повече да се занимавам с климатика от къде идва проблема понеже си има гаранция и би трябвало тези които го обслужват те да се интересуват и да отстранят дефекта, но явно не са компетентни в тази област и не могат да разберат, за съжаление в България рядко се намират в случая монтажници и сервизни които са наясно какво вършат, а е пълно с търговци които предлагат такива стоки.

Не мога да дам съвет на хората за климатици понеже не съм вещо лице в тази област, но мога да кажа от моя опит с който се сблъсках, да бъдат много предпазливи от кой закупуват климатична техника, защото търговци много, но кой ще извърши монтажа и кой ще поддържа гаранционна уреда е изключително важно.
    Този пост е редактиран от tuparlak; 18-01-19 в 10:32.

7.  
  8. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    Северозапад

На този клип мисля, че се чува добре.
    https://www.youtube.com/watch?v=m6Fs...ature=youtu.be

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

1. Турбината на вътрешното тяло върти в обратна посока!
    От ianko_arg във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 4
    Последно: 12-09-15, 14:33
  2. Fuji Electric RSG12LMCA, вътрешно тяло - лек, тракащ/цъкащ звук
    От bai_grozdan във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 11
    Последно: 09-10-14, 21:47
  3. AC vs DC мотор на турбината на вътрешното тяло?
    От deian във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 7
    Последно: 15-10-11, 17:05
  4. Възможно "подобрение" по вътрешното тяло ?
    От valdim във форум Климатици Daikin
    Отговори: 9
    Последно: 25-10-10, 14:08
  5. Fujitsu ASYB12LDC - "странен" шум от вътрешното тяло
    От bicubic във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 5
    Последно: 16-01-10, 18:36
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе