Страница 12 от 83 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 1241

Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #166

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от potrebitel55 Виж публикацията
    Как се спрява модела зимата в студовете, размразява ли се на всеки 40-мин? По спецификации му дават че средно консумира на отопление 0.94 kwh. Ако имате някакви негативни впечатления за модела ще ми препоръчатели някоя друга 12-а от марката, който ми се иска да има възможно най добро поведение(нисък шум, рядко размразяване, средна консумация около или под 0.9 kwh)и да е около тези или малко отгоре пари.
    Не, не размразява на всеки 40 минути. Хевитата имат добър дефрост-алгоритъм - размразяват само при необходимост, за разлика от онова Хитачи, за което питаш, което при отрицателни температури може да прави чести и ненужни дефрости. Освен това потребителите споделят, че работата на мицубишитата е доста тиха и незабележима, така че този е за предпочитане пред хитачито.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    5
    #167

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    ОК, благодаря! А може ли въпреки това да му се настройва ръчно на колко часа "контролно" да се размразява?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #168

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Тези модели размразяват главно при нужда.
    Защо му е контролно да размразява ако няма такава?

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    5
    #169

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от pulsedriverbg Виж публикацията
    Защо му е контролно да размразява ако няма такава?
    Защото вече съм се наплашил от чести размразявания от предишната ми машина(Finlux, която си и замръзваше, не просто че е влизала на хал в тоя режим) и не ми се иска често да преценява, че му е нужно размразяване, което целя да избегна.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #170

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Това MHI няма нищо общо с Finlux . Е зависи и колко е влажно, как го използваш и каква ти е целената температура все пак.

    А ако не го оставиш да размрази в даден момент какви мислиш ще са последиците?

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #171

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от potrebitel55 Виж публикацията
    Защото вече съм се наплашил от чести размразявания от предишната ми машина(Finlux, която си и замръзваше, не просто че е влизала на хал в тоя режим) и не ми се иска често да преценява, че му е нужно размразяване, което целя да избегна.
    Имате много странни разбирания за нещата. И сравненията, които правите, са доста "адекватни".

    Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    1
    #172
    Здравейте,имам същия модел климатик от 1 месец и от първия ден започна да мирише на нещо като мърша,когато климатика достигне избраната темп. и се включи вентилатора!Имам съседи със същите клими,които нямат този проблем.От фирмата го пратиха в митсубиши за тест и казаха,че всичко е наред!Наклона на конденза е спазен и в спалнята няма никаква миризма,а пак смърди!!!

  10. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,289
    #173

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Зимата няма да смърди. Напръскай го с мслко Меглио и му активирай функцията за подсушаване.
    Този пост е редактиран от mimojef; 22-07-19 в 15:15.

  11. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #174

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от vanko4321 Виж публикацията
    Здравейте,имам същия модел климатик от 1 месец и от първия ден започна да мирише на нещо като мърша,когато климатика достигне избраната темп. и се включи вентилатора!Имам съседи със същите клими,които нямат този проблем.От фирмата го пратиха в митсубиши за тест и казаха,че всичко е наред!Наклона на конденза е спазен и в спалнята няма никаква миризма,а пак смърди!!!
    Симптом за мухъли във ваната/турбината.

  12. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #175

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Аз си мислех, че MHI няма мухъл. Нали има автоматично изсушаване след режим охлаждане?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #176

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Няма застраховани. Моята, голямата също се е вмирисала и ще играят спрейовете в края на сезона. Първите две лета работи без самопочистване. Малкото Хеви, в детската, работи он/офф, но още не се е вмирисало, кара второ лято.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #177

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Няма застраховани. Моята, голямата също се е вмирисала и ще играят спрейовете в края на сезона. Първите две лета работи без самопочистване. Малкото Хеви, в детската, работи он/офф, но още не се е вмирисало, кара второ лято.
    Май зависи от стаята, не се шегувам. Затова съм се загледал в момента в едни лампи за дезинфекция на въздуха.

  16. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #178

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Няма застраховани. Моята, голямата също се е вмирисала и ще играят спрейовете в края на сезона. Първите две лета работи без самопочистване. Малкото Хеви, в детската, работи он/офф, но още не се е вмирисало, кара второ лято.
    В началото на месеца хигиенизирах основно панасоника чрез пълно разглобяване(само топлообменникът и основата останаха на стената). Няма да ви казвам колко мухъл извадих само 1 месец откакто беше пуснат на охлаждане. След като ги измих, този път напръсках неколкократно турбината и ваничката с противогъбичен препарат и ги оставих да изсъхнат с него. Да видим ще има ли ефект...

  17. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #179

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Малкото Хеви, в детската, работи он/офф, ...............
    Затова не се е вмирисало. Сигурно конденза тече като от чешма.

  18. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #180

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Въпроса ми не е баш за тая тема, но понеже се коментира мухъла, та да питам. Ако климатика има йонизатор, това помага ли в някаква степен да се вмирисва по-трудно? Принципно аз не мога да усетя дали работи или не,но сина ми твърди, че долавя разлика.
    п.п не се и чува нищо. До колкото знам при дайкините стримъра се чува. Може и да са различни неща не знам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 83 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++
    От boiski във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 375
    Последно: 30-08-21, 09:17
  2. Разлика между Mitsubishi-heavy-srk20zsx-s и Mitsubishi-heavy-srk20zsx-w
    От Joro1986 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-19, 14:23
  3. Мнение за MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 35 ZJ-S
    От bamzess във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 72
    Последно: 30-04-17, 18:14
  4. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 17:48
  5. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 09:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе