Страница 70 от 84 ПърваПърва ... 2060686970717280 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,036 до 1,050 от общо 1251
Like Tree705Одобрявам

Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #1036

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от stivi Виж публикацията
    спи града и чака студовете да го видим с дефростите как ще е
    Този климатик е с екстра неописана в книгата - шесто чувство ! Като казвах, че е спрял да свири, почваше пак /това вече го няма/, като написах вчера, че чакам студовете да видим как ще е с дефростите и той реши да ми демонстрира "как го прави" на 13 градуса външна температура, сякаш ме подслушва гада Не знам какво го прихвана, ама си направи един дефрост, ей така..профилактично /определено се чува фреона за 3-4 сек. като обръща посоките/, да се надявам, че няма пак да ми го демонстрира, веднъж ми стига !
    Този пост е редактиран от stivi; 16-11-22 в 17:00.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    19
    #1037

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от stivi Виж публикацията
    Естествено че няма дупки отзад, но ако има разстояние между стената и тялото /дори и малко/ какво му пречи на засмуквания от турбината въздух, да се опитва да минава и от там, като именно заради малкото разстояние, минавайки през някоя цепка около планката се получава свирене, точно като при свирене с уста ! Разбирам че звучи странно и такъв случай не е споменаван, но щом звука изчезна веднага след уплътняване на процепите и повече не се появи, за мен това е била причината на 100 % !
    Ако може да ми пратите 1 ЛС със всичко писано и да почвам да действам, защото през ноща като стане тихо направо ме побърква.
    Alexi одобрява това.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    7
    #1038

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    при мен на 26 градуса в момента на макс вентилатор неможе да стане толкова топло, и не духа най топло,хладко духа и силно.Има ли значение дали е пуснато L/R airflow? Нещо
    не съм доводелен.. 35 квадрата с картон на всички стени и дограма не става жега...

  5. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #1039

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    А колко градуса е в момента в стаята и откога я затопляш /35 квадрата не се стоплят за час-два/ ? Естествено, че на последна степен на вентилатора няма как да духа жега, тя се използва само за да разпръсне най-бързо топлия /не горещ въздух/ из цялото помещение, сложи го на втора, вдигни градусите от дистанционното на 28 и тогава кажи дали духа жега Също така виж да не е пуснат Silent режима, че при него компресора се ограничава !

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #1040

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Пусни го на 30гр. и HI mode да си покаже дали не иска да се пъне поради обстоятелствата или просто не може.

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    7
    #1041

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Не съм мерил колко грдасуса е, ама не е 26 със сигурност. Иначе не е спиран от 1 седмица. Ще пробвам на по лека степен, ама много често спира и минава в on off , а 26 градуса не е със сигурност в стаята. Стая + още една по малка отоплявам, топлия въздух минава през отворена врата и е настроен надолу да духа. Silent не съм пускал изобщо. 12ka е климатика.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Живее в
    Любимец
    Мнения
    471
    #1042

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от gogatakr Виж публикацията
    Не съм мерил колко грдасуса е, ама не е 26 със сигурност. Иначе не е спиран от 1 седмица. Ще пробвам на по лека степен, ама много често спира и минава в on off , а 26 градуса не е със сигурност в стаята. Стая + още една по малка отоплявам, топлия въздух минава през отворена врата и е настроен надолу да духа. Silent не съм пускал изобщо. 12ka е климатика.
    Щом отопляваш още една стая е по добре да вдигнеш клапите на вътрешното тяло на 45 градуса и да духа към отворената врата за да може и в двете стаи да се поддържа почти една и съща температура.Пробвай с автоматична степен на турбината, би трябвало да духа по топла струя.
    rosswen одобрява това.

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    7
    #1043

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Значи да вдигна малко по нагоре клапите, че буквално духа под него като седнеш.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1044

    Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от gogatakr Виж публикацията
    Значи да вдигна малко по нагоре клапите, че буквално духа под него като седнеш.
    Да, при най-долна позиция клапите бият почти вертикално. Пробвай поне две позиции по-нагоре. Отделно, каква е температурата в блозост до климатика? Ако е близка или равна на зададената, не може да виниш машината. За по-големи помещения, пробвай поне 3-та степен фиксирана (3 чертички). Аутото при този модел не винаги е много адекватно и има склонност да изпуска задание, защото слиза на по-ниски степени и топли основно около себе си.
    Този пост е редактиран от rosswen; 24-11-22 в 10:50.

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    7
    #1045

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Добре, ще меря после и ще я видя как е. Ще пиша как е

  13. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #1046

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Ако ще поддържаш реални 26 градуса /с верен термометър на нивото на дивана / ще му се вземе здравето на тоя климатик зимата, на електромера също Повечето хора се задоволяват с 22-23 /реални/ през зимата !
    rosswen одобрява това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    7
    #1047

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Не не ,знам какво ще стане :D,

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2023
    Мнения
    11
    #1048

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Здравейте
    Днес ми инсталираха Мицубиши хеви индустрия srk35zsx-w,монтажниците не знаеха как да го свържа с телефона.Ходих в магазина казаха че и те не знаят как се прави "бил нов и не знаели все още".При въпроса има ли wifi Отговориха че имал в комплекта.
    Ако има някой който да помогне с опции и настройки ще бъда благодарен.
    Ако поста не е за тук може да се изтрие или ако има такава тема някой да ме насочи.

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    428
    #1049

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Ifchu Виж публикацията
    Здравейте
    Днес ми инсталираха Мицубиши хеви индустрия srk35zsx-w,монтажниците не знаеха как да го свържа с телефона.Ходих в магазина казаха че и те не знаят как се прави "бил нов и не знаели все още".При въпроса има ли wifi Отговориха че имал в комплекта.
    Ако има някой който да помогне с опции и настройки ще бъда благодарен.
    Ако поста не е за тук може да се изтрие или ако има такава тема някой да ме насочи.
    WI-FI адаптера се купува допълнително(180 лева в Кондекс), новата ZTL серия е с вградено WI-FI устройство.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1050

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    При ZSX се монтира допълнително wifi модула, както вече казаха в предния пост. ZSX хич не е нов модел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 70 от 84 ПърваПърва ... 2060686970717280 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++
    От boiski във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 375
    Последно: 30-08-21, 08:17
  2. Разлика между Mitsubishi-heavy-srk20zsx-s и Mitsubishi-heavy-srk20zsx-w
    От Joro1986 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-19, 13:23
  3. Мнение за MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 35 ZJ-S
    От bamzess във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 72
    Последно: 30-04-17, 17:14
  4. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  5. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе