Страница 95 от 180 ПърваПърва ... 45859394959697105145 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,411 до 1,425 от общо 2689
Like Tree1644Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    757
    #1411

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    А има ли вероятност, да е бил на 1-ва или 2-ра скорост преди това и да си я променил на 3-та, а климатика да не я е "приел" , да не е изпискал, ако не си насочил дистанционното към него?
    Или жена ти да е пипала дистанционното?
    Този пост е редактиран от Palev; 09-12-21 в 15:27.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,300
    #1412

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Абе ще го разнищим случая!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    51
    #1413

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    На първия въпрос - не. На втория въпрос - има вероятност, но по-скоро не Остава чуденето как заработи аутото на вента?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    102
    #1414

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    след ,като прочетох последните постове, реших да се включа и аз.всички глупости, че машината била неефективна, лапа ток, тракат фтулки,духала студено , не достигала температурата,шумни дефрости, и т.н.т. са само и единствено при ползватели , които са допуснали грешката да преозмерят машината , да е монтирана от лаици, да е не е позиционрано вътр. тяло правилно спрямо помещението и изобщо всичко, което трябва да се попълни във темата за избор, за да се даде оптимален вариант на питащия.машината е много добре изработена и написана.всички опции за регулиране на темп, скорости, верт и хориз. управление на клапи и т.тн.т са повече от добри.проблема на ползвателите е, че машина за тези пари трябва автоматично да отговори на техните представи за тези пари, и тя отговаря , ако не се допускат баналните грешки-,,да има запас...,, по-голямо =по-добре... ,, използвайте големия набор от настройки , които ви се предоставят и ще намерите начин да се изкефите на тази машина ....ТОВА НЕ Е РЕКЛАМА. и аз допуснах баналната грешка , да сложа 35 в 22 кв. всекидневна , за ,което не спирам да съжялявам ,затова после дойдоха разочарованията , но ... какво да се прави, трябва да вървим напред и след много ръчкане на ДУ след 2.5 години , нещата си дойдоха на мястото. пак казвам не съм роб на марката или др. , но, и няма универсални настройки за всички ползватели, помещения и индивидуални изисквания и.т.н. климатика от подписа ми топли много добре и охлажда мн добре(благодарение на него преживяхме лятото), няма го тракането на втулката(държа го на две черти след auto),и ползавам silent режима.
    Mig82 и ngeorgiev992 харесват това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1415

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Zs не е видял що е зима, имам 25zm-s който е в 17кв.м. вътрешен панел без изолация. Една зима беше -16° и дневни -12°, така няколко дни, почти беше на границата. Та слагайте си 7-ци в по 25кв.м., то няма да е все така.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1416

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Zs не е видял що е зима, имам 25zm-s който е в 17кв.м. вътрешен панел без изолация. Една зима беше -16° и дневни -12°, така няколко дни, почти беше на границата. Та слагайте си 7-ци в по 25кв.м., то няма да е все така.
    Абе на майка ми 25-цата е видяла...ама тя е в 17.5м2, на 2.30м височина. Иначе да, ако удари истинска зима, а то все някой път ще стане, много машини ще оклякат. Аз съм я сърбал тая попара преди 5 години (за това се регистрирах във форума), при това с правилно оразмерени машини, като едната дори беше преоразмерена...
    Ама и ти ще имаш вина, защото натрапвате няколко човека мантрата за ниските минимуми като основна характеристика. А има други, далеч по-важни неща, като стане сериозно положението. Тогава никой няма да го интересува минимума какъв е.
    Този пост е редактиран от rosswen; 10-12-21 в 06:59.
    Stoqnov Veselin и Palev харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1417

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Добро утро, ross.
    Никой нищо не натрапва. От години средния клас мицубиши хеви се спряга за спални. А аз не мога да се съглася, че когато стопли стаята инверторен климатик трябва да бичи на 600...700.800W. Ако някой е съгласен ОК, негово си разбиране за нещата.
    На -2° ако на това хеви (7-ца/9-ка) му осигуриш "простор" за да работи като инвертор, мисля че в по голям студ цъкне ли 700W..800W на ватметъра поради топлозагуби май няма да ви хареса как работи.

    - - - - - - - - - -

    П.П.
    На тошибата като и забодох 150kOm работи и покрива загубите- 240..300...600W. По студено, по високи загуби, повече обороти на компресора, по голямо чисълце на екрана на ватметъра. Просто, просто та знае ли се.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1418

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Добро утро и на теб!
    За ZS съм съгласен, дъвкали сме го 100 пъти. Макар че, за студени помещения, като къщи и т.н. е доста добър вариант.
    Ама за Тошибата не мога да се съглася. За мен е перфектна и без модване, ти просто си имаш някакви бръмбари в главата.
    dodo_pv, Aleksandars и Mega харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1419

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Все пак моята тошиба не е като твоята, някаква уникална недомислица беше при мене, вътрешното тяло с лепенка на нордик модела, като се махне пластмасата и ...skvp-nd, нещо такова.
    Мисля да пробвам инверторен конвектор, гледам елдомските имат такава функция - работи с такава мощност колкото да покрие топлозакубите.
    П.П.
    И много моля да се коментира казуса, а не потребителите. Кой какво си има в главата негова си рабога.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1420

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Извинявай, знаеш че го казвам на шега, нямам лоши помисли. Не пишем тук от ден-два. По казуса няма какво да се коментира, писано е 1 милион пъти. Човекът сам трябва си разбере спецификите на машината и помещенията, чрез наблюдения и експерименти и да си прецени кое е оптимално за него. Другото е разтегляне на локуми. Аз защо не те питам как да си настройвам Тошибата?
    milanov одобрява това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1421

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    ...Аз защо не те питам как да си настройвам Тошибата?
    Е аз не я настройвам, пускам 23°/ авто вентилатор и това е.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Живее в
    Аксаково
    Мнения
    300
    #1422

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Zs не е видял що е зима, имам 25zm-s който е в 17кв.м. вътрешен панел без изолация. Една зима беше -16° и дневни -12°, така няколко дни, почти беше на границата. Та слагайте си 7-ци в по 25кв.м., то няма да е все така.
    Естествено.
    Който няма алтернатива, на климатика си, при посочените температури, здраво я е окъсал.
    Освен това, каква е ползата от 50ка, след като започва да потребява колкото дава?!! С уточнението, че масово се ползват бюджетни машини.
    Колко са собствениците на класни машини, като процент от ползващите такава техника?
    Не става №ра да се преброим тук.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1423

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Спокойно, ЗС е ефективна машина, като паднат студове и мъглите, се справя добре.

  17. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #1424

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    ...Аз защо не те питам как да си настройвам Тошибата?
    Щото знаеш, че не знае

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1425

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Точно. За това я изкормих и вече няма нужда от настройка.

    К'во толкоз ги настройвате тези климатици, софтуер с бутони на дистанционно не се пише.
    Alexi и bobivg харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond
    От rosswen във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1734
    Последно: 04-04-24, 16:14
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 19:02
  3. Mitsubishi Heavy Industries SRK / SRC 35 ZS-W Premium не поддържа температурата в стаята
    От mar7ooo във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 29-01-23, 14:54
  4. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе