Страница 172 от 180 ПърваПърва ... 122162170171172173174 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,566 до 2,580 от общо 2689
Like Tree1645Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #2566

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    С включен сайлънт съм.
    Бахти боклуците ще излязат тея климатици.
    mimojef одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #2567

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    ти на мястото на Хитака ли го сложи

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #2568

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Хитачито го преместих в друга стая.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #2569

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    така от истински инвертор си минал на конвенционалка 2 класа надолу ,какво очакваш от климатика .. във форума е прехвален ,предимно от хора които не са имали читав климатик и пак доста недостатъци има изписани
    mimojef и peter`s харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    103
    #2570

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    И аз, целогодишно съм с пуснат silent, но такива тъпотии с тази машина не съм имал,дори напротив.... с жена ми сме категорични , че отоплението зимата и охлаждането лятото експерименти с друга марка няма да правим. сгъне ли тази купувам и слагам същата без даже да чета форума за кламатици.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Stoqnov Veselin Виж публикацията
    И аз, целогодишно съм с пуснат silent, но такива тъпотии с тази машина не съм имал,дори напротив.... с жена ми сме категорични , че отоплението зимата и охлаждането лятото експерименти с друга марка няма да правим. сгъне ли тази купувам и слагам същата без даже да чета форума за кламатици.
    От както го имаме този климатизатор(купих го в деня на продажбата на модела , без да има някави отзиви), бачка яка му гърбина... нито ме е прадавал посред зима, нито лято, нито му е шумно външното тяло , нито вътр, нито съм му сменял компресор, кондензатор, моторчета, лагери , бубини, не съм му подлагал нагреватели, тави, дори тампони няма ... директ върху стойките, не съм смазвал втулки, грес итем бодобни, не съм махнал дори декоративната решетка на външното ,защото не хлопа и не дрънчи ... какво не и харесвате на машината... проверете заддистанционното управление дали е наред?
    jtj, rosswen и Danzki харесват това.

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    8
    #2571

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Неравномерно заскрежаване на външното тяло на src35zs-w2 в сравнение с src20zs-w. Монтирани преди 2 месеца и така си работят от началото в смисъл, когато тръгне да заскрежава, заскрежава неравномерно. Също src35zs-w2 влиза в режим дефрост много по-често от src20zs-w (досега съм го хващал само 2 пъти). Src35zs-w2 в хол 25кв.м src20zs-w в 12.6кв.м и двата на 23 (24) градуса и втора степен. Въпросът е защо е тази разлика и има ли проблем с src35zs-w2 ако има какъв? Прикачвам снимки 20240121_093221.jpg20240121_093121.jpg

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    441
    #2572

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    [QUOTE=Stoqnov Veselin;1065650] Човече не разбра ли, че тази машина нямаш право да я хвалиш, това е "кошник", който го хвалят само хора които не са имали читав климатик.А и ти на себе си и на това което виждаш ли вярваш или на всезнайковците? Ама как може! Как не те е срам!
    sandre и rosswen харесват това.

  10. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,774
    #2573

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    neshev, он/оф ли ти работят климатиците?

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    8
    #2574

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    bobivg, рядко само когато наваксат в смисъл когато се повиши външната температура и тогава отварям вратата към коридора. Иначе си работят с дни без он офф

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #2575

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Нормално е това неравномерно заскрежаване, според мен. Другото е, че 20zs е с едноредов, a 35zs с двуредов ТО, нормално да заскрежават по различен начин. До сега колкото машини съм имал, всичките заскрежават по различен начин. Дори 60ZSX-S и 35ZSX-W заскрежават различно. 20ZMX също се различаваше, спрямо другите две Хевита.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2023
    Мнения
    91
    #2576

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Цитат Първоначално публикувано от neshev Виж публикацията
    Неравномерно заскрежаване на външното тяло на src35zs-w2 в сравнение с src20zs-w.

    Също src35zs-w2 влиза в режим дефрост много по-често
    по същия начин тръгва да заскрежава и при мен - доколкото разчетох е заради двуредовия топлообменник - на работата LG-то по-същия начин заскрежава ,само дето не дефроства докато не покрия хубаво целия , докато при мен е рядкост да се покрие.

    и при мен доста често дефроства , а като паднат температурите почва по часовник - на 1час точно - и съм убеден ,че просто са се презастраховали и нарочно са в карали в управлението тоя дефрост по часовник , въпреки че никъде в сервизното го няма -просто няма логика на суха пита да дефроства, Даже докато пиша дефростна - суха пита , ама навън -5
    Alexi одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    74
    #2577

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    В момента при мен е -5 с мъгла. Ще проследя кога ще започнат да дефростват. Но излишни дефрости особено при сух студ/чиста пита за 4 години не съм видял.

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    8
    #2578

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Тези снимки са от тази сутрин. Така си работи около 3 часа, после вдигнах вентилатора на 4та степен и след малко дефростна изчисти напълно. Иначе и аз съм го хващал да дефроства на чиста пита често, а малкия мн. рядко. Затова се чудя дали има някаква причина например: изтървано малко количество фреон или ...?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2023
    Мнения
    91
    #2579

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Просто си има собствено мнение . Противно на горното ми мнение 3ти час не е дефростнал , а вече стана -11 навън. За сметка на това на всеки 15мин офва за 3мин. Все пак вдигна и минимума и прегрява етажа

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    74
    #2580

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

    Първи дефрост в 21:30. Чакам следващия, но като гледам вероятно ще го проспя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond
    От rosswen във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1734
    Последно: 04-04-24, 16:14
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 19:02
  3. Mitsubishi Heavy Industries SRK / SRC 35 ZS-W Premium не поддържа температурата в стаята
    От mar7ooo във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 29-01-23, 14:54
  4. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе