Страница 56 от 116 ПърваПърва ... 646545556575866106 ... ПоследноПоследно
Резултати от 826 до 840 от общо 1735
Like Tree1218Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    297
    #826

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Моята главна теза беше да вкарам двата климатика в режим на толерантност един към друг за да няма офф на единия или другия но и същевременно да си препокриват режимите на работа и мисля че горе долу го направих. Казаното не е мое а на човек който знае повече а не някой дето не може да направи разлика между климатик грии и дайкин, Трифоне казах един до два дефроста а не се разцепи от дефрости. Ако машината няма заводски дефект или кофти монтаж остава само алгоритъма-софта да е написан така че като се достигнат определени условия

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Живее в
    Аксаково
    Мнения
    300
    #827

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Забелязвам, че моите си знаят работата. Разпределили са си задачите, без да се налага моя намеса. Ни съм им местил копчетата, ни съм им бъркал размитите мозъци- моя си ми е по мил.
    Мицу неска си перка на ок 415-420, а Дайко на 440-445. Опраили са се по мъжки, без да ми се налага чудене къде да се почеша.

    Ооооп, Дайко пак се скатава- падна на 300.....270............ей сега взех тоягата!!!...................250........ужаст, как ще заспя сега?!!
    UW и rosswen харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,933
    #828

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от Трифон Панайотов Трифонов Виж публикацията
    Забелязвам, че моите си знаят работата. Разпределили са си задачите, без да се налага моя намеса. Ни съм им местил копчетата, ни съм им бъркал размитите мозъци- моя си ми е по мил.
    Мицу неска си перка на ок 415-420, а Дайко на 440-445. Опраили са се по мъжки, без да ми се налага чудене къде да се почеша.

    Ооооп, Дайко пак се скатава- падна на 300.....270............ей сега взех тоягата!!!...................250........ужаст, как ще заспя сега?!!
    Ти с какви машини беше?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    297
    #829

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Днес реших че е студено и не си заслужава да го оставям мхи-то на 18 градуса и после да гони и от 23 го качих на 24, от 11 до 15 часа горе долу гравитираше около 151-180 вата и чак сега вдигна на 270-330 вата при 24 и вент на 4.

    Това е към днес 18.40 на 23.12.21- горе долу 6-7 киловата на всеки 24 часа. Мхи-то захранва и хола и оффовете ако се случват ги прави японеца като цяло, той работи с около 2- 3 киловата на денонощие но вчера беше на 4 и днес сигурно пак, аз съм доволен на 10 киловата. Вътре е жега по всяко едно време, даже сега съм бос по тениска, може да е заради виното и дефроста дето направи мхи-то
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от peter`s; 23-12-21 в 18:48.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Живее в
    Аксаково
    Мнения
    300
    #830

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от peter`s Виж публикацията
    Днес реших че е студено и не си заслужава да го оставям мхи-то на 18 градуса и после да гони и от 23 го качих на 24, от 11 до 15 часа горе долу гравитираше около 151-180 вата и чак сега вдигна на 270-330 вата при 24 и вент на 4.
    Рапорт приет.

    Роска, Диаманта от темата, в размер 20 и нежна Сенсирка, в еднакви по квадратура стаи. Начален и висок клас, при мен се справят ......кажи речи на равна нога- средно положение няма. Забол съм им по 22 на дисплейчето и туй то- чай на корем, ама утре за последно със содената питка.
    Нооооо!!! Както казва Алекси, зимата тепърва предстои. Стане ли нужда, мога да избирам от няколко алтернативи, като Диаманта продължава да се труди до обявените - 20.

    Размина ѝ се подарък Диамант на жената- хареса си ми, а на нея купих Купър и Хънтър 9ка. Прочетох заключената тема и реших да не е Сенсира. Дават му работа до -25. В София трябва да се гордее, закачен на панелката.

    Хм, Дайко надул бузи над 900 вата. Тва свободно време не е на добре, пусто да опустее! Долу горе така оправяше нещата Баба, хахааа!
    Този пост е редактиран от Трифон Панайотов Трифонов; 23-12-21 в 18:58.
    rosswen одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    297
    #831

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Трифоне сигурно си писал в други теми но какви помещения отопляваш,къща ли е и в кой град е това, единия е 20-ка диамант а другия освен че е сенсира какъв е 9-ка 12-ка, че надува на 900 вата проклетника, аз оставям Пената е на 22 но реално е около 23 градуса щот така ми е добре но в спалнята е на 24, като по термометър е 25, така има избор и за мен и за жената.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Живее в
    Аксаково
    Мнения
    300
    #832

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Не четете внимателно, докато сте ангажирани със собствените си грижи.
    Наистина ли имате чак такива проблеми?

    Не съм уточнявал, но в темите, които съм позамацал и аз, съм споделял, че имам две 7ци, които ще допълня с 9ка Уруру.
    Топля се в къща, ок 90м2, като живея на 2ри от 2 етажа. Долу също е мой, но никой не живее. С климатиците не топля всичко, естествено. Хол и спалня остават неизползваеми от мен. Сам се ширя в детска- Хевито, кухня- Сенсира, 16м2 коридори или, както се наричаше ено време- Салон 10м2, а коридора е 6, + още ок 6м2 баня
    От 6ти клас работя топлоизолации, а къщата ми е на 70%. След Нова година, довършвам топлоизолацията и инсталирам Уруру в хола, ако е рекъл Шефа.

    Сенсирата я ошашках с вратата на кухнята. Спрях се пред телевизора, затворих, тя изОФка, след което наду. Нормално.
    peter`s, rosswen и dimjek харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    297
    #833

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Малко офф топик, но къде е таз къща като район,няма нужда от точен адрес. От тези 90м2 колко са чистите отопляеми или това са строителни квадратури. Моя апарт е 76м2, но без банята имам горе долу 49,5м2 чиста светла площ. В строителството ако имаш тераси на етажа който живееш, за да имаш 90м2 чиста светла отопляема площ трябва да си на около 135м2 застроена, което си е 4 стаен апарт с 2 бани. Да не се засегнеш, нещо сега

  11. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #834

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Трифон се хвана на въдицата К2У . То и аз в началото, ама да не ти дреме на шланга периодично се случва това.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Живее в
    Аксаково
    Мнения
    300
    #835

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Трифон се хвана на въдицата К2У . То и аз в началото, ама да не ти дреме на шланга периодично се случва това.
    Каква е тая стръв? Просветете новобранеца!
    Предполагам- климатик втора употреба, та не вдявам какво общо имам аз и мястото ми в тая картинка.

    Аксаковска е къщата. В "другия" форум съм качвал много видео и снимки, с местоположение на адреса. Не крия нищо от никого.
    Аз съм Трифон.

    Тук чета за превишение на температурата с 2 градуса.
    Не забелязвам да се случва при мен, с Диаманта. През деня, естествено "не си достига дори заданието", според термометър на стената, а като си лягам и затворя вратата, цепи до десета- максимум 22.1.
    При същите условия, Дайко подминава с около градус и половина и изключва. Това като беше по топло времето. Сега просто си гони заданието и го поддържа. Тогава, при малките топлозагуби, Хевито изключваше на задание- 22-22.1.
    Онази процедура, с дистанционното и аз не я разбрах. В моята книжка няма описана възможност да гони с 2 градуса по висока температура.
    Този пост е редактиран от Трифон Панайотов Трифонов; 23-12-21 в 22:12.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,933
    #836

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    .......
    Този пост е редактиран от rosswen; 24-12-21 в 08:20.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #837

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    ...и аз нямам думи....
    Уйде zsx у реката...

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    297
    #838

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Последните няколко поста нещо се замазаха. Миланов как диаманта точно замина в реката. Добре си е, за тез пари хардуера си е добре, за мен ако има минус това е минимумите и клапата, за сега софта е ок. Изпапка 5 и нещо киловата за 13 часа +около 3 киловата от Пената=8кв за 13 часа=615 вата което си е добре за минус 7.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,933
    #839

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    ...и аз нямам думи....
    Уйде zsx у реката...
    Бетон е, любимата ми машина. Заделил съм за една 35-ца, само да се докопам. Е*аси доставките, е*аси чудото! До кога ще е това чакане, не знам!
    peter`s одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    297
    #840

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Роска може от мхи-то да барнат клапите и минимумите и ще става за малки помещения, дори и да офф-и да го прави по незабелижимо. Бяха ми обещали една 20-ка без монтаж за 1800лв ама ги нямаше, помниш когато заседна кораба в суетцкия канал от тогава доставките нещо се осраха. За пловдив до колкото разбирам от другата година ще отпуснат малко над 13 милиона за климатици за енергийно бедни около 6 000 човека, падат се около 2200 на климатик. Та дали ще им сложат диамант версията или кайсайче 12-ка с 550 грама фреон и 23 външно и 7 вътрешно и 1500 лева да се усвоят.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми
    От Phoenix_1 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2686
    Последно: Днес, 09:37
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 19:02
  3. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  4. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе