Страница 100 от 116 ПърваПърва ... 50909899100101102110 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,486 до 1,500 от общо 1735
Like Tree1218Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    78
    #1486

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Лек експеримент и доста интересен резултат 25-цата настроена на 24 градуса ,вентилатор на 5 тоест макс ,външната беше 3 градуса,работи около 4 часа без да влезне във Офф като стайната закова на 27 и през всичките тези часове работа на макс вентилатор слезна на 90 вата за първи път го виждам толкова ниско да слиза.Няма излишни нито контролни дефрости.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #1487

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    просто друг аспект на неадекватния софтуер на модела .. каква полза да не влиза в ОФФ като ще надвиши заданието с 3 градуса ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    78
    #1488

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Как са дефростите на Мидейката със топ китайския софтуера във мъгла щот тия които са около мен текат на всеки час .......

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #1489

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    хаха гледал си друга марка да тече на всеки час .. давай не сменяй темата ,тя е за пръчката от 3к лв на МХИ

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1490

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    хаха гледал си друга марка да тече на всеки час .. давай не сменяй темата ,тя е за пръчката от 3к лв на МХИ
    Дай боже всекиму такива "пръчки"!
    stivi, Aleksandars, Mega и 4 други харесват това.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #1491

    Re: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    На 90 вата на максимален вентилатор ли работи или намаля, и 27 градуса само задай не изключва е мн кофти

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    78
    #1492

    Отговор: Re: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Нямаля степента на вентилатора когато темперира стаята и не виждам нищо кофти това са над 4 часа работа без да влезне във офф и работи в порядъка на 90-110 вата при външна температура 3 градуса,не влезна във офф дори когато задмина зададената със 3 грауса но може и заради това че го направих да духа почти срещу тернометъра който мери и не беше много акурантно,другия път ще го оставя в най студената част на стаята.Тези китайски пръчки Мидея със топ софтуер и хардуер няма смисъл да ги коментирам ясни са на всички!!!
    mystikalrs одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #1493

    Отговор: Re: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от Boooom Виж публикацията
    не влезна във офф дори когато задмина зададената със 3 грауса но може и заради това че го направих да духа почти срещу тернометъра който мери и не беше много акурантно,
    Ей тия подробнсти трябва да се уточняват, че иначе виждаш ли китайската секта как си мисли, че климатика ти е пръчка и почват едни градски легенди...!

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    294
    #1494

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от Boooom Виж публикацията
    Радвай се на китайските си пръчки колкото си искаш,има тема за такива може на воля да си драскаш там си колко са супер със какъв топ софтуер и хардуер и така нататък.
    Аз не се радвам на климатици, аз се радвам на нещата от живота - на жената, а тя ме дари с дете не робувам на техника.
    Отговори ми на по-важния въпрос, за да ни осветлиш как имаш право да върнеш климатика в рамките на 1 месец.
    Нека на всички да е ясно:
    Закупена стока може да севърне в рамките на две седмици само когато е закупена от онлайн магазин, ако търговската опаковка не е нарушена.
    Когато стоката е закупена от физически магазин където си отишъл и си казал искам ей тая тояга да ми боднете, тоягата си е твоя и са ти я боднали. Имаш право на рекламация, ако стоката НЕ РАБОТИ, а не ако не работи спрямо твоите очаквания. Ще им я върнеш ама друг път.

    Обозначил съм, че мнението ми е извън темата спрямо правилата.
    Този пост е редактиран от slip in; 05-01-23 в 19:25.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    78
    #1495

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Точно там е въпроса че климатиците съм ги закупил онлайн.Всичко е на въпрос на договорка със фирмата.Но не съм длъжен да ти давам обеснения казах ти може да спамиш във темите за китайските пръчки тук не е мястото!!!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #1496

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Не съм сигурен, че след "монтаж" климатици дори и закупени онлайн отговарят на условията за връщане. Ако си бяха в опаковките е друг въпрос. Но все пак може би е въпрос на "договаряне".

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,539
    #1497

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Но все пак може би е въпрос на "договаряне".
    На устно договаряне, докато ти го продадат, след това при претенции, рязко се позовават на клаузата, 'в търговски вид'!
    Както и да е, човекът вече е доволен от машината, така че всичко е въпрос на ала-бала по този казус.
    Boooom одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    14
    #1498

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Здравейте. Става въпрос за srk63zr-w/ src63zr-w . Имам питания.Сега паднаха малко температурите. На 21 градуса нагласен на 3д авто и автоматична степен да духа. Навън -1до 5 градуса. Държи между 600 и 900вата постоянно. Дефроствана всеки час. Нормална консумация ли е и има ли някаква друга по икономична настройка да пробвам. Друго- тези дни спя в помещението което се отоплява. Има моменти в които се чува външното тяло доста -около 20 сек. бумтене и след това намалява звука, но не може да се спи освен ако не пусна silent режима.Климатима има тампони на стойките. Нормално ли е също това. Все пак не е от най евтините климатици и е нов а се чува така. Имам един star light 12ка за 500лв -ами той почти не се чува.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1499

    Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond

    Първо, отговорът се намира въпросът Ви. Изключете 3D, с него консумира доста повече, поне моите наблюдения са такива. Аз никога не го ползвам. За бумтенето, нямам представа за какво иде реч, моята 60-ка беше с такова външно тяло. Дори при много високо натоварване беше тихо. Смея да твърдя, едно от най-тихите, които съм срещал. При мен често работеше на 700-1100W, когато все още се случваше да задържи -7 до -15 навън. Отделно, Стар Лайта, с който го сравнявате, надали работи с подобно натоварване. Да не би да размразява машината?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    14
    #1500
    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Първо, отговорът се намира въпросът Ви. Изключете 3D, с него консумира доста повече, поне моите наблюдения са такива. Аз никога не го ползвам. За бумтенето, нямам представа за какво иде реч, моята 60-ка беше с такова външно тяло. Дори при много високо натоварване беше тихо. Смея да твърдя, едно от най-тихите, които съм срещал. При мен често работеше на 700-1100W, когато все още се случваше да задържи -7 до -15 навън. Отделно, Стар Лайта, с който го сравнявате, надали работи с подобно натоварване. Да не би да размразява машината?
    Едно че когато размразява на всеки час се чува и второ когато явно набира турбината или не съм изобщо сигурен какво е точно но около 20сек силно бумтене и след това спира.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми
    От Phoenix_1 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2688
    Последно: 27-04-24, 10:11
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 19:02
  3. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  4. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе