Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 247
Like Tree175Одобрявам

Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #181

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Не, ти обаче, очевидно, си бил с 2 по литература и четене с разбиране. Казвам, че при външни -3 и висока влажност, със побеляла пита, не са излишни. Моите всичките правят през толкова време, на тези температури.
    Този пост е редактиран от Vasil Vasilev; 10-12-21 в 17:18.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,774
    #182

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Ще спреш ли да се излагаш или си мислиш, че всеки пост дори и по-тъп по съдържание от предходния стига да е последен те прави да изглеждаш по-малко жалък.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #183

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Е като съм тъп, ти спри де!Защо се занимаваш с мен, като съм тъп?
    Доказваш, 2ка за четене с разбиране. Това е моя последен пост извън темата. От много разбиране, та накрая LG. Поне Нордик си си взел.

  5. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,774
    #184

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Защитаване на теза с прийоми от детската градина ли ми прилагаш или само толкова си можеш.
    Добре, че не ме засегна за цвят на косата, щях много да се нервирам и да докажеш колко си прав и знаещ.

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #185

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Моля да си изяснявате отношенията на ЛС!
    Темата е за Panasonic KIT-Z35-XKE.
    KING-T и Vasil Vasilev харесват това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #186

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Защитаване на теза с прийоми от детската градина ли ми прилагаш или само толкова си можеш.
    Добре, че не ме засегна за цвят на косата, щях много да се нервирам и да докажеш колко си прав и знаещ.



    Машината е добра, работи тихо и икономично.
    Това, че ти не си пипвал Панасоник си е твой проблем. Един човек казва в темата, че няма контролни дефрости през 1 час, при същите условия. На дали си такава риба, да взимаш генерални мнения от един човек. Аз не го правя.

    П.С.
    Стига вече с този спор. Като искаш да ме окъкаш има и лични съобщения. Лека вечер и се успокой. То за форума толкова яд, няма нужда.
    Този пост е редактиран от Vasil Vasilev; 10-12-21 в 18:57.
    KING-T одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #187

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Вчера вечерта в Русе от 18ч беше мъгливо и около 0гр. Панасоника се размрази точно един път до 0ч . Това мога да кажа аз.

    Sent from my RMX3370 using Tapatalk
    Vasil Vasilev одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,774
    #188

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Цитат Първоначално публикувано от Vasil Vasilev Виж публикацията
    Като искаш да ме окъкаш има и лични съобщения.
    Заучените фрази не са признак за знания, а признак на безсилие. Ако трябва да отговоря в същия тон това би бил отговора "Човек каквото сам си направи никой друг не може да му го направи."
    Ако случая е по различен и не осъзнаваш защо е безсмислено дефроста да е на време ще положа малки усилия да ти го сведа до по-разбирам език, но нещата опират не само до възможности за разбиране, а и до желание.

  11. Infraction Users
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    32
    #189

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Виртуалната администрация, какъв си ми ти и с какви наказания ще ме плашиш през дисплея
    Тук 99% сте злобни селяндури и жалки философи и ми дреме дали ще ми триеш акаунта хахаха
    Ако реша да се гавря с теб, няма да спиш, за да бан-ваш адреси
    Замисляш ли се, че си само букви на дисплея ми, наказателю ) Гладен ли ще ме оставиш без акаунт в тоя селски форум?
    Я си стойте във форумчето, аз ще си ползвам климатичето и ми е все тая за вас и комплексите ви, айде, сбогом хахаха

    --- Mod edit
    Спазвайте добрия тон и не изпитвайте толерантността на администрацията!
    При следващи нарушения ще последват наказания.
    Този пост е редактиран от PlaM; 11-12-21 в 00:48.
    KING-T и Vasil Vasilev харесват това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    74
    #190

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Пичове, не се карайте за някакви джелеза бре! Идеята ми беше да споделя поведението на машината - нито искам да я хваля, нито да я хуля. То помещения и външни условия хиляди. Тук при нас действително си е по-мъгливо по принцип, заскрежава питата, но се изчиства за 10-тина секунди, затова си мисля, че не е кой знае колко това заскрежаване. Като падне пак под нулата ще тествам пак. Ай пийте по една ракия и не се дърляйте за глупости!
    dodo_pv, GLARYS и Vasil Vasilev харесват това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #191

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Заучените фрази не са признак за знания, а признак на безсилие. Ако трябва да отговоря в същия тон това би бил отговора "Човек каквото сам си направи никой друг не може да му го направи."
    Ако случая е по различен и не осъзнаваш защо е безсмислено дефроста да е на време ще положа малки усилия да ти го сведа до по-разбирам език, но нещата опират не само до възможности за разбиране, а и до желание.
    Не са заучени фрази. По скоро препоръка, че и админ го каза. Нещата опират до там, че ти освен да се гавриш, друго не можеш. Това много говори за теб. Перфектно знам, че да засуква дефрости на чиста пита, на никой не му харесва. И на мен. Ама как така, от един потребител, не допусна, че климатика може да има някакъв проблем. Точно преди теб, човека пише, че за падобни условия, има само един дефрост. Ама ти вече, си създаде мнение, от един потребител. Нито си бил там, да видиш реално колко е заскрежен, а ми се репчиш тук.
    Хич не обичате, някой да каже противно на вашето, пък дори и с добро. Веднага нападки.
    П.С даже не те засичам, а казвам, че и моите от други марки при подобни условия, размразяват на толкова време. Хитачи, Фуджитсу и други. Само един Dikin не, но и неговите не бяха редки!

    KING-T, мога ли да те помоля, да кажеш шумни ли са клапите като се мърдат за дефрост. Моите малко станаха след 2ра година. Добре работи но прискърцваше от едната страна.
    Този пост е редактиран от Vasil Vasilev; 11-12-21 в 08:07.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,774
    #192

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Vasil Vasilev, най-добронамерено за последен път те питам в какво се състои новия дефрост и коя Етерия имаш новата или старата?
    Цитат Първоначално публикувано от Vasil Vasilev Виж публикацията
    А и тази Етерия не е минала зима, с нов дефрост е и е много тиха вътре. Това е от мен. Старата Етерия също не е плашеща на дефрости.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #193

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Аз имам старата етерия. Първо машината работеше на покрив на панелен блок. Там ветровете правят любов както се казва. Машината работеше много добре в 25 квадрата. Дефростите не бяха толкова чести при сух студ. При температури около 0 и висока влажност, правеше нистина много дефрости. Около 1 на час, час и нещо. Наистина замръзваше и имаше за какво да го прави. Спрямо например Фуджи КГТА, ми е по-комфортен.
    Новата етерия, е с променлив дефрост. В началото на темата е описан мисля. Ако е сложен на хубава стена, не пука вобще.
    . Ако трябва да съм честен, от по-евтините ми машини, най-точен дефрост правеше ЛГ. Ама шумен. Сега се развали и никакъв дефрост не прави , но това е друга тема.

    Климатика не е върха на сладоледа за парите си, но работи добре. Аз със старата съм нямал ядове. Освен дето му счупих едната клапа, но аз съм винонен.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #194

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Цитат Първоначално публикувано от Vasil Vasilev Виж публикацията
    Не са заучени фрази. По скоро препоръка, че и админ го каза. Нещата опират до там, че ти освен да се гавриш, друго не можеш. Това много говори за теб. Перфектно знам, че да засуква дефрости на чиста пита, на никой не му харесва. И на мен. Ама как така, от един потребител, не допусна, че климатика може да има някакъв проблем. Точно преди теб, човека пише, че за падобни условия, има само един дефрост. Ама ти вече, си създаде мнение, от един потребител. Нито си бил там, да видиш реално колко е заскрежен, а ми се репчиш тук.
    Хич не обичате, някой да каже противно на вашето, пък дори и с добро. Веднага нападки.
    П.С даже не те засичам, а казвам, че и моите от други марки при подобни условия, размразяват на толкова време. Хитачи, Фуджитсу и други. Само един Dikin не, но и неговите не бяха редки!

    KING-T, мога ли да те помоля, да кажеш шумни ли са клапите като се мърдат за дефрост. Моите малко станаха след 2ра година. Добре работи но прискърцваше от едната страна.
    Клапите са шумни и ги сравнявам с Мицубишто. На Панасоника се чуват по силно при движение.

    Sent from my Realme GT Neo 2 using Tapatalk
    Vasil Vasilev одобрява това.

  18. ECE
    ECE е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    21
    #195

    Отговор: Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea

    Продавам чисто нов климатик Panasonic KIT-Z25-XKE Etherea за 1200 лв! Климатика е закупен и монтиран от Александър това лято.Тел:0896989898

    Alexi одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 17 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнения за Panasonic CS-E12PKEW/CU-E12PKE ETHEREA 2013
    От Damian Ivanov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 581
    Последно: 10-02-22, 14:26
  2. Panasonic CS-E12QKEW ETHEREA '2014 - отзиви от потребители
    От centurionX във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 305
    Последно: 15-02-21, 11:16
  3. Panasonic Etherea 2016г.
    От emil vasilev във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 561
    Последно: 24-04-19, 11:02
  4. Daikin FTX35JV vs. Panasonic cs-e12pkew-cu-e12pke-etherea-2013
    От SK7 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 4
    Последно: 06-10-13, 19:01
  5. Проблем с Panasonic CS/CU-E12-NKE-3 Etherea
    От ambrozia403 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 2
    Последно: 17-07-13, 22:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе