Страница 16 от 36 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 528
Like Tree112Одобрявам

Климатици LG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    174
    #226

    Отговор: Климатици LG

    В Техномаркет предлагат нов модел LG - E09EK. Машината има по добри параметри от модела S09MH. Външните им тела изглеждат съвсем еднакви, любопитно ми бе но не успях да намеря данни по какво се различават, примерно видовете компесори при двата климатика както и данни за минимумите им на работа. Някой може ли да открие такава информация за тези модели. Новия модел за разлика от по стария е произведен в Китай и поради появата си преди около месец едва ли има отзиви.

  2.  
     
  3. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #227

    Отговор: Климатици LG

    Мои близки си монтираха такъв LG E09EK преди седмица, за сега са доволни, топлел добре. Не знам какъв компресор се използва и дали е същият като в S09MH и какъв му е минимума при работа, може би някой от по вещите тук ще каже.

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #228

    Отговор: Климатици LG

    То при тия температури отвън и най голямото дърво топли.Така че това не е критерий. Лично аз не съм доволен от марката посредствена техника правят.

  5. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #229

    Отговор: Климатици LG

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    То при тия температури отвън и най голямото дърво топли.Така че това не е критерий. Лично аз не съм доволен от марката посредствена техника правят.
    Въпрос на виждане. Всяка марка има добри и не до толкова модели, важно е клиента да е доволен. За LG съм чувал само хубави работи за разлика от други марки а и съм се убедил от това което съм видял. Но въпреки това е настрани от моите виждания за добри климатици, нямам идея защо, сигурно защото никога не съм се заглеждал в тази марка. Нямам мнение за параметри, климатика има малко външно и голямо вътрешно тяло, пише че е правен в Китай, и определено е по тих от моя Дайкин, а за по икономичен, не мисля.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #230

    Отговор: Климатици LG

    E12 EK e новия най - евтин марков климатик в BG хубавото е че външното тяло е снабдено с ТРВ което го прави перфектен за цената си. Освен това отговаря на последните ЕУ догми за сезонните коефиценти. и при положение че е на промо в ТМ с безплатен монтаж ехее....
    Колкото до отровата дето я плюе Велев мога само да апелирам за "cancel/ignor" защото според мен този човек e с осезателно промит мозък който очевидно изпитва нужда да излива г-вна в ефир за да се чувства полезен и определено не познава продуктите на ЛГ . ( За протокола аз работя за LG България и не ми е приятно да чета необосновани твърдения за продуктите които ми вадят хляба... естествено че има евтини продукти които са от бюджетен характер като например въпросния климатик, но има и неща за които някои от японските марки има доста да поработят)
    За всеки който има желание да научи повече за климатичната техника на LG, има изградена клима академия кадето абсолютно безплатно се провеждат курсове тясно профилирани за проектанти или сервизни техници или за продавачи или за потребители. Айде че стана време за обяд!
    Aleksandars и V_Simeonov харесват това.

  7. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #231

    Отговор: Климатици LG

    ЛГ е посредствена марка горе долу от класа на Мидея или малко над нея. Нищо лично но да ми я сравняваш със марки като Тошиба, Дженерал и др. не върви. И хайде без обиди защото аз не съм казал нищо лично към тебе.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #232

    Отговор: Климатици LG

    Велев аман от голословни твърдения покажи ми една машина от гамата на Фуджитсу която да превъзхожда моделът H12MW който ти също заклеймяваш като посредствен а дори не си виждал на живо, как да коментирам твоите напевни и необосновани твърдения ?? За разлика от теб аз мога да извадя и докажа всяка една данна за нашите машини ако искаш мога да ти приложа и Юровент сертификати ... но най вероятно само ще се похабя... дори ако желаеш заповядай в нашата академия в софия ще ти позволя разглобяваш да гледаш да проверяваш и т.н. докато за твоите генерали се съмнявам дали и едно сервизно можеш да извадиш. Не искам да те обиждам лично но държа да назовавам нещата с точните им имена!

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #233

    Отговор: Климатици LG

    малко повече факти и малко по-малко лични нападки

    държа да отбележа, че ако някой държи да се асоциира с фирма, в която работи, или марка, която продава, не следва да приема критиките към марката като критика към себе си. ако го прави - това си е лично негов проблем...

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,691
    #234

    Отговор: Климатици LG

    Ако може и аз да се изходя по въпроса. Старите модели на LG са пълна скръб, много шумни, зле работещи. За новите обаче не мога да кажа нищо лошо, защото не ги познавам. Може би са направили нещо добро, за съжаление цената на топ модела им е доста висока за реномето на машините и трудно ще пробие. Но апелирам ако от LG са извадили добри машини да не ги оплюваме преднамерено. Тук думата има клиента, само той ще каже обективно дали машините стават или не. За съжаление тази зима беше мека и нямаше реален тест на машините. Доста потребители с евтни машини решиха, че машините са супер, но реално, просто нямаше зима.
    bobovo, VeleV.Klima и V_Simeonov харесват това.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    542
    #235

    Отговор: Климатици LG

    Имам 2 климатика LG точно с/у терасата , офис на спиди на 30 метра са някъде и тракат зловещо . Лятото на отворен прозорец не мога да спя ... Тая надежда да издъхнат в най-скоро време .

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,691
    #236

    Отговор: Климатици LG

    Цитат Първоначално публикувано от Madj0 Виж публикацията
    Имам 2 климатика LG точно с/у терасата , офис на спиди на 30 метра са някъде и тракат зловещо . Лятото на отворен прозорец не мога да спя ... Тая надежда да издъхнат в най-скоро време .
    За това говоря, и аз не спя заради един в блока до нас. Но това не означава, че новите модели не са добри? Може да са вкарали технологии хората. Аз лично за сега се въздържам от коментар. Знам, че корейците могат, друг е въпроса искат ли?
    V_Simeonov одобрява това.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,795
    #237

    Отговор: Климатици LG

    Аз пък ще кажа, че имахме удоволствието да монтираме от новите машини на LG от високите класове и мога смело да твърдя, че моделите си заслужават - и като изработка и като работа. Хората са помислили и са направил добри неща. Определено в ценовия клас 1500~2000, 2000 и малко, моделите си заслужават парите.
    Mega одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    181
    #238

    Отговор: Климатици LG

    Има значение и къде е произведен - Турция, Китай, Корея. Последните модели май са корейски, така че най-вероятно са добри машини.

  17. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,795
    #239

    Отговор: Климатици LG

    Говоря за корейските сглобки...
    Mega одобрява това.

  18. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #240

    Отговор: Климатици LG

    Аз пък не бих дал 2к за Samsung, LG, Дайкин или дори Фуджик. Машините може и да не са лоши, но са позиционирани неправилно на пазара. Опитът показва, че трябва доста годинки да минат, за да се изчисти името на една марка.
    Giggio, djsmiley и Mega харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 36 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2009)
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 312
    Последно: 27-11-09, 15:37
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2008)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1949
    Последно: 27-12-08, 23:13
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 18:20
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе