Страница 62 от 70 ПърваПърва ... 12526061626364 ... ПоследноПоследно
Резултати от 916 до 930 от общо 1050
Like Tree263Одобрявам

TOSHIBA DAISEIKAI V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #916

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    Адски, да оставим цените на страна. Човекът чака 10 дена да му отговорят! Ако сроковете наистина са такива, високия клас на Хитачи PSB, като цена, качество и сервизна поддръжка ще да отнася прехвалените тошиби, като митничар - рушвет!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #917

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    За сроковете зависи къде е питал. АХИ-Кериър обикновено отговарят до 1-2 дни от запитването. Иначе не е толкова важно колко бързо се отговаря, а колко бързо се доставя. Не държат особено много части на склад в Гърция, започват да питат околните страни дали някой има... Бастунска работа в общи линии. В тази връзка Самсунг например нямат равни - евтини части с доставка до 72 часа от поръчката, които скоро ще станат 24...
    Mega одобрява това.

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #918

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Адски, да оставим цените на страна. Човекът чака 10 дена да му отговорят! Ако сроковете наистина са такива, високия клас на Хитачи PSB, като цена, качество и сервизна поддръжка ще да отнася прехвалените тошиби, като митничар - рушвет!
    Стига си се правил на интересен. Човека чака от три дни и ще чака още два, защото има почивни дни. Гледай да пишеш за неща, които разбираш. Не може да си на всяка манджа мерудия. Човека не е без работещ климатик, няма нищо спешно. Продавай климатика, като толкова те дразни и се радвай на живота. Хитачито не е лоша марка, време е да си намериш нова марка за обожание. Вече мина през няколко. После чакай части от Хитачи да видим, какви мантри ще измислиш тогава. Само с мрънкане не става.
    Този пост е редактиран от Mega; 10-10-15 в 23:52.

  5. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #919
    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Стига си се правил на интересен. Човека чака от три дни и ще чака още два, защото има почивни дни. Гледай да пишеш за неща, които разбираш. Не може да си на всяка манджа мерудия. Човека не е без работещ климатик, няма нищо спешно. Продавай климатика, като толкова те дразни и се радвай на живота. Хитачито не е лоша марка, време е да си намериш нова марка за обожание. Вече мина през няколко. После чакай части от Хитачи да видим, какви мантри ще измислиш тогава. Само с мрънкане не става.
    Mega е прав, няма значение колко струват частите за хитачи, защото никой няма да докара хахах.
    Kasap одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #920

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    Не разбрах за какво точно е прав Мега? Човекът е писал на 30.09.2015 сутринта, аз питам на 10.10. вечерта, не дали машината е ремонтирана, а дали има някакво становище относно цена и доставка. Форумите са, за да се информира човек или да информира нуждаещите се. Трябва да има баланс. "Мерудията" се изсипа в темата за компресорни масла, вакуумиране и.т.н, при това, не от мен. Аз съм отговорил на въпросите там, още преди 8 години, в дирбг. Тук питам за доставка на части, защото не ми е ясно и не разбирам. Така например (малко извън темата), не бих си купил никога смартфон на прехвалените HTC, точно поради това, че никой не "докарва" резервни части за тях, без значение колко струват. ФАКТ, който ме натъжава в момента и хич не ме разсмива.

  7. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #921

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    Този форум е пародия тук няма помощ а непрекъснато самоизавяване и хулене на другите. Причина поради която гледам да не пиша.
    dodo_pv, avenger, necata2 и 6 други харесват това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #922

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    Mega e прав, защото писането във форума не е начин за запитване и доставка на части към вносител / представител! Това, че колегата е писал тук на 30.09 не означава автоматично, че е пуснал запитване към вносител / представител. Mega поръчва части и много добре знае, кой какви части може и неможе да достави.

    Не исках да влизам в конкретика, защото никой не е длъжен да чете цялото това нещо, но все пак. Г-н Попов се обърна към мен с молба за помощ. Приех да посреднича и помогна с каквото мога. На 07.10 получих снимки на счупената част от г-н Попов. Препратени са към човека, който отговаря за доставка на частите на Тошиба. До колкото знам, миналата седмица не беше в България. Очакваме отговор в понеделник - 12.11. Каква жестока драма? Три дни няма отговор.

    Не виждам някакъв смислен коментар в горните постове на г-н "всезнайко", който както и да се въртя пак си купи машина от "прехвалената" марка. А някак си случайно има и втора такава машина. Разбира се, който следи постовете във времето назад, знае за какво става дума. Молбата ми е да се пишат смислени неща, най-вече според нивото на компетентност.
    Alexi, dodo_pv и Aleksandars харесват това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #923

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    наистина е пълна пародия,,,,,,,,,,,,,,хората ти помагат да не се нашиваш,запознаваш се с нови приятели......ВЕЛЕВ ай по-сериозно бре.не сме малки деца.нямам спомен някой сериозен търговец или майстор да е хулил друг способен такъв.вярно.че има и зевзеци(кат мен),ма хубу че е шегата, че да си кажем истината.
    Kasap одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #924

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Mega e прав, защото писането във форума не е начин за запитване и доставка на части към вносител / представител! Това, че колегата е писал тук на 30.09 не означава автоматично, че е пуснал запитване към вносител / представител. Mega поръчва части и много добре знае, кой какви части може и неможе да достави...
    Аз няма откъде да знам какво и как е направил колегата POPOV по въпроса, затова се обърнах към него. Писането във форума е начин за сондиране за рез. части втора употреба. И аз бих постъпил така. От написаното дотук стана ясно, че такива няма. dodo_pv изобщо не знае, кой какви части може и неможе да достави. Затова пита popov, който е решил да си набави нещо на практика.

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Този форум е пародия тук няма помощ а непрекъснато самоизавяване и хулене на другите. Причина поради която гледам да не пиша.
    Все още се появяват интересни неща. Ако знаеш как да подминаваш шкартото, ще ти е по-лесно. Свиркай си, не им се връзвай

  12. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #925

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    Недейте така колеги,нека бъдем по-спокойни.Фактите са такива че не бях предприел нищо,очаквах някой да сподели нещо по питането ми във форума.Работата не беше ''на живот и смърт''.Реших да попитам г-н Чернев дали е наясно и дали знае колко би ми струвала новата част.Той бе изключително любезен към молбата ми за което едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ.Дано има повече такива хора.Вчера залепих часта и засега бива.Затова и не съм форсирал нещата.Dodo когато разбера за цената ще ти пиша на лични.Още веднъж нека бъдем по толерантни един към друг и да не се нервираме толкова.
    dodo_pv, Aleksandars, DUNDURMA и 1 други харесват това.

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #926

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    Биволско ни е спокойствието, колега Поизнервят се излишно само някои от адвокатите а марката. Ще им мине!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    298
    #927

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    Цитат Първоначално публикувано от popov Виж публикацията
    Шината..счупена
    Ти ли я счупи ?

  16. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #928

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    Незнам,може и аз да съм го направил.Турбината не съм я чистил само ''питата'' ,ако тогава нещо е станало без да разбер.После близо месец работеше на охлаждане и нищо му нямаше.Но каквото станало станало,та така при мен.

  17. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #929

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    Имам един въпрос.Компресора на 5серия като на PDR ли е ,и ако не с кой от японските си събратя е еднакъв.

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    198
    #930

    Отговор: TOSHIBA DAISEIKAI V

    По-напред в темата бе споменато, че е като на PDR.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 62 от 70 ПърваПърва ... 12526061626364 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba Daiseikai 8
    От Mega във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 2531
    Последно: 23-01-24, 19:49
  2. Отговори: 50
    Последно: 02-11-14, 21:31
  3. TOSHIBA 13 PKVP-E Super Daiseikai 5 или TOSHIBA 13 SKVP2-E Super Daiseikai6
    От MisterT във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 63
    Последно: 28-01-14, 11:35
  4. Toshiba Super daiseikai Ras 13 pkvp V или Toshiba Super daiseikai RAS-B13N3KVP 6.5
    От jovan във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-13, 17:36
  5. Toshiba Daiseikai RAS-B10SKVP-E
    От ivlbg във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 16
    Последно: 06-11-09, 16:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе