Страница 60 от 99 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследноПоследно
Резултати от 886 до 900 от общо 1473

Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #886

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Да, чувал съм. Нищо не прекъсва, нищо не се пипа по настройки, при проблем на секундата получаваш адекватна помощ. И на всичкото отгоре е и без пари.
    Чудна работа!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    9
    #887

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Много добър вариант е , може да се гледа почти всичко.
    Аз лично не познавам много хора, който искат и имат възможноста да гледат всичко или почти всичко.
    Примерно при моите интереси за спорт + филми на сравнително добро качество, един ХД пакет на Булсат ми е напълно достачен.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    23
    #888

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    IIvanov, този приемник на BULSAT бяхо го изтеглили за доизкусуряване (имаха проблем със софтуера ... май). Скоро говорих с един от техниците на BULSAT и нещо не останах с впечатление да ми го хвали много ?!? Даже противно на очакваното не ми го и препоръча. Тъй като и аз се бях замислил да взема HDR100, сподели какви са ти впечатленията от него .

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #889

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Да, чувал съм. Нищо не прекъсва, нищо не се пипа по настройки, при проблем на секундата получаваш адекватна помощ. И на всичкото отгоре е и без пари.
    Чудна работа!
    От две години плащам на един руски сървар , имало е проблеми 2-3 пъти да сменя ip адреса на линията .В момента плащам по 8$ на месец , платил съм за следващите 6 месеца за :



  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #890

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Ако си нацелил свестен шеринг /особено ако е чужденец/ си е добре.
    Аз преди време запалих бая познати, накупуваха техника и чинии и смениха сума ти сървъри. Преминаха през всякакви варианти - от разни хоум мейд, дето му звъниш, че няма сигнал, а той на морето и кара баба си да рестартира компютъра.
    В момента нито един не ползва техниката - всичко се разпродаде. Просто не си заслужава усилието да висиш по форуми, да се чудиш кой да търсиш и да няма на кой да се оплачеш.
    Все пак говорим за чиста кражба и нелегална дейност. Дет се вика и Господари на ефира и КЗП не можеш да извикаш.

  7. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    264
    #891

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    ^^^
    за два лева петел за два лева пее...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    9
    #892

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    IIvanov, този приемник на BULSAT бяхо го изтеглили за доизкусуряване (имаха проблем със софтуера ... май). Скоро говорих с един от техниците на BULSAT и нещо не останах с впечатление да ми го хвали много ?!? Даже противно на очакваното не ми го и препоръча. Тъй като и аз се бях замислил да взема HDR100, сподели какви са ти впечатленията от него .
    Stoyanov, проблема със софтуера са го решили, като са орязали голяма част от функциите на приемника/не може да търси програми, не може да ги подрежда и др./, но за сметка на
    това работи. Казват, че до няколко месеца ще го оправят изцяло. Както споделих, качеството
    на картината е значително по добро, дори и за SD програмите.
    Ако телевизора ти е 40+ инча, при всички положения си струва. Нали за това си вложил повечко
    пари, да гледаш възможно по - качествен образ.
    Най - добре е да отидеш до офис на Булсат и да го видиш как работи на място.

  10. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #893

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Може ли някой да ми обясни кратко и ясно следния феномен. Имам два телевизора. Единият е със сет-бокс "Нета" закупен от кабелния оператор, а другият е Филипс 5405Н с вграден тунер. То преди 10 дни всичко си беше нормално, но после на Филипса започнаха да изчезват програми. Де факто няма два цели пакета и още няколко програми от други пакети. При ръчно сканирани ми дава "Намери програми:0". На другият телевизор обаче пакетите са си на място. От кабеларката твърдят, че не ми е настоен добре телевизора, а аз нищо не съм пипал. В началото имах подобен проблем, но тогава презаписваше пакети и без проблем си ги намирах ръчно. Възможно ли е да е повреден тунера и да не може да хваща само някои програми. Аз си мисля, че или работи или не.
    Извинявам се, че се повтарям, но се налага да предприема нешо. Дали да нося телевизора на ремонт, дали да сменям оператора или пък нещо друго. Забравих да кажа, че програмите не са кодирани и не ползваме никакъв модул и карта.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #894

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Колега @abv,
    с ТВ-то ти всичко е наред!
    До колкото схващам имаш "късмет" да си абонат на най-скапания кабелен оператор на север от екватора, а именно "BBC Cable" гр. Казанлък.
    Проблема не е в твоя ТВ, а в смотано изградената DVB-C мрежа. Техният сет-топ-бокс е "пипнат" според техните нужди и затова лови всички пакети и програми. На Филипса тунера нещо се обърква и не може да работи коректно. Те скоро пак прекодираха нещо и разместиха програми по пакетите. Подобен проблем имат и други марки ТВ с тази кабеларка (напр. PANASONIC). На моя ТВ- 32PFL5604H се случи подобно нещо (не можеше да раздели няколко пакета програми и ги презаписваше вдна върху друга) след като сложих нов фърм. После даунгредвах с по-стар и всичко се оправи. От тогава не съм упдейтвал. На твоят модел 5605, който е от 2010 г. съответно фърмуера му може да е по-нов и от там да дава някакъв конфликт.
    Кажи на кои честоти и кои програми изчезват.

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #895

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    NETA-та индикира ли промени по параметрите на програмите? Ако и пуснеш търсене, съществуващи канали изскачат ли ти като нови?
    Другият вариант е проблем в сигнала към телевизора - прецакал се сплитер, връзки и т.н. Вземи телевизора и го премести там, където е бокса, извади кабела от бокса и го свържи към телевизора и виж.

  13. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #896

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    "До колкото схващам имаш "късмет" да си абонат на най-скапания кабелен оператор на север от екватора, а именно "BBC Cable" гр. Казанлък".
    Страшно ми хареса определението. За огромно съжалание е напълно вярно.
    Единият пакет е на 322 мхц и включва доста от основните програми, за другия не се сещам в момента. Само една поправка. Филипса е 5404Н от миналата година. Спомням си, че си кореспондирахме с теб докато решим въпроса със софтуера. Вече не смея да пробвам нов софтуер, защото винаги се налага два пъти сканиране по 1.5 часа с последващо пренареждане и преименуване на каналите. Не знам как е при другите колеги, но нашите ги мързи даже и да си напишат верните имена на програмите. На майка ми съм пуснал "Булсатком" и съм възхитен от техния професионализъм. На мен обаче с 2 телевизора ми идва доста скъпичко, но ако продължава така може и да се прежаля. Гледам "Вива Ком" и те предлагат някаква телевизия, така, че има избор.
    И накрая, сложили са някаква кака на телефона, която и хабер си няма от телевизия. Единствената и цел е да не те допуска до шефовете.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #897

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Пиши ми на ЛС кои програми са на 322 и кои други се губят

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    4
    #898

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Относно HD приемника на булсатком, от 15 дена съм абонат на булсатком, като дайдоха техниците да ми монтират оборудването като
    видяха че имам плазмен тв ми предложиха HD приемника им zhd100 за 1.80лв без допълнително изискване за абонамент за HD каналите им. Бях чел по форума на булстат доста лоши отзиви за него но срещу тази цена се съгласих и засега не мога да се оплача.
    Приемникът наистина няма пренераждане на канали, за тези 15 дни е забил 2 пъти но след рестарт всичко е ОК. Качеството е добро но все пак аз съм с 32" плазма която е HD ready при по голям диагонал може и да се намерят кусури. HD каналите ми не насичат както пишеха във форума на булсат абе засега съм доволен.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    80
    #899

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Е, нали не си се абонирал за HD пакета, а после казваш, че HD каналите им не насичали !?

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    4
    #900

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    По промоция първите два месеца плащам за стандартен пакет а получавам пълен пакет който включва и HD каналите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 60 от 99 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  2. Цифрова кабелна телевизия DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 409
    Последно: 22-03-21, 20:28
  3. Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 73
    Последно: 30-05-20, 18:03
  4. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 17:13
  5. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе