Страница 12 от 32 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 468
Like Tree63Одобрявам

LG телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    28
    #166

    Отговор: LG Телевизори

    Здравейте, имаме LG 42LD750 и ме интересува мога ли да си го свържа с гъгулския профил на Youtube?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    17
    #167

    Отговор: LG Телевизори

    Здравейте.Вчера се прибрах и видях че червения диод на Тв. LG 42LA620 мига непрекъснато а не свети постоянно.Опих да пусна телевизора но не реагира по никакъв начин на дистанционното.Едно от момчетата в техномаркет ми каза че може би се е включила някаква защита ако е имало токов удар.Въпроса ми е има ли такава защита или работата е за сервиз.

    п.п. извинявам се ако въпроса ми не е за тази тема.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,126
    #168

    Отговор: LG Телевизори

    защита от токов удар ? пошегувал се е ..

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    17
    #169

    Отговор: LG Телевизори

    И на мен ми се стори малко нереално за това реших да попитам тук.И дали някой се е сблъсквал с подобен проблем.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,473
    #170

    Отговор: LG Телевизори

    Пробвай с изключване и наново включване в контакта. Разкачи всичко свързано с него - сет-топ-бокс, комп, DVD...

    Може да има проблем със захранващият блок. Ремонтът ще отнеме 1-2 седмици, докато получат нов и го подменят.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 11-04-15 в 22:28.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    17
    #171

    Отговор: LG Телевизори

    Пробвах но няма ефект.И понеже все още е в гаранция го закарах в техномаркет.Лошото е че сега са празници и ще го изпратят в сервиз чак към сряда.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,473
    #172

    Отговор: LG телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Kosme одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    18
    #173

    Отговор: LG LCD & OLED Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от frizzante Виж публикацията
    Здравейте на всички! Искам да попитам нещо хора имащи LG42LB730v или пък който може да помогне - случвало ли се е някога да ви дава черен екран докато гледате нещо независимо от къде е сигнала по HDMI (декодер, компютър, плей стейшън все по HDMI)? Имам предвид надписите от менюто да стоят, показалеца да се вижда, смарт менюто се вижда, но картината изчезва са секунди 2-3-5... (появява се черен екран). Веднъж се случи, помислих, че сигнала на сателита нещо се губи, смених на компютър от инпутс и пак го направи, пуснах смарт менюто, то се виждаше нормално а отзад на фона на който върви ТВ или каквото и да е премигна пак няколко пъти черен екран. Изчезва и звука също, но НЕ изписва "no signal". Изключих - включих тв и не се появи повече проблема. Какво може да е? Днес ми го направи пак същото и тъй като бях питал в една друга тема, но не получих отговор реших да питам и тук. Версията е 4.41.32. Пробвах да направя ъпдейт но ми казва, че няма наличен. Някакви съвети или насоки? Благодаря предварително.
    да. при мен стана веднъж (още първия ден... на 3тия час бацане) освен картината изчзваше и звука. още съм със 04.33.22, трябваше да дам фабрични настройки и после тв не запали, трябваше да го изключа от тока за 5 мин. (докато се разредят кондензаторите) и пак да го включа... интересното е че и при мен няма наличен ъпдейт...

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,473
    #174

    Отговор: LG телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    По-късно тази година ще се появи по-евтин 4K OLED (очаква се 3500 EUR за 55 "- подобен ценови диапазон на EC930)
    EG910-Series Това е потвърдено от германски дистрибутори и ето го тук изброен:
    OpenSource Code Distribution



    Изказване на Робърт Тейлър, продуктов мениджър за LG UK, потвърждава слуховете за евтини 4K OLED TV, уж 55EG910V;
    http://www.insideci.co.uk/articles/r...case-2015.aspx


    http://www.displayandsoundcalibratio...-lg-ec-930v-2/

    LG 65EG9609 im Test (1): Ist OLED die bessere TV-Technologie? - DIGITALFERNSEHEN.de
    http://www.displayandsoundcalibratio...-lg-ec-930v-2/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-04-15 в 20:16.
    competition одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #175

    Отговор: LG Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от operator3 Виж публикацията
    LG сменят версиите на фърмуера за webOS непрекъснато и без разбираема логика. Да не говорим за това, че поправяйки един проблем, обикновенно сътворяват няколко нови.
    Към момента на публикуване на поста ми, LG за пореден път са премахнали от онлайн ъпдеитите за България версии по-високи от 04.хх.хх и са върнали стабилната 03.23.24. За другите страни от европейския регион и ***** онлайн е налице версия 04.32.20. В тестов режим е достъпна за повечето страни и България 04.45.04, която на 01.04.2015 г. умъртви хиляди руски телевизори Проблема с ТВ после обновления на прошивку 04.45.04.
    Новите официални версии на webOS, както и коментари за тях можеш, да следиш на Новые прошивки для телевизоров LG 2014 года
    Преди малко проверих с коя версия съм. Оказа се 04.41.32. В момента няма нова версия за обновяване. Аз наскоро обнових и получих подарък проблем - невъзможност за настройка на субтитрите. Показваше ми само малки и не ме пускаше до другите настройки за тях. Върнах заводските настройки и нещата се оправиха. Вече няма да обновявам. Това, което от LG са направили с руските телевизори е пълна безотговорност и граничи с лудост.
    до KIKI RIKI

    - - - - - - - - - -

    Бих ти препоръчал да си купиш някакъв разклонител със защита ( не се знае колко помага, струва над 20 лева) и задължително с мрежов двуполюсен ключ. В него включи всичко. Когато свършиш с гледането, изключи си ТВто и другите нещица по добрия стар метод от едно време. По този начин шансът нещо да ти изгърми от тока се намалява многократно. Няма защо да се правим на европейци. Явно качеството на захранването не е добро.
    Този пост е редактиран от komet; 18-04-15 в 11:48.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    18
    #176

    Отговор: LG телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    LG AN-MR500: Smart Magic Remote Control for LG Smart TVs | LG USA имам това дистанционно + LB730V, обаче не мога да вдяна как да настроя да ми управлява декодера на кабелната... въобще не намирам менюто за настройка set top box...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #177

    Отговор: LG телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Изглежда че, LA620s не поддържа високите канали при връзка на 5 Ghz. Днес след като сложих DDWRT и избрах канали предназначени за Канада (над 149 канал) установих, че телевизора не може да намери мрежата.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #178

    Отговор: LG телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Имам LG LA740 и от повече от година ползвам magic дистанционното за управление на приемника на булсат. От няколко дни обаче това не става. Пробвам да настроя дистанционното наново, в менюто за избор на модел приемник избирам big sat (на който си беше и преди) и ми изписва - не може да се изтегли информация за дистанционното управление. Това ми изписва и при опит да избера друг модел set top box
    20150418_225408_HDR.jpg
    Някой, нещо?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    27
    #179

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Пичове помагайте.....
    Става въпрос за телевизор 42" модела е 671V .....Имам няколко проблемчета:
    Първо като го пусна ако е след стартирането на Булсата нямам звук, а картина си има. За да дойде звука, трябва да изключа булсата и пак да го включа и тогава тръгва звука...Това нормално ли е?
    И сега по-гадното --- днес айде да пуснем филмче от лаптопа и дотам.... "Няма сигнал" Само това. Връзка през ХДМИ кабел. Досега на стария телевизор Тошиба никакъв проблем - само слагам кабела в лаптопа и всичко си тръгва на ауто.. тук не иска. След доста мъки пробвах да рестартирам лаптопа и го засече тв-то, тръгна но без звук. Помагайте моля ви!!!

    - - - - - - - - - -

    Малко развитие по темата - не е от кабела, пробвано.... ТВ ми го показва като връзка DVI смята го за монитор... Давайте съвети че се побърках

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #180

    Отговор: LG телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Deyan Stoykov Виж публикацията
    Имам LG LA740 и от повече от година ползвам magic дистанционното за управление на приемника на булсат. От няколко дни обаче това не става. Пробвам да настроя дистанционното наново, в менюто за избор на модел приемник избирам big sat (на който си беше и преди) и ми изписва - не може да се изтегли информация за дистанционното управление. Това ми изписва и при опит да избера друг модел set top box
    20150418_225408_HDR.jpg
    Някой, нещо?
    Пичове помагайте

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 32 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8581
    Последно: Днес, 17:56
  2. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1703
    Последно: 07-05-24, 21:16
  3. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  4. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30
  5. Прозрачни OLED пиксели
    От daley във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 31-03-06, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе