Страница 203 от 300 ПърваПърва ... 153193201202203204205213253 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,031 до 3,045 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1
    #3031

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте,
    Моля за малко помощ – четох доста от мненията във форума и доста неща ми се изясниха, въпреки някои противоречиви мнения. Ще ви бъда благодарен, ако можете да ми дадете съвет, които да ми помогне да направя избора си на ТВ:
    • ТВ-то ще се гледа от около 2.5-3м. Ще се гледа кабелна цифрова ТВ /Скат по-точно, ако някой има конкертни наблюдения за нея/ и по някое DVD. За сега няма да се вързва към PC. Ще се гледа и от възрастни, които доста често го оставят да работи като не го гледат активно /аз го наричам “ режим цветно радио “/. Това последното го казвам леко притеснен за плазмите – много от ТВ програмите с лого ще бъдат дълго на екрана и колкото и да са подобрени екраните – пак има голяма вероятност според мене от “прегаряне“. Прав ли съм?
    • Ориентирал съм се към 37" или 40" от среден или висок клас. Цифровото изражение на последното е докъм 2.5К, в краен случай при нещо изключително – max до 3 бона.
    Е, това е – очаквам мненията ви, като предварително ви благодаря.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    32
    #3032

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Тези дни най-вероятно ще си купувам телевизор. Спрял съм се на плазмата TH-42PY80P или Samsung LE-40A656, който сега е на промоция. Знам че доста е писано и за двата в темата , но ако някой даде мнение ще съм му благодарен. Ето ги:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09037780 - сега е на цена 2500лв. с някаква ДВД система. Има го и в ДОМО за 1600лв. но не ми се иска да вземам поправян телевизор. Да не би много да се развалят тази серия , че е пълно в ДОМО с такива.
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09038235 - повече ми харесва, само дето ме притеснява прогарянето, но се надявам че с тези по-нови панели са намалили този ефект.

  4. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #3033

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от moher4o
    Да не би много да се развалят тази серия , че е пълно в ДОМО с такива.
    От доста време се замислям, защо няма Refurbishеd (готина дума : Подновени ) телевизори Сони или Филипс, а само Самсунг ги поправят ?

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    7
    #3034

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте на всички в този стахотен форум!!! Първо искам да благодаря на хората, които пишат редовно в този форум и помагат на тези като нас, които не сме "много в час" със LCD/Plasma TVs. Благодаря на хора като Lazarus18, Soon и другите, те разбира се знаят кои са, които оставят своите коментари и напътствия за актуалните LCD/Plasma TVs. Следя от доста време форума, но за първи път пиша. Преди около 10-тина дена си взех Samsung LE-40A656 от ДОМО, преди това обстойно бях прочел форумите и отзивите за това ТВ, първоначално се бях спрял на SAMSUNG LE-40F86BD, но когато реших о отидох да го купя ми казоха, че в цяала България никъде го нямали на склад и трябвало да чакам докато евентуално го внесат. Та чаках около 20 дена, като в това време звънях в централния офис на Техномаркет и ми казваха: "Звъннете след 3 дена, звъннете след 2 дена" и накрая ми казоха: "Ами господине сигурно този модел повече няма да го внасяме, понеже вече излязоха новите серии...и така" Егати идиотите чакай, чакай и накрая, ами то няма смисул да чакате, та както и да е. Та започнах да се замислям за Samsung LE-40A656, но 2600лв, леко психологически си беше момента и точно тогава попаднах в ДОМО и видях този модел. Бях чувал за тези "refurbished" продукти, влязох в НЕТА и се запознах по-обстойно с темата и реших да рискувам. Така тука ще пиша за хората, които също имаха запитвания за този ТВ в ДОМО, последният който пита е "moher4o", естествено си го има риска да купуваш такава стока, но дори и да си го вземеш от Техномаркет за 2600лв, все пак си взимаш електроника и няма никаква гаранция, че и с този ТВ няма да стане нещо, така че всеки сам си решава дали ще поеме риска. Тези ТВ-та от ДОМО също са с 2г гаранция, на гаранционната карта го пише черно на бяло, един е сервиза на SAMSUNG, та така. Също така ако ще вземате продукти оттам и по специално ТВ-та ги оглеждайте внимателно, имам предвид следното, моят примерно на 3 места е леко надраскан, то и това е една от причините да са на тази цена, някакви транспортни дефекти, 2-те драскотини са отстрани и отгоре на ТВ, така че изобщо не се забелязват, но имаше и такива бройки, които бяха по-надраскани. Направо ми ставаше кофти като гледах такива красиви ТВ-та, така надраскани , та оглеждайте ги внимателно и отвсякъде, за хората които смятат да си вземат ТВ оттам. Аз съм от Варна и момчетата, които работят там, т.нар. "КОНСУЛТАНТИ" са пълни ръбове, имаше само 1 момче, което явно беше малко по в час, та с него го пробвахме ТВ-то.
    Ами малко се поувлякох с писането, но нали това е идеята да споделям впечатленията си. Ако някой има въпроси относно ТВ-то, макар че в този форум, а и в нета е изписано толкова много за този модел и то от хора специалисти, бих се радвал да помогна и да отговоря на всякакви питания, доколкото ми е компетенцията А пък малко по-нататък като ми остане повече свободно време ще понапиша и малко от впечатленията си от ТВ-то.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    19
    #3035

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Къде точно се намира този магазин ДОМО във Варна,че ме заинтригува това с тези refurbished модели на Samsung,макар че по принцип съм решил да е плазма ТВ-то...? А и да питам евентуално за тази цена 1500-1600лв Панасоник ПВ80П или този refurbished Samsung,който по принцип е с около 1000лв отгоре(различна технология,голяма разлика и в цената,но ме интересува най-вече как се представя този Samsung на SD?)

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    7
    #3036

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Към "pr0bl3m", ако си от Варна има 2 магазина на ДОМО, единият е във Кауфланд, другият е в първият мол (Pfohe Mall).

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    19
    #3037

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Ок,мерси много,още утре ще ида да огледам Та имам едно питане към собствениците на Samsung LE40A656 (refurbished)-как се справя ТВ-то на SD,понеже основно смятам на него да се гледат мачове и затова се бях насочил към плазмите,та струва ли си да се вземе нещо,макар и refurbished,което е доста по-скъпо(оставяме риска на страна :D ) и дали ще предава SD по-добре от плазмата (гледам че има 100 HZ,които могат да се изключват)?

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,600
    #3038

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от pr0bl3m
    Къде точно се намира този магазин ДОМО във Варна,че ме заинтригува това с тези refurbished модели на Samsung,макар че по принцип съм решил да е плазма ТВ-то...? А и да питам евентуално за тази цена 1500-1600лв Панасоник ПВ80П или този refurbished Samsung,който по принцип е с около 1000лв отгоре(различна технология,голяма разлика и в цената,но ме интересува най-вече как се представя този Samsung на SD?)
    Ако бях на твое място и пред мен седеше дилемата SAMSUNG 40LE656 или PANASONIC 42PY80P щях да си взема Панасоника
    1-по добра картина на тв--справя се по добре на SD сигнал-по-добро цветопредаване,по-добро черно,по-евтин,ако гледаш спортни предавания е по-добре
    не прави грешката да подценяваш плазмите

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    19
    #3039

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Ами ако трябваше да избирам между Самсунг-а и PY80 може би и аз нямаше да се двоумя,но ми се налага да избирам межу Самсунга и PV80(само HD).Иначе бих взел PY80 без да се замислям но за съжаление бюджетът ми не го позволява 1500-макс 1600лв.... По принцип и аз съм ЗА плазмата,но всяка една от двете технологии си има предимства и недостатъци(особено след като смятам да гледам яко мачове,си мисля,че плазмата е за мен ноо... )

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,600
    #3040

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    В момента е 2199лв-преди 4 месеца беше 2500лв-така че ако изчакаш до нова година-/2 месеца/ ще падне под 2000-така че събери още малко финанси през това време няма да съжаляваш Иначе Самсунга има добро отношение цена/качество-добър си е

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    19
    #3041

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Ами май така ще направя,преместването в новото жилище трябва да стане в края на годината,така че мога да поизчакам-дано да падне поне до 2000лв,иначе май ще се мятам на PV80.За всеки случай утре ще мина да погледна и Самсунга,пък ако вземе,че ми хареса може и да не дочакам Нова година

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    52
    #3042

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Май няма да мога да си купя телевизор. По принцип не гледам много телевизия, но не съм се и заглеждала в магазините, но днес в Технополис ми се събраха очите от цените на телевизорите. Тези с добра яркост са много скъпи. Повече от 1000 лева не мога да отделя, ще го гледам отблизо, защото такова е разположението на мебелите, 2.30 метра. Ако някой все пак е направил добър избор в рамките на тази сума, ще съм благодарна да сподели.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    19
    #3043

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    tali,
    Защо не погледнеш това:

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09041324

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    32
    #3044

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Свърши умуването! Днес си взех плазмата 46PY8P от Технополис. Щях да вземам 42PY80 , но и в Техномаркет и в Технополис бяха останали само мострите. Имаше АКЦИЯ за 46PY8P и го взех за 2500лв. Там ми изглеждаше нормален, но като го монтирах у дома ми се струва ОГРОМЕН. Утре ще го тествам с хубав сигнал, защото не ми хареса как изглежда DVD на този екран.

  18. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #3045

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте :-)
    Някой има ли представа, как да си настроя цвета на сивото за LCD телевизор Toishiba Z серия? Става въпрос за използване на сервизното меню.
    Предварително благодаря :-)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе