hristoslav2, освен дизайна има ли друга разлика между Sony KDL-32W4000 и SONY KDL-32E4050,неможах да намеря друго,поне от това което изчетох!
hristoslav2, освен дизайна има ли друга разлика между Sony KDL-32W4000 и SONY KDL-32E4050,неможах да намеря друго,поне от това което изчетох!
hristoslav2 , започваш да вземаш думата, повече отколкото е необходимо.
Какво да очаквам от SAMSUNG LE-32A556? Днес го видях в ДОМО за 999 лева и ми хареса. Особено цената. Естествено, моделът е "излъскан", но дали това е проблем? Корпусът не е същият като този на снимката в Техномаркет, а има нещо като много тесни тонколони от двете страни -като допълнително прикачени. Казаха, че били за дизайн (дали!?!). Имаше и LE-32A558 на същата цена и характеристики, но нещо не го намирам в листата на Техно-то. Прасто копчетата му бяха механични на предния панел отдясно, докато на 556 бяха пак там, но "нарисувани".
pantsiani неуместна забележка!
Когато колелото се върти бързо, не се опитвай да го спреш с бутане на пръста си в него!!!
здравейте на всички много ми се иска да взема lcd за сега съм се насочил към това http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09037581
но ако има нещо по-добро на тези пари и някой сподели ще съм много благодарен
поздрави
ето едно предложение- http://translate.google.com/translat...5700%26hl%3DbgПървоначално публикувано от cucuv
има го в техномаркет- http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09043394
е що не си взмеш 42 за тия пари ?
Разликата е в дизайна и SONY KDL-32W4000-има Dolby® Digital PlusПървоначално публикувано от veszxr
не знам какви матрици използват в серията Е-от SONY ми отказаха тази информация под предлог че била поверителна![]()
Здравейте на всички!
Реших да си купувам LCD или плазма. На ТВ-то ще гледам Булсатком, DVD, PC през d-sub. Разстоянието от което ще го гледам е някъде около 2 - 2,5 м. Бюджета ми е до 1500 лв., не ми се дават повече пари, знам че има по-добри предложения с 200-300 лв. по-скъпи, но това ми е тавана.
Спрях се на следните модели:
Плазма:
1.PANASONIC TH-37PV80P - http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09036695
2.РANASONIC TH-37PV8P - http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09038381
3.LG 42PG200R - http://www.technopolis.bg/product.php?pid=517
LCD:
1.LG 37LF75 - http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09038978
2.LG 37LG5000 - http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09041771
3.PANASONIC TX-37LZ8P - http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09043196
4.SAMSUNG LE-37A550 - http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09039938
5.TOSHIBA 37XV500PG - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09039299
6.SAMSUNG LE-40A536 - http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09043188
7.SAMSUNG LE-40F71B - http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09023896
Моля някой от запознатите във форума, да даде мнение кой модел да се избера.
Благодаря предвариелно!
hristoslav2 какво имаш предвид за Philips-a 9703 относно 120 - става дума за градуси ли, ако е така най-добрите Самсунги имат непроменяема картина до към 90 градуса което означава, че този модел на Филипс е супер. М/у другото се връщам от ТМ. Бях да тествам А786 и А956 на Самсунг. Амииииииииииии, разочарован съм на пълно!!! Няма и помен от картината и контраста от ревютата и тестовете. Моя 46М86 видимо с просто око е поне 2 пъти с по-добра картина, за детайлността да не говорим. Обстойно видях А650 и 8-та серия. Те бяха по-добре от 7 и 9-та с LED-а! Не знам какво става с тия модели. А най-перфектна съвършенно детайлна и изобщо картина от всичките споменати имаше PHILIPS 42' 9603. За 42' 9703 нямам наблюдение защото липсваше от магазина. Та сега въпросът ми е към тези който имат Philips-a 42' 9703 как е спрямо 9603 и моля за малка презентация за която БЛАГОДАРЯ! Ужас, но само Филипса си струваше всяка стотинка!
Привет soon Сега забелязах след въпроса ти че в бързината вместо-100 съм написал 120 градусаИзвинявам се ако съм те подвел не е било нарочно.Ако ще ползваш телевизара за монитор на компютър-9703 е по-добрият избор-той е на новото шаси и лагът му е по малък от на 9603
hristoslav2,
моля те дай повече инфо за този модел 42' 9703: как се държи на SDTV, DVD, DIVX, реални милисекунди, реален контраст, черното в сравнение с някой от коментираните например модели на Самсунг, ъгъла на черното от средата на дясно да кажем, а за HD няма да говорим след видяното от 9603 предполагам 9703 ще е разстрелвача сред lcd-тата в този ранг, пък мисля и изобщо! Досега съм се възпирал от завишените цени на Филипс изобщо да им обръщам внимание, но след видяното просто друга марка е вече трудно да погледнеш. Предварително ти благодаря за отговорите!!!
Здравейте.От 3-дена съм собственник на SHARP LC-32D44EBK.Още нищо конкретно не мога да кажа.Хубави цветове,наситени,но на някои програми/обикновенна кабеларка/ ми прави лицата на хората с едина такъв пясъчен цвят и в дълбочина замазва образите.Моля някои който е запознат с тия TV-та/LCD-та/ да ми разясни малко.Иначе с DVD-то Philips DVP5990/12 /адски добро DVD/се вижда прекрасно през HDMI- 720p ,50hz.
Благодаея Ви!
krasimladeja-един от основните недостатъци на lcd технологията е ,че няма дълбочина на образа -всичко изглежда като тапет особенно с кабеларка.
9703-при SD сигнал е препоръчително да поставиш мащабирането на -Авто формат-той си разтяга картината чудесно -без да виждаш сплескани лицаПървоначално публикувано от soon
разтяга картината -видимата точно до рамката-когато логото се намира в черната ивица отгоре-го изкарва извън екрана
другото с пръстена на дистанциооното-по-точно с посоките горе и долу-можеш да си наместваш картината така че ако част от субтитрите ти са извън екрана да повдигнеш цялата картина или да я смъкнеш.На цифрова кабелна картината е чудесна-особенно на Historu chanel и National Giographic.От българските програми-сутрешният блок на БТВ е перфектен-/между другото-по информацията която имам БТВ ще преминат на HD следващата година -август месец след като се преместят в новата си сграда която в момента се строи/на НОВА телевизия контраста е по-слаб-там нямаш истинско черно-на канал 1картината е още по лоша-слаб контраст ирязкост на картината-дължи се най-вече на старите камери с които снимат-8 годишниза разните му кабелани канали като канал 3 няма да ти казвам-картината е под всякаква критика.Ефирният му аналогов тунер тук в Варна хваща 6 програми картината едоста добра.На DVD-пуснах му Ледена епоха 2/пуснат през Blu-rey плейър SONY-BDP 350/-само една забележка-в началото в менюто на филма видях че трептят контурите на движещите се животни/но това го видях и при 9803-възможно е да е от кабела-беше някакъв евтин за 12-15 лева/-но по време на самият филм нямам забележки-всичко си беше ОК.На Divx-според мен се справи добре-не се появи нищо което да привлече вниманието ми.Шасито му е Q529.1ELA-ново за тази година.Матрицата на 42PFL9703D -е 143 - LC420WUF-SAC1 (LGPH)-S-IPS-при сравнение със Самсунг 6 серия-картината на Филипса е с по малък контраст/черното на Самсунга беше по-добро/Ъгъла на виждане-до към 50 градуса вдясно-не се забелязват промени в картината-от там на татък се вижда падане на наситеноста на цветовете и на яркоста на картината като цяло-към 80 градуса вече нямаш черно а сиво.Следващият път като гледаш поразпитай дали имат модели 9713,9723-обърни внимание и на тях-разликата е във входовете и задният панел отзад.