Страница 45 от 300 ПърваПърва ... 3543444546475595 ... ПоследноПоследно
Резултати от 661 до 675 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. xsw
    xsw е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    8
    #661

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    след доста гледане си взех това SONY KDL-32S3000K пак ще видиме дали съм збъркал
    ако ниакои го има да каже ако има нещо по специфично по настроиките ще съм му мн. благодарен

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    79
    #662

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    Ей ,че хубава държава,Тошиба 37X3000 от 1799 на 1899 лв.След месец пак ще го намалят на 1799 и ще напишат ,че е в промоция.Няма такава простотия никъде!
    Е, не е чак толкова зле, при условие, че на братушките Panasonic 37PZ70 им го пробутва за близо 3 бона.

    И да ви питам - някй гледа ли този ТВ на кабелна/цифрова? Преди малко беше тук техник от кейбълтел и ми показа на моя компютър, понеже и интернета ми е от тях, че сигнала ми е 67 dB, което е горе-долу нормално, но образът е много зле - размазано, пикселизации. Моля споделете как го ползвате този телевизор, дали сателитна телевизия би оправила нещата или просто тв-то е по-скоро за двд или монитор!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    36
    #663

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Murrey, за 37X3000 ли питаш ?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    17
    #664

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    някои може ли да каже нещо за DAEWOO-DLP32C3FB,някаква информация

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    79
    #665

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от sw2v
    Murrey, за 37X3000 ли питаш ?
    Не, за Panasonic 37LZ70, направо ме е яд като гледам телевизията!

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #666

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от miro_vampiro
    Здравейте
    ste1 този телевизор работи при мене всеки ден на такова връзване , и няма проблеми
    Освен това съм го пробвал два пъти пак с такова връзване и изобщо не е имало проблеми?
    Би ли пояснил какъв е проблема при тебе ?

    Аз го нямам този модел , но до колкото четох отзивите за него в интернет , даже в опътването пише че не подържа връзка с PC през HDMI , през 2 HDMI е само за аудио.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #667

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравей ste1
    няма проблеми с такова връзване, пробвано е доста пъти от мене, освен че всеки ден работи на точно такова взъзване, за клиенти съм го тествал отново и отново, работи си перфектно

    За DAEWOO-DLP32C3FB, не е лош модела, а и цената му е повече от добра, само че в момента LG 32LC52 е на 999 лв, и все си мисля че е малко по добрия избор от нормалния клас телевизори, пък и цената до скоро му беше 1200 лв на LC52 !


  10. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #668

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Murrey ,
    пробвай на обикновенна антена какъв ще образа или си пусни кабелната.Ако цифровата ти е с нисък битрейд,сигнала ще е лош.Аз съм с плазма на Panasonic и картината на кабелна е по-хубава от цифровата.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    79
    #669

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Murrey ,
    пробвай на обикновенна антена какъв ще образа или си пусни кабелната.Ако цифровата ти е с нисък битрейд,сигнала ще е лош.Аз съм с плазма на Panasonic и картината на кабелна е по-хубава от цифровата.
    С обикновена антена не съм пробвал, на "цифровата" се държи относително най добре, на аналоговата е просто мазало. Снощи гледах един мач по немската ZDF (те излъчват във формат 16:9) и там вече се виждаше наистина добре, просто нашите програми са с лошо качество, уви.

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    4
    #670

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от Murrey
    С обикновена антена не съм пробвал, на "цифровата" се държи относително най добре, на аналоговата е просто мазало. Снощи гледах един мач по немската ZDF (те излъчват във формат 16:9) и там вече се виждаше наистина добре, просто нашите програми са с лошо качество, уви.
    И аз съм с PANASONIC TX-37LZ70P, но на Евроком аналогова и цифрова - на двете картината е що годе добре. На цифровата понякога има пикселизация при по-бързи движения на камерата, но това е заради ниския битрейт, на който излъчват. При аналоговата го няма този (д)ефек, но пък там се виждат смущенията, ако има такива.
    За нашите програми си е ясно, че колкото и да ги дигитализират кабелните/сателитните оператори, щом източникът им е аналогов, ще си останат винаги с ниско качество.
    Тествах ТВ-то с филми с висока разделителна от PC-то през S-Video и въпреки, че от РС-то не можах да вдигна повече от 1024*768 (с вградено видео Intel съм ), картината беше перфектна!
    Междо другото, като купувахме TX-37LZ70P-ката (от Техномаркет), до него имаше една плазма PANASONIC TH-42PY70P. Почти нямаше осезаема разлика между картината на двата, а тя беше с много добро качество. Е, плазмата беше с по-контрастен образ, но иначе LCD-то не отстъпваше по другите показатели (опресняване, черното си беше черно...).
    За мен PANASONIC TX-37LZ70P е доста добър избор.

    PS: Въпреки LCD изключението TX-37LZ70P, още съм убеден, че плазмите са по-добрия избор...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #671

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    В TECHNOPOLIS са пуснали LG LF75 37' и 42'. Някой виждал ли го е, как му е FULL HD-то какви са условията за да се пусне DVB сигнал (освен, че трябва такъв източник), има ли вход за компютър, наистина ли не се намесва прекадриране за 1080р. (спецялно за 37' - тои отговаря на размера), по какъв вход се приема HD-то от TV-то и какво е значението на контраст 10000:1 - вижда ли се разлика спрямо 5000:1 (освен, че цифрата е двойна качеството двоино ли е).
    Едно уточнение: до сега не съм се занимавал с LCD TV, тоя модел ми се струва задоволителен от към интерфеиси, възможности и цена.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    10
    #672

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Някой ако може да ми каже разликите м/у тези модели и кой от тях е най-добър.
    http://www.electron.bg/product_info....=1200&pto=1600
    http://www.electron.bg/product_info....=1200&pto=1600
    http://www.electron.bg/product_info....=1200&pto=1600
    http://www.electron.bg/product_info....=1200&pto=1600

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #673

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Между P и S серията разликата е че в Р серията няма Live Colour Creation(въпреки,че са го писали) и няма цифров тунер за кабелна(dvb c)в/у Т серията нямам наблюдения.
    http://www.sony.ru/view/ShowArticle....site=odw_ru_RU

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    12
    #674

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от totonis
    В TECHNOPOLIS са пуснали LG LF75 37' и 42'. Някой виждал ли го е, как му е FULL HD-то какви са условията за да се пусне DVB сигнал (освен, че трябва такъв източник), има ли вход за компютър, наистина ли не се намесва прекадриране за 1080р. (спецялно за 37' - тои отговаря на размера), по какъв вход се приема HD-то от TV-то и какво е значението на контраст 10000:1 - вижда ли се разлика спрямо 5000:1 (освен, че цифрата е двойна качеството двоино ли е).
    Едно уточнение: до сега не съм се занимавал с LCD TV, тоя модел ми се струва задоволителен от към интерфеиси, възможности и цена.
    За тези дизайнерски модели на LG съм чел в списанията HI-FI и DIJITAL , може би са рекламни публикации но бяха много положителни.
    Изобщо от началото на форума чакам някой да каже нещо лошо за марката LG , но чета само за хвалебствия и съответно дефекти за останалите
    прехвалени марки като цитирам по памет " ...покупката на SAMSUNG е късметлийска, щото можеш да попаднеш на еди какъв си китайски панел"
    или "...черното при SONY е лилаво..." или "... бандинг при SHARP..." и др. глупусти. Така, че братче взимай една от тези красоти и продължавай, като
    мен да четеш за проблемите при големите марки /дано не се обиди някой / и продължавам да се интересувам за новостите.

    P.S. Дано да греша, но не очаквай някой да ти даде подробни впечатления за LG /който и да е модел/ понеже съм изчел всички теми и коментари!
    Или нямат официални дистрибутори в големите маркети или нямам обяснение !?!

  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    5
    #675

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте!Ходих по много магазини,за да си купя телевизор -LCD,но информацията която получавах от консултантите е доста противоречива и неточна.Доста време разглеждах и написаното в този форум,и в крайна сметка реших да помоля за съвет.Искам да си купя 37" LCD,който ще гледам от 2,5-3 м.Разполагам с около 2800-3000лв.От това което сега се предлага в търговската мрежа мога ли да намеря нещо свястно,или да изчакам.Всеки съвет ще ми бъде от полза,за което Ви благодаря предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 45 от 300 ПърваПърва ... 3543444546475595 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе