Страница 65 от 300 ПърваПърва ... 1555636465666775115 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    56
    #961

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    а какъв 37" ще ми препоръчате?
    че аз си харесах едно Сони 40"(40w3000) ама ми идва като че ли голямо, ще се гледа от 2,5 метра. Sharpa 37x20e ми хареса кат характеристики , ама ми се виждат множко 3100лв. Ако има не6то до към 2.500-2 800. Да е лсд по възможност, ще се гледат предимно Tv булсат, филм4ета, мачове

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    131
    #962

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от cyfka
    а какъв 37" ще ми препоръчате?
    че аз си харесах едно Сони 40"(40w3000) ама ми идва като че ли голямо, ще се гледа от 2,5 метра. Sharpa 37x20e ми хареса кат характеристики , ама ми се виждат множко 3100лв. Ако има не6то до към 2.500-2 800. Да е лсд по възможност, ще се гледат предимно Tv булсат, филм4ета, мачове
    Не се притеснявай, 40w3000 не можеш да намериш вече. Няма да го има повече, както ме увериха от много места. Ако има някъде - то това са последните бройки. Този месец се чака 40W4000, който се предполага ще е на почти същата цена. Де да видим...
    Погледни SAMSUNG 40F86, http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09030045. Само като идея. Най-добре си вземи някой "разбирач" с тебе да го тествате.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    56
    #963

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от pavele
    Не се притеснявай, 40w3000 не можеш да намериш вече. Няма да го има повече, както ме увериха от много места. Ако има някъде - то това са последните бройки. Този месец се чака 40W4000, който се предполага ще е на почти същата цена. Де да видим...
    Погледни SAMSUNG 40F86, http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09030045. Само като идея. Най-добре си вземи някой "разбирач" с тебе да го тествате.
    хммм, лошото е че няма разбирач който да хвана с мен, а си мисля 4е 40" за 2,5 метра 6те са ми малко множко, гледах едно Сони 40" и на 2-3 метра забелязах пикселизация или както там се нари4а, на 4 метра беше ок. така 4е маи ще трябва да се насоча към нешо по-малко, ама 32" ми се вижда пък прекалено малко, така 4е трябва да е 37"

  5. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #964

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    cyfka- за информация, вчера гледам в ДОМО(верига за техника която се намира в Кауфланд) Самсунг 40М87 за 1700 лв и 37М87 за 1600. Телевизорите са refurbished ама пак са си с гаранция. И са Фулл ХД, доброто му е това че 40" си е с оригинален панел на Самсунг(нов е 2300 с панел на AUO). Това го видях вчера в Русе. Ако няма умрели пиксели си е добра покупка. А скоро идват 2008 моделите(Самсунг и Сони до 1 месец,Филипс 7603 май вече е тук), по-добри от 2007. Някои от недостатъците от 2007 са премахнати. В Европа още няма ревюта за тях.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #965

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Вчера си взех точно от ДОМО 40М87 за 1700 лв за тези пари си е подарък.Първите ми впечатления за невероятни,по нататък ще пусна едно ревю.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #966

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Пусни - ще е интересно да се прочете! ЗАЩО няма Кауфланд в Стара Загора

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    131
    #967

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от ivando
    cyfka- за информация, вчера гледам в ДОМО(верига за техника която се намира в Кауфланд) Самсунг 40М87 за 1700 лв и 37М87 за 1600. Телевизорите са refurbished ама пак са си с гаранция. И са Фулл ХД, доброто му е това че 40" си е с оригинален панел на Самсунг(нов е 2300 с панел на AUO). Това го видях вчера в Русе. Ако няма умрели пиксели си е добра покупка. А скоро идват 2008 моделите(Самсунг и Сони до 1 месец,Филипс 7603 май вече е тук), по-добри от 2007. Някои от недостатъците от 2007 са премахнати. В Европа още няма ревюта за тях.
    Добре, какъв е риска с тези refurbished бройки? Доколкото аз разбирам: това са бройки върнати от клиенти с някакъв дефект, който дай боже е отремонтиран. Може би са били и мостри. Макар че мострите си ги продават самите магазини с някаква отстъпка. Откъде идват тези (допускам няколко) бройки? Предполагам не от БГ? Какъв е шанса да попаднеш на някой с дефект, дето се проявява при източен вятър и пълнолуние, дето в сервиза ти казват "нищо му няма", а на тебе ти къса нервите?
    Ако някой внесе малко светлина ще е много добре - че офертата иначе си е супер далавера като гледам...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    56
    #968

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    още един въпрос, трябва ли един телевизор да е HD full, или може и да е HD ready. Каква е разликата при гледане, кога може да се усети?

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #969

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Тъй като на моя телевизор Panasonic TX-37LZ70P проблема с "backlight bleed / ghosting / утечка на светлина от лампата" се задълбочава, искам само да отправя предупреждение към всички като си купувате LCD телевизор ако е възможно да го проверявате и за горното. Голям проблем е, че в магазините осветлението е толкова силно, че шанса да се забележи такъв дефект е много малък, но пък дефекта е от сериозно дразнещите (със сигурност повече отколкото биха били няколко умряли пиксела), особено ако смятате да го гледате като домашно кино, тоест на тъмно и с добър материал.


    Същия проблем при 37LZD70 (UK варианта на 37LZ70P): http://whathifi.com/forums/t/8932.aspx

  12. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #970

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    pavele- на запад хората по-лесно връщат ТВ, дори и без причина. Не му харесал настройките от кутията и го връща или нещо такова. Или ако има някакъв проблем му сменят захранването или платката и го връщат обратно. Но риск си има и с нов ТВ за всякакъв дефект дето да ти къса нервите( ама тук ще си късаш нервите за 1700 лв а не за 3000 лв). Не мисля само че сменят панели, ако панела е проблемен заминава в кофата. Има обяснение в нета за тези ТВ(refurbished), не агитирам никого. Но все пак мисля че на всеки от тези ТВ е обърнато специално внимание преди да го пуснат втори път за продажба. Наистина офертата е супер, даже и аз съжалявах(м) че съм си взел ТВ, не че е лош ама 40М87 е друга работа. Има и други добри оферти за модели на Самсунг там, 40R86 за около 1500 лв. Разбира се тестваш за пиксели в магазина и за неравномерна подсветка. Друго всичко се оправя(шегичка). Питайте в магазина евентуално какъв срок имате за да върнете ТВ ако нещо не Ви хареса предвид че е refurbished. Успех и оставете нещо за мен.
    cyfka- телевизора може и да е само HD Ready, зависи какво планираш да гледаш. Някой казват че разликата между двете може да се усети над 40" инча нагоре.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    56
    #971

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от ivando
    cyfka- телевизора може и да е само HD Ready, зависи какво планираш да гледаш. Някой казват че разликата между двете може да се усети над 40" инча нагоре.
    Ми основно за булсат ( в това 4исло и мачове) и филми . Мойе след време и плейстейшън да се закупи. Ми не знам , дали може да се усети над 40" но ми пражи впечатление, 4е маи няма hd full на тв 32" и под 32", само май един шарп

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #972

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    За всичко което е 720P и 1080i , HD Ready ти е достатъчно, имам предвид и всякакви наши цифрови телевизии. Качеството на сигнала е далече от необходимото за HD Ready. Мисля че и за плейстешъна няма да е проблем, но не съм сигурен, не играя много игри. Дори и в момента в западните форуми хората не бързат за Блу Рей, казват че ъпскелинг ДВД(от него пък има само смисъл ако прави по-добър ъпскелинг от ТВто) им е достатъчно. То по принцип всеки ТВ прави ъпскелинг до нативната разделителна способност, значи това което остава е ДВД с HDMI(това е важното в случая,по-добър изход). Просто няма много обикновенни ДВД с HDMI или компонент изход. За 32" Full HD ги ползват основно за монитори , за телевизия няма голяма полза. Тази година ще излязат и други 32 Фулл ХД. Ама за какво са и на каква цена.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    56
    #973

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от ivando
    За всичко което е 720P и 1080i , HD Ready ти е достатъчно, имам предвид и всякакви наши цифрови телевизии. Качеството на сигнала е далече от необходимото за HD Ready. Мисля че и за плейстешъна няма да е проблем, но не съм сигурен, не играя много игри. Дори и в момента в западните форуми хората не бързат за Блу Рей, казват че ъпскелинг ДВД(от него пък има само смисъл ако прави по-добър ъпскелинг от ТВто) им е достатъчно. То по принцип всеки ТВ прави ъпскелинг до нативната разделителна способност, значи това което остава е ДВД с HDMI(това е важното в случая,по-добър изход). Просто няма много обикновенни ДВД с HDMI или компонент изход. За 32" Full HD ги ползват основно за монитори , за телевизия няма голяма полза. Тази година ще излязат и други 32 Фулл ХД. Ама за какво са и на каква цена.
    мерси за инфото

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    38
    #974

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    madmax a честито да почерпиш

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    130
    #975

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Днес обиколих маркетите за да купя телевизор но не купих. Панасоник плазма 42ин от технополис модел 80p 1899лв. Много е добър за гледане на телевизия , едва ли има какво да го бие при TV употреба но категорично не става за мен. на статична картина трепти като кинескопен телевизор, и тея рекламирани 100 Hz duble scan са само измишльотина. Тоест болят очи при ползване като монитор за компютър. Другия на промоция е самсунг 40f86. Cena 2799 лв и мечтания 25.000 контраст . Прекрасна картина но за съжаление е с огледално покритие и отразява всякакъв вид светлини и светещи предмети поради което няма да си го купя. Картината му е прекрасна , дават подарък някаква малоумна ненужна 7 инча рамка екран за jpeg . Прехвърлих се в технополис на филипсите. Модел 7603 с амбилайт. Странно рекламират го а го нямаха наличен. Имаха от 2500лв без амбилайт същия. Естествено невключен , тъй като гнойните LG все пак трябва да се продават. С много любезно и дълго склоняване ми го включиха на дивиди диск и ми хареса. Не можах да го видя на FULL HD сигнал нито на телевизия . За сега вниманието ми е насочено към него и по точно към модела с лампите отзад .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе