Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 91
Like Tree39Одобрявам

Мнения и избор на телевизор за гейминг

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #46

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Имал ли си възможност лично да видиш и тестваш Hisense U8HQ ? Много щеше да ми е любопитно да чуя твоето мнение , защото аз въпреки че имах неприятен опит с тях.. малко или много стана фен на марката и ще ги следя из късно U8K.
    За съжаление не съм го виждал на живо - последните две години рядко посещам техно..и за съжаление там го нямаше изложен. Малко може да научиш от работа с телевизора в магазина , а и освен това, универсалното дистанционно което ползвах вече го няма...Напоследък гледам само клипове , чета по форумите, в редит...

    по-ниската резолюция важи за 9 -та серия,
    https://forum.setcombg.com/philips-%...ml#post1040714
    AntrAcsA одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #47

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Само да вметна, че по незнайни български причини 43PUS8807/12 и "батко" му 50PUS8807/12 са на една и съща цена 1199лв.

  4. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #48

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Само да вметна, че по незнайни български причини 43PUS8807/12 и "батко" му 50PUS8807/12 са на една и съща цена 1199лв.

    Не е по български причини ! На скоро говорихме по този въпрос. Голяма степен цената на панелите зависи от стъклото от което се режат, най вече колко и какви размери ще се изкарат от един лист стъкло, с възможно най малко отпадък. За това и 48" ОЛЕД телевизорите струваха близко или колкото 55 ".

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #49

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Е само на този Philips ли е така? Всички останали 43" са по-евтини от 50".
    Когато излезе PUS8507 цената на 43" беше с около 300лв. по-ниска от тази на 50". Сега разликата е 100лв. и то 50" е на промоция:
    Телевизор PHILIPS 43PUS8507 4K Ultra HD LED SMART TV, ANDROID TV, 43.0 ", 108.0 см (technopolis.bg)
    Телевизор PHILIPS 50PUS8507 4K Ultra HD LED SMART TV, ANDROID TV, 50.0 ", 126.0 см (technopolis.bg)

  6. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #50

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    За съжаление не съм го виждал на живо - последните две години рядко посещам техно..и за съжаление там го нямаше изложен. Малко може да научиш от работа с телевизора в магазина , а и освен това, универсалното дистанционно което ползвах вече го няма...Напоследък гледам само клипове , чета по форумите, в редит...

    по-ниската резолюция важи за 9 -та серия,
    https://forum.setcombg.com/philips-%...ml#post1040714
    На мен ми предложиха работа в Техномаркета , този новия за който говорихме преди време. Може би от пролетта ще съм при тях така че ще има възможност да видя и тествам доста телевизори тогава.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 10-01-23 в 01:46.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    629
    #51

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    това е хубава работа

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    12
    #52

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Като зачистих от предложенията ви тези, които ми идват скъпи, остана да избера между 3 варианта:
    Philips 43PUS8807/12 - 1100 лв.
    LG QNED 50QNED813QA - 1300 лв.
    SONY KD43X85JAEP - 1300 лв.

    LG-то е 50", но ако си заслужава, съм склонен да взема и него.
    SONY-то пък е последна бройка в Техномикс, възможно е да е изложен в магазин.
    Чудя се и за един разопакован Sony 43X85K от Емаг за 1349, уж само с увредена опаковка, без следи по него.

  10. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #53

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Цитат Първоначално публикувано от Макс78 Виж публикацията
    Като зачистих от предложенията ви тези, които ми идват скъпи, остана да избера между 3 варианта:
    Philips 43PUS8807/12 - 1100 лв.
    LG QNED 50QNED813QA - 1300 лв.
    SONY KD43X85JAEP - 1300 лв.

    LG-то е 50", но ако си заслужава, съм склонен да взема и него.
    SONY-то пък е последна бройка в Техномикс, възможно е да е изложен в магазин.
    Чудя се и за един разопакован Sony 43X85K от Емаг за 1349, уж само с увредена опаковка, без следи по него.
    QNED80 го забрави, да има хубав ъгъл на виждане но има много лоши контраст и яркост, от тези реално X85J би трябвало да е най добрия избор но е малък, макар че винаги си е тото и хазарт със взимането на разопаковани телевизори. Philipsa печели ако гледаме за дизайн и амбилайт
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 10-01-23 в 14:39.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #54

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Няма добри ъгли в тоя клас - слага се най-евтиния панел с по 4 домейна . По-добрите са скъпи

  12. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #55

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Няма добри ъгли в тоя клас - слага се най-евтиния панел с по 4 домейна . По-добрите са скъпи
    По-скъпи от?
    Чудя се и за един разопакован Sony 43X85K от Емаг за 1349, уж само с увредена опаковка, без следи по него.
    Тази цена избива рибата...но не и мерклиите(видно).Че и разопакован или...кой знае кво.За среден клас(максимум).Дори за 9xx не бих дал,ако ще да е нов и калибриран от по-голям майстор от Дарко.Че даже и Меси да влезе на живо в коя да е игра.
    По-скъпи на 2к >>55'' OLED/miniled.....Кви са тия хубави 43'' убийци,че и по-скъпи.
    Май се шегуваме с човека.
    Този пост е редактиран от inches9; 10-01-23 в 15:57.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #56

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Взимай филипинеца. За 43'' и той е скъп ама другите съвсем
    AntrAcsA одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    12
    #57

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Цитат Първоначално публикувано от inches9 Виж публикацията
    Тази цена избива рибата...но не и мерклиите(видно).Че и разопакован или...кой знае кво.За среден клас(максимум).Дори за 9xx не бих дал,ако ще да е нов и калибриран от по-голям майстор от Дарко.Че даже и Меси да влезе на живо в коя да е игра.
    По-скъпи на 2к >>55'' OLED/miniled.....Кви са тия хубави 43'' убийци,че и по-скъпи.
    Май се шегуваме с човека.
    Не ти схванах много поста. Зная, че под 55" производителите не правят кой знае какви телевизори, но такива са условията - най-евтиния 4K 43"(в краен случай 50") със 120Hz, HDR, HDMI 2.1, който все пак си струва парите.
    В повечето време ще се играе на разстояние около 2 м, а и мястото за телевизора е ограничено.
    А Филипинеца Филипса ли означава, че те филипинците много неща произвеждат

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    102
    #58

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Да. Това означава. Аз имам 2 (не този модел) и съм доволен

  17. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #59

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Цитат Първоначално публикувано от Макс78 Виж публикацията
    Не ти схванах много поста. Зная, че под 55" производителите не правят кой знае какви телевизори...
    Ами това е....НЕ ПРАВЯТ КОЙ ЗНАЕ КВИ ТЕЛЕВИЗОРИ,а се искат баснословни цени.
    Само за сравнение,купих SONY75''hx90 za 2250....Kaк да го сравняваме с 43'' 8xx?Че и с проблем(може би).
    Не мисля,че при тези цени трябва да се купува.Техниката винаги се вдига около нова година(тогава са над 50% от продажбите) и сега още не са понапълнили складовете(пък и Китайците май празнуват,отделно COVID.a).Ta като няма голямо предлагане всички си вдигат цените.
    Не знам какви са изискванията за игри(никога-буквално- не съм играл и даже не съм поглеждал),но тези телевизори не струват и половината от цените си.
    Според мен или изчакваш или ако бързаш се лишаваш от нещо и си купуваш нещо ,което си заслужава цената.А и не бих се обзаложил ,че в този диагонал 100hz или квот да е....
    На времето и аз сън купувал 32'' и два по 40'' -100hz за големи суми,но тогава цените бяха други и разликите не бяха в пъти!
    И не съм сигурен,че 100hz на 40'' си заслужава цената.Скъпо и ненужно (май не само според ман...вижда се че е вече голяма рядкост,просто няма търсене.
    CubanLinx одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    12
    #60

    Отговор: Мнения и избор на телевизор за гейминг

    Май чуденето приключи. В Технополис пуснаха PHILIPS 50PUS8807 за 1099 лв.
    Прекърших се за по-горния размер и така май става по-приемливо като цена и това, което взимаш за нея.
    Прочетох за недостатъците на модела, като ниска пикова яркост и не толкова добър HDR, но все от някъде трябва да се реже при тоя бюджет, а и почти не ползвам максималната яркост на телевизорите, които имам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8546
    Последно: Вчера, 16:42
  2. Мнения и Избор на Ultra HD телевизор
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 9299
    Последно: 25-01-24, 21:55
  3. Мнения и Избор на 3D телевизор
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 2327
    Последно: 02-12-18, 11:04
  4. Мнения и Избор на 55" / 65" телевизор
    От stich във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 19-04-18, 17:10
  5. Гейминг монитор за CS GO
    От rollin във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 14-12-17, 10:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе