Страница 82 от 92 ПърваПърва ... 32728081828384 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,216 до 1,230 от общо 1376

LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #1216

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Не е наличен - само по поръчка. Руснаците така процедират, пускат оферта за нов модел 10 дни преди да го получат на склад.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    50
    #1217

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    civica,остави tnn да помечтае и да се надява на по ниски цени . не потъпквай мечтите на хората с " компетентните "си коментари .

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1218

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Проблем с 42LD650 -рестартирва се през различни периоди -понякога 20-30 сек.,друг път през 2-3 мин. :081 .Версията на софта е 3.20.14 ,гледам ,че има 3.20.21 да пробвам ли с ъпдейт или да звъня в сервиз /ТВ е в гаранция/ и на кой да звъня на сервиза на К&К или имаше някакъв номер на ЛГ?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #1219

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Изкарай всички свързани кабели и го рестартирай/изключи от контакта и изчакай 2-3 мин преди пак да го включиш/, да видим дали пак прави същото.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1220

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Тв е на приятел ,купихме го преди около месец ,сега съм в къщи за инфо ,че в тях няма интернет /съответно тв не е свързан с мрежа/ и като тръгвах му дръпнах щепсела .Сега ще отида да видя какво става -да пробвам ли с ъпдейт и на кой да звъня?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #1221

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Ако не стане с описаното/провери и за поставена флашка/ , опаковайте....окомплектовайте пак в кашона, а после го носете в един от сервизите изписани на гаранционната карта.
    Не бързай да ъпдейтваш- при условие, че се рестартира през 2-3 минути едва ли ще има време да направи каквото и да било. По скоро ще стане беля...

    на украинският сайт в раздел спесификации са изписали типа матрица
    http://www.lg.com/ua/tv-audio-video/...v-42LW575S.jsp

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1222

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    За съжаление не стана -все пак успя да се ъпдейтне и веднага след това задържа сигурно към 10 мин. без да се рестартира -даже направи сканирането на тунера - и след първото рестартиране ,пак почна през няколко сек. ... .Обадихме се на ЛГ ,бяха доста любезни хората ,казаха че до 48ч ще се свържат с нас.ТВ беше последния в Бургас ,когато го взехме и ме съмнява дали не е бил върнат с проблеми ,кашона си беше в окаяно състояние ,но самият тв нямаше следи от употреба /надрано ,прах по отворите, дист. у-е и батериите също бяха в опаковка/.Ще видим как ще се развие ситуацията.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #1223

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    OLED телевизори LG с диагонал 42, 47 и 55
    http://www.hdtv.ru/news/industry/112...5-dyuymov.html

  11. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #1224

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Спрял съм се засега на 32 инчов тв - ще се гледа от разстояние 2,5 до 3,2 метра. Изчетох всички теми и зная за съветите за по-голям диагонал - обаче, ако се настаня на футьойл примерно на 1-1,5 м пред подобно тв, то може да ми изглежда и като доста по-голямо, нали? Следвайки подобна логика се докарах до дилема - кой тв е за предпочитане LG 32LE5300 или LG 32LD750 ? Цените им са сродни, изгодни са и не ги считам за нещо меродавно при съпоставката.Сега по качества се чудя кой от тях е за предпочитане. Другите марки при 32 инчовите телевизори нещо не виждам как и с какво могат да ги конкурират. Уморих се и тях да ги разглеждам. Аз досега не съм имал тв от LG. Как бихте коментирали сегашната ми гледна точка? Естествено - Вие и влияете и тя още може да се видоизменя...Поздрави

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1225

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Поне 37 " ! Иначе LD750 моделите са доста прилични ТВ-та и няма да сбъркаш , ако избереш от тези !

  13. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #1226

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    Спрял съм се засега на 32 инчов тв - ще се гледа от разстояние 2,5 до 3,2 метра. Изчетох всички теми и зная за съветите за по-голям диагонал - обаче, ако се настаня на футьойл примерно на 1-1,5 м пред подобно тв, то може да ми изглежда и като доста по-голямо, нали? Следвайки подобна логика се докарах до дилема - кой тв е за предпочитане LG 32LE5300 или LG 32LD750 ? Цените им са сродни, изгодни са и не ги считам за нещо меродавно при съпоставката.Сега по качества се чудя кой от тях е за предпочитане. Другите марки при 32 инчовите телевизори нещо не виждам как и с какво могат да ги конкурират. Уморих се и тях да ги разглеждам. Аз досега не съм имал тв от LG. Как бихте коментирали сегашната ми гледна точка? Естествено - Вие и влияете и тя още може да се видоизменя...Поздрави
    Следвайки тази логика си вземи 19" и го гледай от 30см. , а може и 7" от 10см.
    Това вече ми идва в повече , ние ти отговаряме с дни , а ти накрая ни казваш "гледайте си работата аз ще си дръпна канапето от 3.2м на 1м. и пак ще си взема 32".
    Лично аз преставам да се занимавам с твоите въпроси !!!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #1227

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    До преди малко разглеждах разни модели в Технополис - накрая ме заболяха главата и очите. Не само, че нищо не реших, ами се и дообърках още повече. Вече не зная колко голям телевизор искам - 40-42 инчовите ми изглеждат ненужно големи.Стаята е правоъгълен хол - широк 3,5 м и дълъг 6 метра.Ако го сложа по средата на дългата стена - все 3-3,50 ще е реалното възможно отстояние, без значение дали си фронтално срещу телевизора или малко по встрани. Телевизор между 32-37 инча вече ми се струва по-правилен избор.Греша ли? 37-инчовите варианти по-внимателно още не съм ги разглеждал. Хубавото е, че има още доста седмици да се наумуваме.
    Цитат Първоначално публикувано от TNN
    Спрял съм се засега на 32 инчов тв - ще се гледа от разстояние 2,5 до 3,2 метра. Изчетох всички теми и зная за съветите за по-голям диагонал - обаче, ако се настаня на футьойл примерно на 1-1,5 м пред подобно тв, то може да ми изглежда и като доста по-голямо, нали? Следвайки подобна логика се докарах до дилема - кой тв е за предпочитане LG 32LE5300 или LG 32LD750 ? Цените им са сродни, изгодни са и не ги считам за нещо меродавно при съпоставката.Сега по качества се чудя кой от тях е за предпочитане. Другите марки при 32 инчовите телевизори нещо не виждам как и с какво могат да ги конкурират. Уморих се и тях да ги разглеждам. Аз досега не съм имал тв от LG. Как бихте коментирали сегашната ми гледна точка? Естествено - Вие и влияете и тя още може да се видоизменя...Поздрави
    Откъде тръгна /50-42 инча/ и докъде стигна....Кажи, че не ти се дават повече от 1000 лева и това е....

    http://hdguru.com/the-biggest-mistak...-an-hdtv/5197/

    http://hdguru.com/where-not-to-buy-a...g-dealer/5299/

    http://hdguru.com/major-electronics-...rt-hdtvs/5375/

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    116
    #1228

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Очевидно колегата няма, не е имал и не е гледал съвременен телевизор!
    TNN, отидете и погостувайте на ваш познат с голям (40+) LCD или PDP телевизор. Изгледайте един филм/мач/предаване от разстояние 2-2.5м и преценете наистина ли искате да си купите 32" за подобно разстояние!

    1. Помислете друго: защо всички с опит (телевизор) в този форум еднакво настояват, че достатъчно големият размер е едно от най-важните неща за комфортно гледане!
    2. По-големия дисплей напряга очите по-малко - при четене на субс, вглеждане в детайли и т.н. (това съм установил емперично вкъщи - при гледане на два различно големи ТВ)
    3. Финансово: по-големите екрани са с много по-добро съотношение BGN/Inch.
    4. Всеки голям телевизор може да визуализира доста по-малка картина от максималната му (с черна рамка около картината), обратното не е възможно .

    Аз лично бих заложил на по-големия дисплей пред повечето екстри в един ТВ, при поставен таван на сумата на сделката. За стая подобна на Вашата 42" ми е малък, заглеждам 47".

    Ако имате стая, където в последствие да монтирате 32", пробвайте! Така е сигурно, че ще обновите ТВ в повече помещения... със съответната цена.

  17. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #1229

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Благодаря за споделените мнения. Един основен ремонт на апартамент "отнася" 20-30 000 BGN.Необходими са няколко месеца като време. В движение ще преценяваме и според средствата. Диагонали над 40 инча ме препращат отново да умувам за плазмите на Панасоник, за което също получих достатъчно съвети в този форум. Вариант с два нови телевизора също е обоснован, жилището е четиристайно.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #1230

    Re: LG LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Това е друго. Изчакай да свърши ремонтът и според останалите ти средства, прецени какъв диагонал и модел ще купуваш. Откъде си ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 82 от 92 ПърваПърва ... 32728081828384 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 20:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00
  4. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 14:14
  5. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 19:58

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе