Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 30 от 96 ПърваПърва ... 2028293031324080 ... ПоследноПоследно
Резултати от 436 до 450 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    5
    #436

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Както се казва...Честито! При Coolbox не може да се използва CI Modul... Тоест ще си ползваш приемника!
    Имали начин да се препрограмира дистанционното на телевизора с честота на приемника на Coolbox.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    30
    #437

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    От опцията тест на сигнала от менюто на телевизора. След това ще се появят.

    - - - - - - - - - -



    Няма как BluRay плеър да възпроизведе ISO, освен ако не е записан на диск...

    - - - - - - - - - -



    Модела е с реални 50Hz...
    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Както се казва...Честито! При Coolbox не може да се използва CI Modul... Тоест ще си ползваш приемника!
    Не става с тест на сигнала - 2 пъти пробвах, а след втория рестартирах тв, но без успех. Тв е le5300, а в другата стая телевизора е по-стар и по-ниска серия, а има повече канали след фулл скан.
    Този пост е редактиран от KalojaN; 01-08-13 в 09:22.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    176
    #438

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Не знам дали въпроса ми е за тук, но искам да попитам дали някой знае как и от къде мога да сваля това: LG 2013 1H 3D Contents (Mar 2013)

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    30
    #439

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от KalojaN Виж публикацията
    Не става с тест на сигнала - 2 пъти пробвах, а след втория рестартирах тв, но без успех. Тв е le5300, а в другата стая телевизора е по-стар и по-ниска серия, а има повече канали след фулл скан.
    Никой ли няма решение на проблема ми? Ударете едно рамо, за да се радвам пълноценно на телевизията вкъщи Някак си като знам,че има БТВ ЕЙДЖ ДИ ми е кофти в хола да гледам другото

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #440

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Аз обикновено сканирам ръчно по транспондери - иначе няма как.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #441

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Аз обикновено сканирам ръчно по транспондери - иначе няма как.
    За сканирането ръчно - транспондер, по транспондер ли говориш? Интересното е, че такова меню не съм знаел, че има... Може ли да ми кажеш откъде?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #442

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    HOME ➾ Настройки ➙ НАСТРОЙКА ➙ Ръчна настройка , вкарваш си пин-а и излиза менюто за сканиране .
    Dominator одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    30
    #443

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Аз пробвах с влизане в меню -> червеното копче на дистанционно (обслужване на клиенти) -> тест на сигнал -> сканира си нещо и ме връща на 1-ва програма (канал 1 в случая). После разцъквам всички едно по едно полета и то май си рефрешва нещо, след което обаче са си същите канали...
    Това с транспондери не го разбрах. Какъв ПИН код? Май трябва още да чета? Мислех,че има някакъв лесен начин да се получи без да се разреждат каналите, но явно ще трябва да действам фулл скан и да ги редя после пак. Неудобното е, че ако утре пуснат др програма няма да ми се занимава пак 100%

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #444

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 04-08-13 в 22:47.

  12. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #445

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    HOME ➾ Настройки ➙ НАСТРОЙКА ➙ Ръчна настройка , вкарваш си пин-а и излиза менюто за сканиране .
    И аз не разбрах за какъв пин става въпрос?

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #446

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Поне при мен , за да продължиш към менюто за сканиране първо трябва да напишеш пин код (също както и при заключени канали) .

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #447

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Колеги, кажете някой добър ТВ до 1000 лв 40, 42 инчов, може да няма 3д. Благодаря

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    26
    #448

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    здравейте
    Имам си отскоро LG LM669,като цяло съм доволен.Оператора ми обаче е Булсат и ХД каналите им понакъсват доста при лошо време.Понеже съм от Варна ,мисля да се възползвам от Мсат и техните ХД канали.Питането ми е дали да взема Конакс карта за телевизора или отделен ХД приемник.Какви проблеми мога да имам с Конакс карта,загуба на звук в някои канали или насичане.Бях чел из форума ,че някои телевизори имат проблеми с Мсат

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    68
    #449

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    LM6 серия ще имаш ядове със звука ако не ползваш техният HD приемник

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #450

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от arsenal Виж публикацията
    здравейте
    Имам си отскоро LG LM669,като цяло съм доволен.Оператора ми обаче е Булсат и ХД каналите им понакъсват доста при лошо време.Понеже съм от Варна ,мисля да се възползвам от Мсат и техните ХД канали.Питането ми е дали да взема Конакс карта за телевизора или отделен ХД приемник.Какви проблеми мога да имам с Конакс карта,загуба на звук в някои канали или насичане.Бях чел из форума ,че някои телевизори имат проблеми с Мсат
    Голяма грешка... трябваше да вземеш новата серия, или 7-ма серия на LM... Както колегата по-долу каза, ще имаш ядове било през Conax Module, било директно в DVB-C тунера. Взимай приемник и язък за вградения тунер...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 30 от 96 ПърваПърва ... 2028293031324080 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе