Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 31 от 96 ПърваПърва ... 2129303132334181 ... ПоследноПоследно
Резултати от 451 до 465 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    26
    #451

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Е,щеше да е грешка да го купя за 1800 лева когато го пуснаха,аз го взех за 1200 през Май.ТВто ми харесва,а и за толкова имах пари.Не съм го купил заради Мсат ,а защото ми хареса.Дали ще съм с две дистанционни за ТВ и приемник ми все тая,защото в момента съм пак така.Щом е по-добре да е с приемник,разликата ми е 30 лева по-скъпо,въпроса е да не сложа Конакс и да има проблем,както споменахте и тогава вече ще се чувствам в голяма грешка.
    Има ли някой от форума с този телевизор и да е на Мсат с Конакс,да си каже мнението от първа ръка.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #452

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от arsenal Виж публикацията
    Е,щеше да е грешка да го купя за 1800 лева когато го пуснаха,аз го взех за 1200 през Май.ТВто ми харесва,а и за толкова имах пари.Не съм го купил заради Мсат ,а защото ми хареса.Дали ще съм с две дистанционни за ТВ и приемник ми все тая,защото в момента съм пак така.Щом е по-добре да е с приемник,разликата ми е 30 лева по-скъпо,въпроса е да не сложа Конакс и да има проблем,както споменахте и тогава вече ще се чувствам в голяма грешка.
    Има ли някой от форума с този телевизор и да е на Мсат с Конакс,да си каже мнението от първа ръка.
    Чети темата за проблеми със звука https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%80%D0%B0.html

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    68
    #453

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от arsenal Виж публикацията
    Е,щеше да е грешка да го купя за 1800 лева когато го пуснаха,аз го взех за 1200 през Май.ТВто ми харесва,а и за толкова имах пари.Не съм го купил заради Мсат ,а защото ми хареса.Дали ще съм с две дистанционни за ТВ и приемник ми все тая,защото в момента съм пак така.Щом е по-добре да е с приемник,разликата ми е 30 лева по-скъпо,въпроса е да не сложа Конакс и да има проблем,както споменахте и тогава вече ще се чувствам в голяма грешка.
    Има ли някой от форума с този телевизор и да е на Мсат с Конакс,да си каже мнението от първа ръка.
    Аз имам 47LM660 от 15 месеца и на някои канали/транспондери го има проблема. За мен телевизорът е много добър като цяло. Лекото накъсване със звука не е проблем за мен. Защо не отидеш в МСАТ и не вземеш конакс карта за проба? Ако не те устройва я върни и доплати за HD бокса. МСАТ прекрасно знаят за проблема с LG LM6 серия. Преди няколко дни взех втори LG 60LA860 и той няма проблеми със звука.

  5. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #454

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Ако има някой комшия с модул и карта - вземи и тествай , може пък проблемните канали да не ги гледаш изобщо .

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #455

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от emil13 Виж публикацията
    Аз имам 47LM660 от 15 месеца и на някои канали/транспондери го има проблема. За мен телевизорът е много добър като цяло. Лекото накъсване със звука не е проблем за мен. Защо не отидеш в МСАТ и не вземеш конакс карта за проба? Ако не те устройва я върни и доплати за HD бокса. МСАТ прекрасно знаят за проблема с LG LM6 серия. Преди няколко дни взех втори LG 60LA860 и той няма проблеми със звука.
    Което означава, че не оператора е виновен, а кофти серия на LM6xx.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    18
    #456

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Аз съм с ЛГ ЛМ669С и съм на МСАТ с модул и имам проблем с накъсването, днес дойдоха от мсата замериха сигнала и ми издадоха протокол, че проблема не е при тях.

    Dominator, да знаеш че неможеш да получаваш лични съобщения, защото ти е препълнена кутията.
    Dominator одобрява това.

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #457

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Vasilev Виж публикацията
    Аз съм с ЛГ ЛМ669С и съм на МСАТ с модул и имам проблем с накъсването, днес дойдоха от мсата замериха сигнала и ми издадоха протокол, че проблема не е при тях.

    Dominator, да знаеш че неможеш да получаваш лични съобщения, защото ти е препълнена кутията.
    Здравей! Пратих ти ЛС, поразчистих кутията си.;-)

  10. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #458

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здрасти!Аз съм с LM660 и да определено има проблем с накъсването на звука с МСАТ модула.Но за мен също не е проблем това, защото каналите на които насича звука не ги гледам а те са бнт-тата, диемите, турските бтв-та

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #459

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Колеги,

    някой има ли опит с mkvmerge GUI и 3D субтитри?
    Вкарах субтитрите вътре, но не се разпознават от вградения плейър на ТВто.
    На PCто няма проблем.

    Някакви идеи?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #460

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от masterross Виж публикацията
    Колеги,

    някой има ли опит с mkvmerge GUI и 3D субтитри?
    Вкарах субтитрите вътре, но не се разпознават от вградения плейър на ТВто.
    На PCто няма проблем.

    Някакви идеи?
    mkvmerge GUI вкарва субтитрите в "контейнер", не ги "вгражда" във видеото, затова плеъра на тв не може да ги разчете, както и когато са си отделни файлове sub+idx. Има из нета разни програми за вграждане на субтитри във видео файл, но съм чел, че става изключително бавно.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #461

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Я дайте да направим един списък с кабелните оператори , които имат проблем с LМ6.. серията - до тук -КТ "Скат" и "Мсат" ...
    Имах кореспонденция с ЛГ и накрая може да се каже , че леко ме отсвириха - да съм се обърнел към магазина от който съм закупил тв ... Е аз ще се "обърна" , но и ще информирам и "ръководен кадър" в ТП на какви яйца са ги насадили от ЛГ (съмняваме , че те вече си знаят , ама ...) пък нека с тях да си оправят проблемите .
    zabadara одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    68
    #462

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Vasilev Виж публикацията
    Аз съм с ЛГ ЛМ669С и съм на МСАТ с модул и имам проблем с накъсването, днес дойдоха от мсата замериха сигнала и ми издадоха протокол, че проблема не е при тях.
    Аз пък имам познат, който е с 42LM620 и след като телевизорът му престоя 1 седмица в сервиза на LG му издадоха протокол с уверение, те телевизорът му отговаря на абсолютно всички EN стандарти и е изправен. После той отиде в МСАТ с този протокол, при което лично Техническият директор на МСАТ му замени CAM-a с друг модел без никакъв резултат. Явно МСАТ са се "поучили" от опита на LG да издават "сертификати".
    Според мен проблемът е и в двете страни, защото преди около 1 година беше невъзможно да се гледа БТВ, а сега при мен този проблем с говорът изчезна на БТВ и се премести на БТВ Cinema

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #463

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от emil13 Виж публикацията
    Аз пък имам познат, който е с 42LM620 и след като телевизорът му престоя 1 седмица в сервиза на LG му издадоха протокол с уверение, те телевизорът му отговаря на абсолютно всички EN стандарти и е изправен. После той отиде в МСАТ с този протокол, при което лично Техническият директор на МСАТ му замени CAM-a с друг модел без никакъв резултат. Явно МСАТ са се "поучили" от опита на LG да издават "сертификати".
    Според мен проблемът е и в двете страни, защото преди около 1 година беше невъзможно да се гледа БТВ, а сега при мен този проблем с говорът изчезна на БТВ и се премести на БТВ Cinema
    Еми честито на печелившите! Който не си отстоява на правата - така е. На мен ми издадоха протокол за връщане на праите, ама след голямо упорство от страна на LG!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Я дайте да направим един списък с кабелните оператори , които имат проблем с LМ6.. серията - до тук -КТ "Скат" и "Мсат" ...
    Имах кореспонденция с ЛГ и накрая може да се каже , че леко ме отсвириха - да съм се обърнел към магазина от който съм закупил тв ... Е аз ще се "обърна" , но и ще информирам и "ръководен кадър" в ТП на какви яйца са ги насадили от ЛГ (съмняваме , че те вече си знаят , ама ...) пък нека с тях да си оправят проблемите .
    Най-вероятно е да знаят, но се правят на ударени, аз като бях при тях, понеже оператора на който ми правеше проблем бе N3, и в Технополис са на N3 в Пловдив - ръководителя на отдел "телевизори" ми се изцепи... че досега никой не е сигнализирал за подобен проблем!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #464

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Тези проблеми с насичането на звука не могат ли от ЛГ с някой ъпдейт да ги оправят ..

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #465

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от venom8888 Виж публикацията
    Тези проблеми с насичането на звука не могат ли от ЛГ с някой ъпдейт да ги оправят ..
    Не, дори със смяна на борда - проблема си остава! Проблема е само в 6-та серия на 2012, за 2013-та моделите не съм запознат, дали го има.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 31 от 96 ПърваПърва ... 2129303132334181 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе