Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 41 от 96 ПърваПърва ... 3139404142435191 ... ПоследноПоследно
Резултати от 601 до 615 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #601

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Мен ме загубиха като клиент, заради куцата им серия... След дъжд, качулка...
    Точно - след дъжд качулка - мен също ме загубиха , а и тя издънката им не е само със звука , не е като да няма и други софтуерни и хардуерни (50хц панел в уж 100хц тв) простотии - както се казва - "ай сиктир"
    iwan33 и Dominator харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #602

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от venom8888 Виж публикацията
    Защо на цифровата ефирна телевизия ми показва на някои канали точно време часовника а на други с един час назад ... 47Лм670с
    Защото часът се взема от съответната телевизия и ако тя работи на централно европейско време(Германия, Австрия, Италия, Хърватия...), ще ти показва един час назад.


    Получих интересно запитване..но не знам решението.
    Цитат Първоначално публикувано от mercury5
    Здравйте, имам LG 42 от 3 години, безупречен до момента. От три дни при включване подава съобщение ,че до 3 секунди ще се изключи. Това се случи ,след като ползвах бутон energy saving. Опитвам да възтановя предишния режим, но имам само 3 сек. за реакция с дистанционното, преди следващо изключване. Иначе има звук, картина... Моля, ако можете да ми дадете съвет ,или да ми кажете към кой сервиз да се обърна. Тук в Пловдив сервиза е отчайващ, по думи на мои познати. Благодаря предварително.
    Някой може ли да помогне???

  4. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #603

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Получих интересно запитване..но не знам решението.

    Някой може ли да помогне???
    Връщане на заводските настройки и изключване от ел.мрежата ?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #604

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Връщане на заводските настройки и изключване от ел.мрежата ?
    Явно е че няма време за връщане на заводските настройки..3 секунди

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #605

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    hristoslav2 и zabadara харесват това.

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    1
    #606

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    много благодаря за бързата реакция, надявам се да се справим с проблема. при положителен резултат ще пиша отново.

    - - - - - - - - - -

    точно за този проблем става въпрос, дано успея да се вместя в трите секунди за реакция Благодаря !

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #607

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Превод

    Енергоспестяващ режим
    Режима за пестене на енергия ви позволява да контролирате нивото на консумираната от телевизора енергия .

    Забележка: Използването на интелигентният сензор ще предизвика адаптиранеи на картината към количеството светлина в стаята.

    Активиране/дезактивиране на енергоспестяващият режим
    За да включите/изключите енергоспестяването, изберете зеления бутон Energy Saving в горния ляв ъгъл на дистанционното на телевизора. Всяко натискане на бутона ще преминете през всеки вариант на режима.

    Режим за пестене на енергия
    Auto (LCD) или Intelligent Sensor (PDP): Подсветката се регулира автоматично, съответстваща на околната среда, като например сенки, ярки светлини, тъмни стаи, прозорци, и т.н. Това не е статична настройка, тя се променя постоянно. Нормално е ТВ да изпитва колебания в яркостта на изображението, когато този режим е активен.

    Off: Тази настройка деактивира икономичния рижим.

    Минимум: Намалява леко подсветка (яркост) на екрана, за да пести повече енергия. Това е статична настройка, която не се променя.

    Максимум: Намалява подсветка (яркост) драстично, за да запази колкото е възможно най-голямо количество енергия. Това е статична настройка, която не се променя. Нормално е яркостта на екрана, за да бъде много слаба, когато е избран този режим.

    Screen Off: Когато е избран този режим, екрана на телевизора се изключва след 3 секунди. Това е полезно, ако телевизорът е на музикален канал или източник, където винаги присъства статично изображение. При натискане на произволен бутон на дистанционното управление екрана ще се върне отново.

  10. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #608

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Screen Off: Когато е избран този режим, екрана на телевизора се изключва след 3 секунди. Това е полезно, ако телевизорът е на музикален канал или източник, където винаги присъства статично изображение. При натискане на произволен бутон на дистанционното управление екрана ще се върне отново.
    Ами да , точно това е избрал автора и трябва да натисне отново зеления бутон и да избере друг режим

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #609

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Как мога да рабера телевизорите, за които в сайта на LG не пише, че са с IPS, с каква матрица са? Примерно за 42LN570S никъде не пише, че е IPS или с каква матрица е.

  12. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #610

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Много вероятно е да IPS , но точно коя ревизия е трудната част ! И какво ако не знаеш типа на матрицата , харесва ли ти картината или не ?

    Цитат от 1страница :

    Как да разберем за къде е предназначен и каква е поставената матрица?
    Погледнете етикета на гърба на телевизора -пример 19LH2000-ZA.ARURLBU
    Z - регионално предназначение http://snippets.pp.ru/article/120

    • Z - Europa
    • U - Asia
    • T - Miedlle East, Africa
    • N - North America
    • A - Australia
    • S - South America


    А - дизайн на корпуса и поставката

    • А -
    • В -
    • С -
    • D -
    • E -
    • F -
    • N -


    А- място на производство на печатната платка

    • А - LG Electronics Korea
    • В - LG Electronics Rusia
    • C - LG Electronics Чехия


    RU - за къде е предназначен

    • RU - *****
    • KR - Корея
    • ЕU - Европа
    • ЕЕ - Източна Европа
    • ЕK - ?
    • ЕC - ?
    • MF - Близкият изток
    • DR - Германски регион /Германия,Швейцария, Австрия/


    R - ревизия на поставената в модела матрица

    • R - LG Display Co.Ltd. TN
    • Z - LG Display Co.Ltd. S-IPS /в модели 2012г/
    • Y - LG Display Co.Ltd. S-IPS /в модели 2011г/
    • W - LG Display Co.Ltd. S-IPS /в модели 2010г/
    • U - LG Display Co.Ltd. IPS WUN SAB1/SAB2
    • P - LG Display Co.Ltd. IPS WXN SBA1/SBA2
    • Q - LG Display Co.Ltd. IPS WXN SAA1/SAA2
    • V - LG Display Co.Ltd. IPS WUD SBA1/SBA2
    • G - CHI MEI OPTOELECTRONICS CORP. TN
    • H - CHI MEI OPTOELECTRONICS CORP. S-MVA
    • J - CHI MEI OPTOELECTRONICS CORP. S-MVA
    • D - AU OPTRONICS CORP. TN
    • T - AU OPTRONICS CORP. AMVA
    • M - SHARP CORPORATION VA
    • S - SHARP CORPORATION VA


    L - подсветка ?

    • L - ?
    • W - ?


    BU - страна на сглобяване/производство

    • JG - Полша
    • JU - *****
    • LH - Корея
    • LA - Чехия
    • HO - Mexico

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #611

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    Много вероятно е да IPS , но точно коя ревизия е трудната част ! И какво ако не знаеш типа на матрицата , харесва ли ти картината или не ?
    Точно този модел не съм го виждал на живо. Гледам, че цената му е по-ниска от 42LN575S, на който изрично пише, че е с IPS и се чудя дали е възможно да са му сложилия някоя TN.
    Този пост е редактиран от persizi; 13-09-13 в 12:33.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #612

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Ако наистина държиш да знаеш каква е матрицата , взимай лупата и в магазина , но преди това питай Гуглето как са подредени пикселите при различните технологиии за производство на матрици .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #613

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Аз отида ли до магазина няма да имам нужда от лупа . А и въпроса беше леко принципен за да имам някаква насока кои модели да сравнявам.
    За сега изискванията ми са да има DVB-S2 тунер, безжична мрежа и хубава (поне прилична IPS) матрица. Размера е от 32 до 42 инча 1920х1080. Не съм 100% решил дали ще LG, но от всичко прочетено и съпоставка на цени и екстри, 99% клоня към LG.
    Този пост е редактиран от persizi; 13-09-13 в 12:58.

  17. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #614

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    И с този DVB-S2 тунер колко сателита смяташ да хванеш и дали може да управлява моторизирана антена ?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #615

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Няма нужда да управлява мотор. Ще гледам само VIVACOM на Intelsat 45E.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 41 от 96 ПърваПърва ... 3139404142435191 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе