Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 57 от 96 ПърваПърва ... 747555657585967 ... ПоследноПоследно
Резултати от 841 до 855 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    26
    #841

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Пиши на кирилица!
    Не обиждай съфорумците с неграмотността си.
    kod

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    49
    #842

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Ами да се отчета по моя въпрос относно 60LA860.Както ме посъветваха направих втори по ред оглед.Според мене реална представа,какво ще видиш като го занесеш в къщи,в ТМ не можеш да придобиеш.Картината е надървена яко с този Store режим,отделно се въртят най вероятно блу-рей клипове и така....Не можах да се убедя,че това е моят ТВ.Момчето направи доста усилия да ме насочи към Самсунг,но цената не ми допадна/не че ще дам 5000 за LGто на този етап/.Май нещата отиват на компромис към старата ми любов Сони,но 55 инча.Малее ми,иначе с този Трюлуминос е доста добре/за W905 става дума/.Не знам защо,но тези 22см. разлика от сегашния,някак си не ги усещам.Иначе като се разхождах из магазина се "спънах" в едно дето ми хареса като размер,ама пусто 24 999......А и Сонито е добре като цена-4700 и сигурно ще падне още.Абе явно огледите тепърва предстоя,сега ще се ходи с флашката и с лаптопа,па ще видим.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #843

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    palicari
    W905 е за предпочитане пред LA860. Тези 22см разлика, едва ще ги забележиш. Поне при мен беше така - скок от 42' на 50"

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    49
    #844

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Дай ми някакви доводи,по професионални,ще ми е интересно.Освен,че става дума за Сони все пак.Втази ситуация дилемата я виждам така:уж по качествен ТВ,срещу повече диагонал.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    26
    #845

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте
    Ще ми е нужна малко помощ.Plex ми не може да се свърже с твто.До сега си работеше и изведнъж спря.Появи ми се втори Плекс,който предполагам ,че е от IPTV на което минах наскоро сменяйки доставчика.Търся го на ТВто излиза ми,избирам го и не се свързва.Преинсталирах го на компа и отново не се свързва,някакви идеи как да го оправя?

  7. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #846

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от arsenal Виж публикацията
    Здравейте
    Ще ми е нужна малко помощ.Plex ми не може да се свърже с твто.До сега си работеше и изведнъж спря.Появи ми се втори Плекс,който предполагам ,че е от IPTV на което минах наскоро сменяйки доставчика.Търся го на ТВто излиза ми,избирам го и не се свързва.Преинсталирах го на компа и отново не се свързва,някакви идеи как да го оправя?
    Пробвай с друг комп или лаптоп,след това ще се търси другаде.И аз отначало имах този проблем и преинсталирах целия компютър.А с лаптопите нямаше грижи.
    П.П.
    И нещо друго съм забелязал,че когато включа първо компа,а тв-то след него-Nvidia контрол панела не е пълен от към възможности за дублиране и по-някога Плекса е неоткриваем.В обратния ред нямам проблеми!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #847

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Чети palicari
    Sony W90 (KDL-40W905A) 3D LED LCD TV Review | AVForums.com - UK Online
    LG LA860 (47LA860W) 3D LED LCD TV Review | AVForums.com - UK Online

    http://www.digitalversus.com/tv-tele...5221/test.html
    http://televisions.reviewed.com/cont...55w900a-review


    Между другото спамим темата..така че изборът и коментарите в съответната тема
    zabadara и competition харесват това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    33
    #848

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    LG LA691S - голям минус е бавният процесор, След 1 седмица разучаване, стигнах до заключението че за ползването на Смарт функциите е нужно човек да се зареди с голямо търпение.
    Процесора е толкова бавен че по някога основни функции като смяна на канал или усилване/намаляне на звука могат да се окажат трудни (забавяне около 5-10сек)
    Браузването е отврат, Опитах се да пусна тест на и-нета в speedtest.net но след като чаках 10 мин нищо не се случи.
    Много често след затваряне на някое смарт приложение, телевизора увисва не приема команди.
    Големи филми през длна се гледат трудно някои невъзможно, размери над 10ГБ ( добре че имам мрежови стрийм плеър)

    Най вероятно смарт функциите няма да ги използвам защото търпението ми е ограничено

    Иначе Картината е на ниво, звукът е на ниво, 3Д-то е перфектно. Дизайна на телевизора кърти

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    26
    #849

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    И аз имам такива оплаквания със Смарт функиите на моя ЛМ669.Стана ми интересно за мрежовия стрийм плеър,би ли пояснил как става и общо взето какво е това.Аз с Плекса не мога да подкарам филм по голям от 8 ГБ,насича и зарежда постоянно,отделно че вече не работи но ще пробвам метода на zabadara.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    33
    #850

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от arsenal Виж публикацията
    И аз имам такива оплаквания със Смарт функиите на моя ЛМ669.Стана ми интересно за мрежовия стрийм плеър,би ли пояснил как става и общо взето какво е това.Аз с Плекса не мога да подкарам филм по голям от 8 ГБ,насича и зарежда постоянно,отделно че вече не работи но ще пробвам метода на zabadara.
    Аз използвам този asus o'play hdp-r1 ъпдейтнат до последна версия, всичко се плейва от локалната мрежа, разбира се има и по добри които са производство тази годиина. Единствено неможе да ми плейне *.iso в 3д плейва го в 2д

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    45
    #851

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    някакво IPTV ? странно. Не си ли с рутер? И LAN или Wi-Fi ползваш за връзка с мрежата? По firewall-а да си брал нещо?

    Освен на филми с Dolby TrueHD звук където ми насича картината, никакъв проблем с вградения плеър и Plex сървъра с lm660s

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #852

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Двамата - минете на лични!!
    Темата е за телевизори, а не за външни устройства!
    zabadara одобрява това.

  16. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #853

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от arsenal Виж публикацията
    И аз имам такива оплаквания със Смарт функиите на моя ЛМ669.Стана ми интересно за мрежовия стрийм плеър,би ли пояснил как става и общо взето какво е това.Аз с Плекса не мога да подкарам филм по голям от 8 ГБ,насича и зарежда постоянно,отделно че вече не работи но ще пробвам метода на zabadara.
    Най-удобния и евтин начин за гледане на големи и 3Д филми е качествен HDMI кабел от компа до тв-то.Плейваш си филмчетата с КМ-плеър и нямаш грижи.Плекса го използвам само за сериали и Xvid.Канех се да си взема 1тб външен хард и да използвам вградения плеър,но по-горе описания метод за сега ме задоволява.А за Смарт функциите съм вързал с кабел към рутера и не е чак толкова зле,но за тази цел си ползвам компа и не ми прави впечатление.Все пак телевизора е за да се гледа телевизия

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    41
    #854

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Не знам как е при 6-та серия ,но аз взех 55ла790в и съм много доволен от процесора.Не ми бави нито нищо , нямам забележки освен това ,че пука нещо не знам какво е ,но след като го спра и се чува пук пук а съм го забелязвал и при други уреди. (като пука си мисля ,че е нещо като натегната пластмаса която се отпуска или не знам .... ). Имали нужда да се притеснявам ?

  18. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #855

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Маринов Виж публикацията
    Не знам как е при 6-та серия ,но аз взех 55ла790в и съм много доволен от процесора.Не ми бави нито нищо , нямам забележки освен това ,че пука нещо не знам какво е ,но след като го спра и се чува пук пук а съм го забелязвал и при други уреди. (като пука си мисля ,че е нещо като натегната пластмаса която се отпуска или не знам .... ). Имали нужда да се притеснявам ?
    Това се получава при температурни разширения и свивания на материала от разликите в температурата.Ако в помещението е студено,като изключиш тв-то то започва да пука при изстиване на пластмасата.Забелязва се и при други -не само пластмасови ,но и дървени,метални предмети.Мисля,че не трябва да се притесняваш,но все пак го наблюдавай-още не е станало толкова студено навън(или в помещението).Така си го обяснявам аз,но може и да греша.Ако някой има друго обяснение-да сподели!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 57 от 96 ПърваПърва ... 747555657585967 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе