Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 66 от 96 ПърваПърва ... 1656646566676876 ... ПоследноПоследно
Резултати от 976 до 990 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #976

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaIiI Виж публикацията
    А аз да попитам какви са ползите от Magic Remote-a ?
    Аз си го купих допълнително и го ползвам единствено за да връщам филмите назад ,в случай че съм задрямъл(което често става ).Освен за смарт функциите и това за което споменах за друго не се ползва.А смартфона,докато стана да го взема,та да пусна приложението.....Иначе е готино и по-удобно от меджика (според мен).

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от s_l_a_d_u_r_ Виж публикацията
    Проблема е в първата страница на тази тема. Пише в една таблица- Magic control- No. Това ме притесни, да не да си купя и да не може да се свържи после.
    На 6-та серия става само с донгъла,който си идва с него.И аз отначало подскачах,че не се връзва-дори писах на LG.Но това е положението при миналогодишните модели.За новите не знам

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,466
    #977

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от s_l_a_d_u_r_ Виж публикацията
    Проблема е в първата страница на тази тема. Пише в една таблица- Magic control- No. Това ме притесни, да не да си купя и да не може да се свържи после.
    В таблицата е обозначена окомплектовката. Това означава, че модела 620 се предлага само с конвенционално дистанционно. Не знам дали е съвместим с Magic remote, но нищо не пречи да го пробваш в магазина. :rolleyes:
    zabadara одобрява това.

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    9
    #978

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Моята 660-ка си беше с него в кашона, но за сметка на това няма обикновено дист. А Самсуняка 6400 си беше с две - обикновено и смарт дистанционно. Но на LG-то е по удобно и бързо...

    ПС: кратка кореспонденция...

    *Уважаеми Господине,Благодарим Ви, че се свързахте с LG Electronics!Поверихме и наистина в момента тази опция не е достъпна при настройка на страна България.Забележката Ви е предадена на отговорните лица.Моля,дотогава използвайте опцията като отбележите друга държава.С уважение,LGE Център за обслужване на клиентиТелефон*070015454----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Received Date : 20/10/2013 16:01 39*The type of inquiry : Product Operation*Product/Model No. : LCD TV ( 33" Under )/47LA660S*
    Здравейте,
    Моля за информация защо опцията за универсално дистанционно в настройките на телевизора ми за страна България е заключена? За други европейски държави опцията е отключена и могат да бъдат добавяни и настройвани и други устройства, но ЗА БЪЛГАРИЯ Е ЗАКЛЮЧЕНА!!!*Приемам това за дребно недоразумение и се надявам в най-кратко време да бъде коригирано, в противен случай, ще се смятам за задължен да уведомя Европейската комисия за защита правата на човека за тази явна диксриминация към всички клиенти на компанията в България.Опитах да проверя за информация в Упътването което сте публикували в сайта за поддръжка, но при сваляне и отваряне с Акробат риидър се оказва, че файла е повреден и не може да бъде отворен...С уважение: ............., Ваш клиент
    Този пост е редактиран от Crazy_hatteR; 21-10-13 в 19:58.

  5. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #979

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от s_l_a_d_u_r_ Виж публикацията
    Добър ден! Имам един въпрос за 42LA620S. Тук в форума има малко противоречива информация. В една таблица пише, че моят телевизор няма magic remote. После за дистанционни пише, че може с модела който е с донгъл. Гледам в ebay има добри оферти обаче не знам точно кой модел да си поръчам и дали изобщо ще тръгне.
    Приятелю, ако е заради това, че просто държиш да има меджик дистанционно към колекцията си - добре, но ако си мислиш, че ще ти е перфектно с него моето лично мнение е, че бързо ще съжалиш, че си си дал парите на вятъра!
    За мен е пълна глупост, но това е мое мнение и не ангажирам никой с него

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    89
    #980

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    35 лв от Китай. И благодаря на hristoslav2 за бързият отговор. И друг път ми е помагал. Благодаря.
    Този пост е редактиран от s_l_a_d_u_r_; 21-10-13 в 21:24.

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    6
    #981

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте. Имам един въпрос. Имам тв LG 47LA690S. През USB пускам BluRay филм (2D), който е mkv, и като тръгне плеара, настройката, която ми е за субтитри е изключена и не мога да я активирам. В една папка са и видео файла и субтитрите (те са .srt и ТВ-то ги поддържа) с едно и също име, но така и не тръгват тези субтитри. Има само видео. Къде може да е проблема?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #982

    Re: Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaIiI Виж публикацията
    Някой ще ми каже ли колко голяма флашки ми трябва за да мога да записвам от DVR-a на телевизора ми LM620S ? Имам външен хард 320GB но се прецака и мисля да взема флашка, но не намерих изисквания. ЗНам само, че 8гб флашката ми не става за запис? Явно трябва поне 16 или 32 може би? Някой знае ли? Мерси?

    п.п За по-горния ми проблем ще се свържа с LG!
    По-интересното е да ли може с флашка било то и 64ГБ или си трябва харддиск?

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    89
    #983

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от infoivo Виж публикацията
    Здравейте. Имам един въпрос. Имам тв LG 47LA690S. През USB пускам BluRay филм (2D), който е mkv, и като тръгне плеара, настройката, която ми е за субтитри е изключена и не мога да я активирам. В една папка са и видео файла и субтитрите (те са .srt и ТВ-то ги поддържа) с едно и също име, но така и не тръгват тези субтитри. Има само видео. Къде може да е проблема?
    Промени имената на филма и субтитрите с една дума или една буква. Примерно само "М". Когато има интервали не ги разпознава.


  11. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #985

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    При Samsung може...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    51
    #986

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от infoivo Виж публикацията
    Здравейте. Имам един въпрос. Имам тв LG 47LA690S. През USB пускам BluRay филм (2D), който е mkv, и като тръгне плеара, настройката, която ми е за субтитри е изключена и не мога да я активирам. В една папка са и видео файла и субтитрите (те са .srt и ТВ-то ги поддържа) с едно и също име, но така и не тръгват тези субтитри. Има само видео. Къде може да е проблема?
    Проблема е там където е и моя,но не е ясно къде точно...
    Субтитрите на ЛГ са лотария,едни тръгват винаги,други ту ги има,ту ги няма,а на "Нежна полиция" никога.
    Пробвай със Smart Share медиа сървър,има линк към него тук някъде,може би с него ще ти тръгнат субтитрите.

  13.  
     
  14. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #987

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Може да записва и на флашлка! Онзи ден пробвах, но флашката бе 64гб. това на 620S

    Цитат Първоначално публикувано от Delyan Виж публикацията
    Проблема е там където е и моя,но не е ясно къде точно...
    Субтитрите на ЛГ са лотария,едни тръгват винаги,други ту ги има,ту ги няма,а на "Нежна полиция" никога.
    Пробвай със Smart Share медиа сървър,има линк към него тук някъде,може би с него ще ти тръгнат субтитрите.
    Аз НИКОГА не съм имал проблем със субтитрите на моето LG. Единствено, тези, които не се подържат не тръгват, така че не категоризирай всички модели.
    vipp1 одобрява това.

  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    89
    #988

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Никой ли не чете какво писах. Преди време и на мен ми се е случвало определени субтитри да не тръгват след като са с еднакво име. Сега разбрах, че проблема е точно в името. Пробвайте и ще видите, че е така.

    п.п. Лотария има само в определените за целта места. Не и в ЛГ телевизорите.
    vipp1 одобрява това.

  16. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #989

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Да, моята съвет е ВИНАГИ независимо от обстятелствата, преди да пуснете даден видео файл да преименувате субтитрите. Направо "Rename" после "Copy - Paste" на субтитрите и готово.

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    6
    #990

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Тръгнаха субтитрите. Оказа се, че .srt трябва да се преобразува в .sub за mkv файл. Сега обаче са пък несинхронни.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 66 от 96 ПърваПърва ... 1656646566676876 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе