Страница 22 от 54 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 802

PANASONIC TH-42PV70P/PV80P - първи впечатления!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    112
    #316

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    Меню-Настройки--Меню настройки-Програмни настройки-Система звук
    и цъкаш нагоре-надолу,докато изкара звук

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #317

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    Благодаря много
    Оправих се, но като минус на тези телевизори може да се изтъкне бедното ръководство. На един телефон ръководството е 100 страници на тези телевизори е 25

  4. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,019
    #318

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    Има ли някакъв начин за изрязване на картината отстрани, защото като пусна игра на PS2 през Xploder HDTV Player-a на 480p, играта не запълва целия екран, а е в средата, това е при aspect ratio 16:9?

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #319

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    Кажете две думи за TH-50PV70P ,че един познат се е засилил към LG 50PC51 .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    112
    #320

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    Амчи всичко казано за TH-42PV70P,важи и за TH-50PV70P
    Иначе злите езици говорят,че ЛГто не давало реални цветове,но дали е така.....

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    195
    #321

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    Както казах по рано писах взех си TH-37PV7P (благодаря на miro_vampiro за това че ме изтърпя да тестваме между набелязаните модели)
    и имам следния въпрос:
    Мога ли да свържа въпросния телевизор през HDMI->HDMI кабел ???
    Видео картата ми има HDMI и DVI
    След 10 дни ще ви драсна и аз едно ревю

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    645
    #322

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    може - не би трябвало да имаш проблем. моят комп е вързан така, но телевизора ми е TH-42PY70PА.
    имам обаче един проблем - при пускане на компютъра не ми се появяват никакви съобщения докато не се зареди виндоуса. аз използвам телевизора и като монитор и това е дразнещо, защото ако има проблем при зареждането не го виждам. намерих решение - компа е вързан и по VGA изход - като се зареди системата минавам на HDMI на фул хай резолюция

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    113
    #323

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    Аз с това свързване PC <-> TV през HDMI не можах да се справя, много пари и нерви потроших така и не изгря. Проблема е че няма с какво да пробвам HDMI портовете дали работят, защото си мисля че в тях е проблема (то друго не ми остана де). Помолих тук колегите за помощ, но никой не се отзова.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    113
    #324

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    Здравейте !
    Имам едно въпросче - как да накарам телевизора при пускане да тръгва картина директно от HDMI входа ?
    Сега при старт тръгва в TV режим и трябва допълнително да натискам AV бутона .

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    645
    #325

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    мисля че не можеш да го накараш - и моя телевизор е по същия начин реализиран

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    645
    #326

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    модем, пробва ли комбинираното свързване както съм го описал - и по VGA и по HDMI? това свързване естествено има смисъл ако нямаш монитор
    след много проби стигнах до извода, че HDMI входа приема само стандартни резолюции /720р 1080/ и затова при мен докато не се зареди виндоуса нямам картина - пробвах и с кабел DVI-HDMI и пак безуспешно да изкарам картина при първоначално пускане
    а според мен е по-добре да ползваш VGA порта - познавам двама човека които ползват него вместо HDMI - дори единия ми е приятел и един ден изхабих да се мъча да изкарам по-добра картина по HDMI отколкото по VGA и не можах!! вярно че телевизорите им са LCD , но при стандартна резолюция 1366/768 VGA е по-добрия избор.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #327

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev
    ... но при стандартна резолюция 1366/768 VGA е по-добрия избор.
    През VGA най-добрата резолюция е 1024х768. Получавах изключително ясни детайли и контури, но образа е разтеглен.
    През HDMI ако подаваш 720р също е добър озбраза. Аз разлика не правя при мен. Не виждам какво пречи, че преди да тръгне оWindowsa нямаш образ. По-важно е, че след това имаш

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    112
    #328

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    Цитат Първоначално публикувано от emil22
    Здравейте !
    Имам едно въпросче - как да накарам телевизора при пускане да тръгва картина директно от HDMI входа ?
    Сега при старт тръгва в TV режим и трябва допълнително да натискам AV бутона .
    Много лесно става от "Хотел менюто"
    1.Задържаш "-/V" от панела на ТВто и едновременно натискаш бързо 3 пъти "AV" от дистанционното.
    2.Настройките в това меню са елементарни и полезни.Даваш на "Hotel Mode"-ON
    3.След това от "Initial INPUT" избираш кой вход да ти се показва при пускане на ТВто.
    4.Оттук могат да се направят ограничения,като максимална сила на звука;заключване на бутони или дистанционно,абе полезно е много.
    Тествано от мен,работи прекрасно и коректно всичко.
    Успех!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    112
    #329

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev
    .....след много проби стигнах до извода, че HDMI входа приема само стандартни резолюции /720р 1080/ и затова при мен докато не се зареди виндоуса нямам картина - пробвах и с кабел DVI-HDMI и пак безуспешно да изкарам картина при първоначално пускане.....
    Брех,интересно при мен си изкарва всичко,даже на ТВто се показва милисекунди преди на монитора.Това тестове на оперативната памет,биоса ако щеш-всичко.Само вече,като покаже уина и изписва 1080р.
    С кабел DVI-HDMI съм от "Вали" 5м. трийсетина кинта-"Хама".Преди бях с GF7600 GS сега съм с HD3870,гигабайтско дъно GA-M56S-S3.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    645
    #330

    Re: PANASONIC TH-42PV70P - първи впечатления!

    demiro , завиждам ти
    аз преди плазмата си карах с 20' LCD по DVI и нямах проблеми - сложих плазмата и ми работи само VGA-то. дъното ми е с вградена видеокарта карта GIGABYTE GA-73UM-S2H - отлично дъно за мултимедия с най-многото екстри, което съм виждал досега/ а аз съм виждал наистина много през тези 11 години откакто се занимавам с компютри/

    трябва ми да виждам в началото какво става защото обичам да си човъркам компа - по работа и от спортна страст

    информацията за сервизното меню е много полезна - ще се възползвам на 100%

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 54 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. PANASONIC CS/CU-RE12JKX-1 първи впечатления, мнения
    От Tyordanov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 53
    Последно: 07-02-12, 13:36
  2. HiMedia HD600A - първи впечатления
    От stalimirov във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 35
    Последно: 19-10-11, 15:01
  3. Daikin FTXG25E - първи впечатления
    От roussinov във форум Климатици Daikin
    Отговори: 7
    Последно: 14-04-09, 21:56
  4. Кратко представяне на Panasonic TH-37 PV80P
    От mordo във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 25-04-08, 12:09
  5. Gigabyte 7N400 първи впечатления?
    От janko във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 15-06-03, 14:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе