Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
280. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    25 8.93%
  • LCD 32"

    72 25.71%
  • LCD 37"

    27 9.64%
  • LCD 40"

    120 42.86%
  • LCD 46"

    31 11.07%
  • LCD 52"

    2 0.71%
  • LCD 55"

    3 1.07%
Страница 17 от 88 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 1308

Samsung LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    26
    #241

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    От 2-3 седмици имам 40С7000. Голям зор видях, докато разбера как да ползвам PVR функцията
    User Manual-а е супер зле. Колко ли трудно се е оказало да напишат - влизаш в EPG, харесваш си предаване и от Tools избираш "Таимер зап."
    Същото се отнася и за skype - доста други форуми и документи изчетох, за да разбера, че микрофон в ТВ няма и трябва да си вземеш камерата за 300 лева, за да водиш скайп разговор - яко
    Та сега имам още една дилема и реших да я споделя, дано някой да помогне.
    Гледам клипове от youtube. Но искам да гледам моите "любими", т.е. favorites от моя youtube акаунт. Като цъкна от ТВ на Любими ми казва да ходя да си въведа юзъра и паролата някъде - е това някъде така и не го намерих.
    Има ли някой, който се е логвал с акаунта си в youtube-а през някой Самсунг дето има Internet@TV?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #242

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    еми трябва да си направиш акаунт в самите настройки на интернета в телевизора (след като го направиш ще трябва по 1 път да се логнеш и в самите приложения за да може да ти се запомнят паролите). След това с червения бутон "А" отваряш менюто за логване. Гледай долу на екрана - там всичко си пише. След като се логнеш ще си влизаш и в youtube, skype facebook twitter и т.н. с твойте си акаунти. Не очаквай всичко само да става. Не знам защо се чудиш че нямаш вграден микрофон и камера - това все пак е телевизор а не лаптоп. Ако не ти се дават 300лв просто не ползвай скайпа на телевизора ами си седни на компютъра !!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    132
    #243

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от katlak
    Здравейте, някой с **С650 забелязал ли е проблем с дистанционното? При мен от 2 3 дни се получава следното - ТВ спира да реагират на всички бутони, като бутона за осветяване на дистанционното работи, което ме кара да мисля че не е от батериите (ТВ е на 2,5 месеца употреба). След 5 мин. всичко работи. Това се повтаря през около час два. Дали тове се наблюдава при модела или да мисля за сервиз?
    Направо си е от батериите. При мен на б650 се получи същото. Натискам бутона на осветлението работи, давам няква команда не реагира. Сложих някакви обикновени, които имах, работиха 1 месец и пак същото. Накрая взех един duracell и вече няма проблеми.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    212
    #244

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    понеже гледах в някои постове че може да се гледа чист блу рей - с кой сървър го правите това, защото аз съм с "домашний медиа сервер" и ако искам да гледам блу рей то ми прави едни файлове, които трябва да ги преглеждам кой всъщност е филма, няма субтитри и е доста неудобно. Ако някой е подкарвал чист блу рей по относително лесен начин нека да каже

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    51
    #245

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от kiroslavov
    понеже гледах в някои постове че може да се гледа чист блу рей - с кой сървър го правите това, защото аз съм с "домашний медиа сервер" и ако искам да гледам блу рей то ми прави едни файлове, които трябва да ги преглеждам кой всъщност е филма, няма субтитри и е доста неудобно. Ако някой е подкарвал чист блу рей по относително лесен начин нека да каже
    Да програмата подкарва всичко НО няма лесен начин ,някой да ти каже настройките на програмата .
    Начина е прочиташ 10 пъти руския форум и ще ти просветне всичко .Разберете че няма балъци
    да прочетът вместо вас форума и да ти каже правиш едно правиш две ....и т.н.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #246

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    По-напред във форума беше написано че 37с650 е с огледална матрица.Преди няколко дни си купих и се оказа че не е така.Моя е с АА01 матрица и е матов.Има ли някой друг с такъв ТВ да каже неговия какъв е?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    141
    #247

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    tenev, може би наистина не е с "огледална матрица" твоя телевизор, във сайта на самсунг пише това:
    Display Свръх ясен панел Не
    това е за 32' и 37'; за 40 и нагоре е "Да"
    така че...мисля, че наистина не трябва да ти е glossy панела. Съжелявам за избора ти, но ... все пак си е нова придобивка, харесал си го, да си го ползваш със здраве

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,496
    #248

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    новите Samsung D8000, D7000 & D6400 LED LCD серии
    http://translate.google.com/translat...0-a-d6400.html

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #249

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    новите Samsung D8000, D7000 & D6400 LED LCD серии
    http://translate.google.com/translat...0-a-d6400.html
    Информация за предполагаеми цени ?

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,496
    #250

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Информация за цените в Европа ще има до 1 месец.
    Пускат и някакъв ресивър с вграден блу-рей плейър
    http://translate.google.com/translat...hw-d7000-.html

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    150
    #251

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /ч&#

    Оффф, вдигнали са 46C650 с 300 лева. Тъкмо се накумих......
    Май ще мина на 42G20-plazma.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    98
    #252

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    По-напред във форума бях попитал дали има начи да се записва от 37С650 на флашка или хард диск.Никой нищо не каза.Невъзможно ли е?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    52
    #253

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от tenev
    По-напред във форума бях попитал дали има начи да се записва от 37С650 на флашка или хард диск.Никой нищо не каза.Невъзможно ли е?
    Ако не се лъжа , само моделите от 7-ма и нагоре серии го могат това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    40
    #254

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    За C650, би трябвало да работи според коментарите. Пробвах на C550, не стана, но поне и нищо лошо не се случи

    http://sourceforge.net/apps/phpbb/sa...=1112&start=10

    ( Гледайте четвъртия пост отгоре надолу )

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,496
    #255

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Превод на http://sourceforge.net/apps/phpbb/sa...p?p=9831#p9831
    Активиране на РVR функцията в Samsung серия C650/651/652/653 без firmware downgrade (тествано на LE40C653)
    Предупреждение :Не пипайте нищо друго в сервизното меню! Всичко е на ваш риск!

    1. Включете телевизора , наберете на дистанционното следната комбинация: MUTE-1-1-9-ENTER, настройка HOTEL MODE я включете на ON и после изключете телевизора.

    http://img840.imageshack.us/img840/2345/obraz0936.jpg

    2. Влезте в сервизното меню посредством дистанционното управление INFO-MENU-MUTE-POWER. (ако тази комбинация не работи опитайте с MUTE-1-8-2-POWER)

    3. Поставете USB или HDD/ форматирани на FAT32.
    UPDATE: Tази стъпка не е задължителна, работи също и без USB flashdisk.

    4. В сервизното меню отидете на Control - Hotel Option и кликнете на Clone TV to USB, после се върнете назад посредством дистанционното управление и изберете категория Sub Option .

    http://img571.imageshack.us/img571/5...az0937e.th.jpg

    5. В това меню включете PVR на ON. (Променете PVR с натискането на бутона надолу, НЕ В ДЯСНО!! )

    http://img830.imageshack.us/img830/3...raz0939.th.jpg

    6. Върнете се назад посредством дистанционното управление и изключете хотелският режим Hotel mode на OFF и изключете телевизора.

    7. Наслаждавайте се на новата възможност за PVR във вашият С650.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 88 ПърваПърва ... 715161718192767 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе