Страница 16 от 21 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 301
Like Tree81Одобрявам

Климатици от ниския ценови клас

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #226

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    ponyasd , а комшиите ти доволни ли са? Аз,ако ти бях съсед щях да те изселя заедно с климатика.
    Жилището е необитаемо.Ако някога се наложи да се живее там,ще се вземат мерки за обезшумяване.Ако въпреки това ,нещата не се подобрят и съседите недоволстват,ще го махна и ще си го занеса на село.Там поне няма кой да притеснявам

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #227

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Можеше преди да го монтираш да смениш лагерите на двата мотора и да притегнеш всички болтови връзки. Това щеше доста да подобри нещата. Аз така направих на моето Нео, когато го местих от хола в кухнята. Плюс пълно измиване и боядисване. Като знам, че компресорът е Тошиба, очаквам още дълго време да ми служи.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #228

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Той си беше монтиран...Ще се сваля всичко ,за пълна профилактика и дозатягане.

  5. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #229

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Май си купил жилище с бонус елитен климатик, пък се правиш на беден! Ей, много сте хитри!

  6. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #230

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Някой може ли да ми каже малко повече за този климатик ARIELLI AAC-12CHXA21-I.Гледам,че ще е на промоция в метро за 500лв.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    52
    #231

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Какво ще кажете за Мидеа Fairwind Midea MS12FU-12HRDN1 за 800 лв с монтажа или Мидеа Mission II MIDEA MB-09N8D6 за около 900 лв??? Струват ли си за отопление в Бургас на сравнително топла стая и можете ли да предложите нещо по-добро в този ценови клас- AUX, Hisense, Neo, Sang???

    Стаята е топъл хол 17,5 кв.м. Нямам претенции да е тих, просто да топли без проблеми при -7-8 градуса! И разбира се да е възможно по-икономичен!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #232

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Mission II , много тих и топлещ климатик с COP 4.5 . Размразява само при нужда и не си вдига минимума при отрицателни температури .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    52
    #233

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Отворен съм за всякакви предложения, но просто трябва да е обосновано! Клими втора употреба има и в Бургас, но не съм убеден че фирмата, която ги продава знае какво е качествено обслужване!

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #234

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    И аз имам познат с Мидейка,около 1000 с монтажа,вече две години често вечер съм в тях зиме и лете и мога да кажа че съм приятно изненадан от климатичето. Удивително добре се справя зимата,ако въобще могат да се нарекат зими последните две. Моя приятел е фен на Мидея и до сега само такива си е купувал

  12. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #235

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    И аз имам познат с Мидейка,около 1000 с монтажа,вече две години често вечер съм в тях зиме и лете и мога да кажа че съм приятно изненадан от климатичето. Удивително добре се справя зимата,ако въобще могат да се нарекат зими последните две. Моя приятел е фен на Мидея и до сега само такива си е купувал
    Гледам, че и най-високия клас е с капилярна тръбичка..., не знам дали е от значение?

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #236

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    Гледам, че и най-високия клас е с капилярна тръбичка..., не знам дали е от значение?
    С капилярка е , но последните модели са с 12 скорости на вентилатора на външното тяло което минимизира липсата на EEV . Може да се спори кое е по добре EEV и 1 или максимум 2 скорости на вентилатора на външното тяло или капилярка и 12 скорости на външното . Имам Панасоник с капилярка с 2 скорости и работи идеално , става въпрос за DKE , а какво остава за 12 .

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #237

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    Гледам, че и най-високия клас е с капилярна тръбичка..., не знам дали е от значение?
    И Ultimate Comfort ли е с капилярка? За Mission II знам - единицата беше с EEV и може би е сделка за парите си - все още се намира тук/там.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #238

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    От Мидеите май само Oasis Plus е с EEV , но не го внасят у нас . Обаче той не е в ниския ценови клас .

  17. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #239

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Ultimate Comfort май е топ моделът им за БГ и не е чак толкова евтин. Странно ще е и ако него са го орязали.

  18. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #240

    Отговор: Климатици от ниския ценови клас

    Цитат Първоначално публикувано от Vizi Виж публикацията
    И Ultimate Comfort ли е с капилярка? За Mission II знам - единицата беше с EEV и може би е сделка за парите си - все още се намира тук/там.
    Ultimate Comfort и Mission II са с едно и също външно тяло.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 21 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Заслужава ли си покупката на марков климатик от ниският им ценови клас?
    От bgr79 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 15
    Последно: 07-01-13, 12:24
  2. Препоръчайте климатик от ниския ценови клас
    От anajo във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 15-07-10, 17:20
  3. Най-сполучливата марка климатици в ниският ценови клас
    От dreamstate във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 44
    Последно: 05-05-10, 23:41
  4. Проблем ли е по-ниския монтаж на вътрешното тяло?
    От ivakis777 във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 12
    Последно: 07-10-08, 14:48
  5. Мобилни оператори - ценови политики
    От D3BEP във форум Коментирай новина
    Отговори: 40
    Последно: 01-12-05, 21:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе