Страница 53 от 159 ПърваПърва ... 343515253545563103 ... ПоследноПоследно
Резултати от 781 до 795 от общо 2385
Like Tree2Одобрявам

Втора употреба климатици

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #781

    Re:Втора употреба климатици

    Компресора спира ли или само турбината на вътрешното тяло? За съжаление така не може да се установи проблем. Потърси все пак оригинално дистанционно, може да попиташ Mmitaka дали има такова. Ако наистина смяташ, че има проблем трябва да извикаш техник.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    29
    #782

    Re:Втора употреба климатици

    Спира си компресора.Тази зима се спука да замръзва питата на външното тяло,но неравномерно и се чудя дали не иска допълване.Използваме го само зимата за отопление и до миналата зима не бе замръзвал толкова.Ще питам за дистанционното.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    29
    #783

    Re:Втора употреба климатици

    Също не съм доволен от това,че на отопление при 15градуса стайна на изхода духа с 38 на ниската скорост на вентилатора!?Винаги си е бил така.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #784

    Re:Втора употреба климатици

    Определено има проблем възможно е да е изтекъл част от фреона, по-лошото е да здухан компресора.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    29
    #785

    Re:Втора употреба климатици

    Не знам на коя фирма в Хасково да се доверя!Какво да ги накарам да проверят и какво да гледам,че правят при проверката?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #786

    Re:Втора употреба климатици

    Обърни се към фирмата която е поддържала гаранцията. Трябва да се провери количеството на фреона.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    29
    #787

    Re:Втора употреба климатици

    Предпочитам да е друга фирма,а не тази дето ми го продаде за "максимум 5 годишен"!
    Благодаря ти!

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,770
    #788

    Re:Втора употреба климатици

    apche, да ти кажа честно, имал съм подобен проблем с такава машинка. Пиши ми на пм и може да измислим нещо, всяка седмица идвам до Хасково по работа.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    501
    #789

    Re:Втора употреба климатици


  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    29
    #790

    Re:Втора употреба климатици

    Здравейте момчета!
    Няма проблем да измеря консумацията,мерих го като го взех,но вече не помня колко Ампера беше!Пак ще го премеря,но на какъв режим?Продадоха ми го за конвенционален,а не инверторен и си работи като такъв - изключва компресора!

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,770
    #791

    Re:Втора употреба климатици

    Щом са ти го продали за конвенционален, значи е такъв. Едва ли търговецът ще се мине. Пусни на го на студено, за да се "напъне" машинката в това време. Ще потърся оригинално дистанционно, мисля че имам за този модел, но все пак трябва да проверя. Наистина трябва да се види как точно се проявява проблема. Като пуснеш лятото, обърни внимание на на двата крана - виж дали някой от тях не се заскрежава. Евентуално, към края на седмицата ще идвам до Хасково, но ще е хубаво преди това да се чуем някак си. Ако искаш, ето ти скайпа ми - aleksandars или на кюто.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    3
    #792

    Re:Втора употреба климатици

    Здравейте,
    Реших се да се "климатизирам" и се насочих към климите втора ръка. Ще съм много благодарен, ако ми помогнете в избора. Касае се за стая ~15 квадрата, вътрешна изолация и сменена дограма, юг/изток. Разчитам да се грея с него, като в стаята има комп и няколко лампи, които не са пренебрежим източник на топлина. Бях в офиса на Dramaxclima, това което ми предложиха(има избор, но тези ми допаднаха) е Mitsubishi MSZ-222YX - 650лв. и Daikin AN22AJS - 550лв. ++ 190 за монтаж. Aко е възможно да споделите някакво info за тези модели и дали според вас 22-ка ще бъде достатъчна като мощност. Година гаранция, като евентуално с тяхна поддръжка може да се удължи.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    20
    #793

    Re:Втора употреба климатици

    Здравейте,искам да си купя климатик втора употреба.Предлагат ми Mitsubishi SRK28ZC ,CORONA COH B284G,SANYO SAP C256LVR и CORONA COH 284CT.Коя година са произведени тези модели и какъв СОР имат.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #794

    Re:Втора употреба климатици

    Mitsubishi SRK28ZC машината е 2001-02 година с СОР-3,91, CORONA COH B284G е 2005-06 година и има СОР 4,87,CORONA COH 284CT модела е от 2000 година и нямам СОР за него също и за SANYO SAP C256LVR

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    501
    #795

    Re:Втора употреба климатици


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Втора употреба климатици - част 3
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5299
    Последно: 24-04-24, 08:32
  2. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  3. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  4. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе