Страница 264 от 372 ПърваПърва ... 214254262263264265266274314 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,946 до 3,960 от общо 5578
Like Tree4495Одобрявам

Колко ми харчи климатикът - Real Time

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    109
    #3946

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    С нови батерии. Зимъска ще го включа. За сега нищо не харчи.

    Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #3947

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Гледам там 19гр. стайна показва. Щом така ви устройва, то и зимата може да не се включва особено често. Баси, аз ако държа 19-20гр. стайна зимата, ще ми паднат сметките за газ грубо на половина. Но и на мен не ми е комфортно на толкова, дори и да забравим за женската част от семейството.
    Aleksandars, SPSt, grischa и 2 други харесват това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    109
    #3948

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Гледам там 19гр. стайна показва. Щом така ви устройва, то и зимата може да не се включва особено често. Баси, аз ако държа 19-20гр. стайна зимата, ще ми паднат сметките за газ грубо на половина. Но и на мен не ми е комфортно на толкова, дори и да забравим за женската част от семейството.
    На отворена врата към терасата седя щото пуша инак още държи 20-21°

    Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

  5. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    892
    #3949

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    .........
    Най ми хареса, че милото въобще не разбра, че е на климатик.
    Верно е изморена, а и съм изключил диодната индикация
    на вътрешното тяло.....
    Май трябва да обединим темите за разход на газ и тази за разхода на климатиците и да ги кръстим: "Колко ми харчи на отопление жената?". Офът ще е как да излъжем жената, че се топли на газ, а то е на климатик. Към момента шампион е ccankov73 и неговата nexura. Само да не се появи нечия любопитна съпруга във форума и да ни разкрие заверата.
    ccankov73, milanov и rosswen харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    263
    #3950
    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Гледам там 19гр. стайна показва. Щом така ви устройва, то и зимата може да не се включва особено често. Баси, аз ако държа 19-20гр. стайна зимата, ще ми паднат сметките за газ грубо на половина. Но и на мен не ми е комфортно на толкова, дори и да забравим за женската част от семейството.
    Ако е спалня мисля ,че е нормална температура виж са всекидневна 23 24.

  7. Member Аватара на chany
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    159
    #3951

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Вижда се ясно, че външната температура е 18,9°. Най-вероятно снимката е след проветрение или на отворен прозорец.

    Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    109
    #3952

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от chany Виж публикацията
    Вижда се ясно, че външната температура е 18,9°. Най-вероятно снимката е след проветрение или на отворен прозорец.

    Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
    Външния датчик е вътре, не съм го изкарал все още.

    Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #3953

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Гледам там 19гр. стайна показва. Щом така ви устройва, то и зимата може да не се включва особено често. Баси, аз ако държа 19-20гр. стайна зимата, ще ми паднат сметките за газ грубо на половина. Но и на мен не ми е комфортно на толкова, дори и да забравим за женската част от семейството.
    Миналата година с жената спахме при 19-20 градуса спална температура. Тази зима с бебето не мислим да спим повече от 23гр. Вече започвам да разбирам, какво е да имаш енергийно ефективна жена
    rosswen и Vizi харесват това.

  11. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #3954

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от Vizi Виж публикацията
    Май трябва да обединим темите за разход на газ и тази за разхода на климатиците и да ги кръстим: "Колко ми харчи на отопление жената?". Офът ще е как да излъжем жената, че се топли на газ, а то е на климатик. Към момента шампион е ccankov73 и неговата nexura. Само да не се появи нечия любопитна съпруга във форума и да ни разкрие заверата.
    Прав си, ама номера минава само в една стая.
    Vizi одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #3955

    Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Миналата година с жената спахме при 19-20 градуса спална температура. Тази зима с бебето не мислим да спим повече от 23гр. Вече започвам да разбирам, какво е да имаш енергийно ефективна жена
    Да видиш на нас лесно ли ни е. Вкъщи, машина, настроена под 23гр. няма. Температурата навсякъде е около 24гр. Спи се на 23-24гр. И на мен ми е по-приятно да спя на 20-22, ама това е положението.
    П.п. И ние сме с бебе и малко дете, но те са само като предтекст, че жената е ЗМИорничева.
    splendor, shener84 и Vizi харесват това.

  13. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #3956

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Цанков, май и вие сте топлолюбюви като нас. Иначе, браво на машинката!
    Аз не чак толкова, с 1-2С надолу съм от милото,
    но предпочитам потника пред мърморенето.
    VanDan одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #3957

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    На 23..24° стайна и олекотени завивки не се получават нещата. Двойно чаршавче или тънко памучно одеялце.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #3958

    Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Да ви кажа, изнежил съм се. Ходихме при балдъзата, те са с 12LMCA в хола. Напълно достатъчен им е, 19м2, вътрешен, топлен от съседите и единствената външна стена е с южно изложение. Те, обаче, настроили машинката на 19гр., в стаята 20. Разбира се климатикът е в дълготраен офф и си върти турбината в режим следене. Понеже е над дивана и където и да седнеш, се усеща лекия, хладен, гаден полъх, точно във врата. По-добре си е май да си вдигне клапите, при такова положение. Да ви кажа, намръзнах се и ми стана студено на краката. Взех нещата в свои ръце и му зададох 22гр. Съвсем друго е да те лъхне топлинка, а не вентилатор, с температура 20гр. Та да ви кажа, на 20 гр. си ми е студено, а режим следене, без да вдига клапите, допълнително смръзваше обстановката.
    П.п. Беше зададен и "low noise" режим. Смятайте за каква икономия става на въпрос. [emoji16]

    Genadi80 одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #3959

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Ми да, 20° си е студ. А 19° си е кучешки студ.
    Jack Krauser и rosswen харесват това.

  18. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #3960

    Отговор: Колко ми харчи климатикът - Real Time

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Да ви кажа, изнежил съм се. Ходихме при балдъзата, те са с 12LMCA в хола. Напълно достатъчен им е, 19м2, вътрешен, топлен от съседите и единствената външна стена е с южно изложение. Те, обаче, настроили машинката на 19гр., в стаята 20. Разбира се климатикът е в дълготраен офф и си върти турбината в режим следене. Понеже е над дивана и където и да седнеш, се усеща лекия, хладен, гаден полъх, точно във врата. По-добре си е май да си вдигне клапите, при такова положение. Да ви кажа, намръзнах се и ми стана студено на краката. Взех нещата в свои ръце и му зададох 22гр. Съвсем друго е да те лъхне топлинка, а не вентилатор, с температура 20гр. Та да ви кажа, на 20 гр. си ми е студено, а режим следене, без да вдига клапите, допълнително смръзваше обстановката.
    П.п. Беше зададен и "low noise" режим. Смятайте за каква икономия става на въпрос. [emoji16]

    То и моите комшии до мен ми разправят на 18 зимата и било добре,имат два бюджетни дайкина и били много доволни от разхода на ток зимата.
    Ми то на 18 градуса си е направо студ.
    Jack Krauser и rosswen харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Koга климатикът харчи повече ток - в зависимост от степента?
    От avata във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 228
    Последно: 11-02-17, 13:26
  2. Колко Ток харчи при размразяване
    От Tihomir Stankov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 38
    Последно: 21-12-12, 10:27
  3. Колко ток харчи компютъра ми
    От loafer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 14-12-11, 22:43
  4. Кое колко ток харчи
    От mitkosan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 11-04-08, 12:00
  5. Software за real time mp3 компресия ???
    От trastikata във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-07-03, 15:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе