Страница 121 от 238 ПърваПърва ... 71111119120121122123131171 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,801 до 1,815 от общо 3560

Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #1801

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    тук няма да намериш отговор на твоя въпрос,всички участници са все с маркови климатици и друго не признават,малко е като секта,ако някой иска евтин климатик веднага е селски тарикат въпреки че колегата не го знаем от къде е,аз лично имам 7 климатика около тази цена купувал съм ги преди 5-6 години и до сега няма проблем за отопление,ориентирай се към Мидея, от всички боклукчави климатици май най-добре се справят.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1802

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Колега , това е много крайно изказване и не е много вярно !

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1803

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Конвенционалните модели на МИДЕЯ преди 5-6 години имат малко общо със сегашните, които се продават у нас.Старите топлят без проблем, за разлика от тези, които се предлагат от вносителите сега.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #1804

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Не искам да засегна никого,чета редовно форума и споделям какво ми е впечатлението или скъпо или втора употреба или нищо,излиза че който няма поне 1000 лв.по добре да не си купува климатик,не мисля че всички във форума си купуват маркови дрехи,почиват в 5 звездни хотели,ядът само луканки и пъстърми и карат само нови коли,като е по евтино човек е наясно че ще има някой неудобства,пукаща пластмаса шум на фреон почти няма да работи при -15 с някой изключения,а и човека го иска за преходните сезони не за основно отопление.

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1805

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    За съжаление, дори климатик за 1000лв. е в графата "компромис". Има си някои граници и няма как да не се съобразим с тях - не можеш да си купиш 40" телевизор за 400лв., пералня за 300лв. и кола за 800лв. Т.е. можеш, но трябва да си наясно, какво ще получиш.
    Друг е въпроса, че болшинството от пишещите тъдява имат фетиш към климатиците.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #1806

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Друг е въпроса, че болшинството от пишещите тъдява имат фетиш към климатиците.
    Хапселютно! И доста сектанти има, които прокламират определени марки, да се слави името им и да пребъдат дните им! Алилуя!


    Цитат Първоначално публикувано от procar
    Не искам да засегна никого,чета редовно форума и споделям какво ми е впечатлението или скъпо или втора употреба или нищо,излиза че който няма поне 1000 лв.по добре да не си купува климатик,не мисля че всички във форума си купуват маркови дрехи,почиват в 5 звездни хотели,ядът само луканки и пъстърми и карат само нови коли,като е по евтино човек е наясно че ще има някой неудобства,пукаща пластмаса шум на фреон почти няма да работи при -15 с някой изключения,а и човека го иска за преходните сезони не за основно отопление.
    procar, по принцип съм съгласен с теб, но в случая - не . Както написа Kasap, климатик под 1000лв си е рискована инвестиция. Говоря за климатиците, които се произвеждат и продават в момента, а не за тези отпреди 5-6-10год.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #1807

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Аз не знам дали съм от сектантите, но явно не съм допускал фатална грешка с избора си на климатик - само едно LG, ама и с него се разбрахме. Всичко е въпрос на слухове - цял свят се управлява тъй, някой чул друг казал а почти никой не смята и разсъждава, за туй после има теми с заглавия като; климатика замръзна, бучи, тропа, не духа топло, свети червена лампа и т.н. и като се почне един спор, дали 1000лв или 1300лв да е климатика та се стига до 450лв. На това му викат - проветряване на клавиатура.

    пс. Ако искаш да се удавиш, влез във водата.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    251
    #1808

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    А аз пък ще кажа че климатик за 1000-3000 лв. са още по-рискована инвестиция.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    134
    #1809

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Аз пък имам наблюдение единствено с комшийския Самсунг (инверторен). Зимата дрънчи като трифазна ермомелка и се чува през 3 преки! Та тая фирма нека си прави дисплейте, за друго явно не я бива.
    Много ми е интересно да чуя някое мнение за Финлукса, голяма реклама голямо нещо ..... "финландски" ..... сигурно и те са правени на китайски кораб във финландско море

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,819
    #1810

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Цитат Първоначално публикувано от freakobg
    мнение за Финлукса
    Тази марка е "най"- финландската...Направо къса....както се казва - бягай надалеч и не се обръщай.

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #1811

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Марката финлукс според мен е много луксозна, защото това е твърдо записано в името и.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,268
    #1812

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    фин/тънък/-лукс
    тънък-лукс - йофтино и луксозно, както са казали , нямам пари да купувам евтино.

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #1813

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Финландска е ама оттатък босфора. И как с нагревател са ги направили за по лесна размразяване а са клас А като при Мидея тези с нагревателя бяха клас Д.

  17. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,195
    #1814

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Ама на Midea нагревателя беше във вътрешното тяло ,а на този един господ знае къде е

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #1815

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    На мидеята има два нагревателя един вътрешен който може да се изключва от дистанционното и външен на компресора който се управлява от един термо ключ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. моля помогнете при избор на климатик за хол
    От marianski във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 12
    Последно: 12-08-14, 22:02
  2. Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.
    От WhiteNoise във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3300
    Последно: 01-01-13, 08:01
  3. Помогнете за избор на инверторен климатик
    От lpm във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 20
    Последно: 21-04-12, 16:05
  4. Помогнете ми за избор на климатик!
    От Stan_80 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 39
    Последно: 12-02-10, 13:34
  5. Помогнете ми за избор на климатик - 2009 г.
    От 1115 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1632
    Последно: 31-12-09, 11:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе