Страница 160 от 238 ПърваПърва ... 110150158159160161162170210 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,386 до 2,400 от общо 3560

Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #2386

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Линка не се отваря.Нагоре имаше други линкове към модела, но сигурно е същия, не знам да има друг подобен на пазара.Сега се отвори, същия е.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #2387

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    O.K.Еди

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #2388

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    салкииииииииииииииии дай 200-300лв. повече и си гледай пашалъка.повечето фирми работят с ДЖЕТКРЕДИТ И Т.Н................купи си изпитан климатик и се размазвай зимата от кеф.

  5. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #2389

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Кажи кой де Даикина ли....
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1317903299[/time]_________________________________________________

    Ako e Daikin FTX50,от къде....Много го хвалиш този модел,явно е много добър,а...

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #2390

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    http://v-clima.com/prod.php?id=klima...ftx50gv-rx50gv
    ей го на за твоите помещения,цена-качество-надежност......................това е климатика.а ти от къде си......а мислил ли си за ИЗХВЪРЛЕНИ ДЪРТИ ЯПОНЦИ.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #2391

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Тука е по-евтин.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #2392

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Човече отивам на 2100лв.от Грии разликата не е 200лв а 700лв.Няма как да стане....

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #2393

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Ей, голяма работа сме човека тръгна от 1200.1300 лева бюджет и ще го докараме до 2000. Що се касае до японците, и това е решение.Може да пишеш на Сашо, да те посъветва по въпроса.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    22
    #2394

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Привет на всички.Малко са хората, на които се доверявам, но тъй като вече двама познати се вслушаха в съветите на хора от форума - и по важното : останаха изключително доволни от съветите Ви, сега е мой ред ;-).Надявам се и за мен да има оправия...
    С ограничен бюджет съм : 1000 лв. с много изхвърляне 1200 лв - но като казвам 1200 това наистина е максимума.
    Редно е да кажа, че сумите включват и монтажа :-/
    Стаята, която искам да отоплявам е 20кв.м , северно изложение, без изолация, стара дървена дограма - две крила + две стъкла - някой все още могат да имат спомени какво представлява ;- ).Аха, забравих, от древен и вечен Пловдив съм.
    Аз имам няколко набелязани модели, но наистина, ще е важно за мен и мнението Ви.
    Колеги, колежки, моля помощ, ако направим правилният избор, ще се радвам да Ви поканя да пием греяна ракия в топла стая ; )

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #2395

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Ей, голяма работа сме човека тръгна от 1200.1300 лева бюджет и ще го докараме до 2000. Що се касае до японците, и това е решение.Може да пишеш на Сашо, да те посъветва по въпроса.
    ми и аз почнах с ЕЛИТ-500ЛВ. и стигнах до дайкин-3000 лв.

  13. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #2396

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Цитат Първоначално публикувано от coOkies
    Привет на всички.Малко са хората, на които се доверявам, но тъй като вече двама познати се вслушаха в съветите на хора от форума - и по важното : останаха изключително доволни от съветите Ви, сега е мой ред ;-).Надявам се и за мен да има оправия...
    С ограничен бюджет съм : 1000 лв. с много изхвърляне 1200 лв - но като казвам 1200 това наистина е максимума.
    Редно е да кажа, че сумите включват и монтажа :-/
    Стаята, която искам да отоплявам е 20кв.м , северно изложение, без изолация, стара дървена дограма - две крила + две стъкла - някой все още могат да имат спомени какво представлява ;- ).Аха, забравих, от древен и вечен Пловдив съм.
    Аз имам няколко набелязани модели, но наистина, ще е важно за мен и мнението Ви.
    Колеги, колежки, моля помощ, ако направим правилният избор, ще се радвам да Ви поканя да пием греяна ракия в топла стая ; )
    Ако се понапънеш, можеш ли докара това - http://www.technomarket.bg/products/...cs-cu-e12jke-3 , през интернет-магазина им таман ще го докараш с монтажа.От това на тази цена по-добро не виждам.Може и на Aleksandars да пишеш, той ти е градски.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #2397

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Това GREE GWH12KF с компресор на Дайкин е точно за тебе.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    22
    #2398

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Еди, благодаря за бързия отговор - нека приемем така нещата, оставяме го като краен вариант Панасоника.
    Може ли да изкоментираме и тези две Хитачита:
    http://www.technomarket.bg/products/...-ras-rac-e14h3
    http://www.technomarket.bg/products/...ras-rac-d14ex3
    или пък някакъв по - нисък клас на Панасониците ?
    Следя с интерес всички мнения.

    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1317909009[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от rist
    Това GREE GWH12KF с компресор на Дайкин е точно за тебе.
    Rist, този климатик наистина привлече интереса ми.
    За този клас има страхотни характеристики, цена, компресор, гаранция, та ако щеш и дизайн.
    Някой ще подкрепи ли Грий ? :]


  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1
    #2399

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Здравейте,
    Бих искал да помоля за безпристрастно мнение, понеже виждам, че много хора са доволни от съветите Ви. Вече три фирми идват вкъщи за консултации и се обърках съвсем - всеки предлага неговото за най-добро.
    Стаята е около 40 кв. м., външен апартамент, без отопления отгоре и отдолу. Намира се в София, югозападно изложение, ново строителство (сградата е на 3-4 г.), с дограма и вътрешна и външна изолация. От значение е да отоплява добре и да е икономичен, дори при отрицателните температури в подножието на Витоша. До колкото се съветвах с приятели, важно е да отоплява помещението при 80 % от мощността си и по възможност да е MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES, понеже били пригодени за работа в Скандинавските страни. Бюджета да не надхвърля 2500 лв. с монтажа. Ще съм Ви благодарен за съвет за най-доброто което мога да си взема за тези пари. Предварително благодаря.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #2400

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.

    Решението на твоя проблем е FUJITSU NOCRIA 14.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. моля помогнете при избор на климатик за хол
    От marianski във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 12
    Последно: 12-08-14, 22:02
  2. Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.
    От WhiteNoise във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3300
    Последно: 01-01-13, 08:01
  3. Помогнете за избор на инверторен климатик
    От lpm във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 20
    Последно: 21-04-12, 16:05
  4. Помогнете ми за избор на климатик!
    От Stan_80 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 39
    Последно: 12-02-10, 13:34
  5. Помогнете ми за избор на климатик - 2009 г.
    От 1115 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1632
    Последно: 31-12-09, 11:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе