Страница 127 от 221 ПърваПърва ... 77117125126127128129137177 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,891 до 1,905 от общо 3301
Like Tree9Одобрявам

Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #1891

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Има опция с оригинални букси и софт да закачиш дренажни нагреватели и климатизатора си ги управлява.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    35
    #1892

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    За този бюджет вземай 2 климатика. Иначе ако е само за хола - Mitsubishi Electric MSZ-FD35VA.
    Няма да смогне да топли и спалнята нищо че е мах. 6.3 KW н отопление. Ако беше изложението ЮГ може би...

  4. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,273
    #1893

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от stelaartoa
    Има опция с оригинални букси и софт да закачиш дренажни нагреватели и климатизатора си ги управлява.
    сподели цени на кита. оригинален ли е ? и трябва да се флашне климатика? обясни малко по-подробно защото наистина го няма по листите H. мерси.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    39
    #1894

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Здравейте предстои ми и на мен покупка на климатик, но тъй като не съм на ти с техните особености, марки , качества и т.н реших да се обърна за помощ към вас. Помощението, което ще охлаждам/отоплявам (предимно ще го ползвам за охлаждане) е цял втори етаж, ако има значение около 100 кв., цената която мога да отделя за климатик е около 1500 лв., евентуално ако за тези пари не може да се предсложи нещо приемливо съм склонен да охлаждам стаи с размери общо около 60 кв., ако и за тези размери не може, съм склонен да го ползвам само в едната стая която е 30 кв.
    Стаята в която ще е климатикът е южна. Изисквания само климатикът да инверторен.

  6. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,273
    #1895

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от mi7ko7
    Здравейте предстои ми и на мен покупка на климатик, но тъй като не съм на ти с техните особености, марки , качества и т.н реших да се обърна за помощ към вас. Помощението, което ще охлаждам/отоплявам (предимно ще го ползвам за охлаждане) е цял втори етаж, ако има значение около 100 кв., цената която мога да отделя за климатик е около 1500 лв., евентуално ако за тези пари не може да се предсложи нещо приемливо съм склонен да охлаждам стаи с размери общо около 60 кв., ако и за тези размери не може, съм склонен да го ползвам само в едната стая която е 30 кв.
    Стаята в която ще е климатикът е южна. Изисквания само климатикът да инверторен.
    в някое общо помещение - коридор - колона и колкото обдуха пример : http://www.climamarket.bg/%D0%BA%D0%...f-h33a5ar.html
    най-добре по няколко малки.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    39
    #1896

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от mi7ko7
    Здравейте предстои ми и на мен покупка на климатик, но тъй като не съм на ти с техните особености, марки , качества и т.н реших да се обърна за помощ към вас. Помощението, което ще охлаждам/отоплявам (предимно ще го ползвам за охлаждане) е цял втори етаж, ако има значение около 100 кв., цената която мога да отделя за климатик е около 1500 лв., евентуално ако за тези пари не може да се предсложи нещо приемливо съм склонен да охлаждам стаи с размери общо около 60 кв., ако и за тези размери не може, съм склонен да го ползвам само в едната стая която е 30 кв.
    Стаята в която ще е климатикът е южна. Изисквания само климатикът да инверторен.
    Вече реших само за едната стая(30 кв.) инверторен за около 1500 лв. най-добрият цена /качество

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,273
    #1897

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    angelа това само за охлаждане стои ли още?
    защото можеш да минеш с нещо по-евтино от примерно мицубиши ge35va което горе долу към бюджета.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #1898

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty
    сподели цени на кита. оригинален ли е ? и трябва да се флашне климатика? обясни малко по-подробно защото наистина го няма по листите H. мерси.
    Не знам точните цени на кита.На външното се превключва едно мостче ,за да работи в нискотемпературния режим с нагревателя.Тук в БГ може да го няма ( аз лично не съм го виждал...) ,но в европейски сайтове има много инфо.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    36
    #1899

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от antondonew
    За този бюджет вземай 2 климатика. Иначе ако е само за хола - Mitsubishi Electric MSZ-FD35VA.
    Няма да смогне да топли и спалнята нищо че е мах. 6.3 KW н отопление. Ако беше изложението ЮГ може би...
    Два климатика , но какъв да е за спалнята,която се ползва само вечер ( 9м2)? Тогава за хола бюджета намалява и кой да е климатикът и за там?Оптимално цена-качество.По-склонна съм да взема един , с който да "очупваме" въздуха в спалнята т.е. като за хола, но с малко повече запас. Проблемът е , че не ми е ясно как да си сметна колко КВ ми е нужно, знам , че сгреша ли няма да има ефект,за това се нуждая от вашата помощ.
    А нещо за http://www.**********************/klim...ai6-1079.html? Той е по-мощен,ако избирам между него и MSZ FD35VA?Кой би се справил по-добре? Моля посочете ми основните + и - на двата климатика.Четох хубави отзиви за тошиба, но нещо ме спира подредбата в някои неофициални класации, а и в един магазин ми казаха, че са в средата ( на тяхната подредба на стената - от висок към среден, нисък клас).
    Какво става, ако се сложи по - мощна машина , отколкото е нужно за едно помещение принципно - по-шумно ли е?


  12. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #1900

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от desniki
    а и в един магазин ми казаха, че са в средата ( на тяхната подредба на стената - от висок към среден, нисък клас).
    Не посещавай повече въпросния магазин!

  13. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,691
    #1901

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    ... Ако Daiseikai са в средата не знам кое ще е в ТОП-а.

    Супер гот, едни фирми за добър ден казват на клиента, че General-Fujitsu-Fuji са японски, други, че Daiseikai e в средния клас. Трети си лепят лепенките по машини с които нямат нищо общо ...

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #1902

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    На мен ми е интересно, каква е била подредбата на стената?? Дайкин в началото??

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #1903

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Desniki - Superdaiseikai 6 E СЪВСЕМ ОТПРЕД в класациите,поне тук в Европа. Който ти е казал тъпнята,че бил някъде по средата,просто е трябвало да си завре кетапа за консултант продавач някъде отзад,и то по-навътре....Моето мнение е ,че е по-добър от Мицуто FD.Много добър климатик,плюсове много,минуси май няма ,ако изключим цената де

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,691
    #1904

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Jackas
    На мен ми е интересно, каква е била подредбата на стената?? Дайкин в началото??
    ... Начело с флагмана FTX25/35
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1343681340[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от stelaartoa
    Desniki - Superdaiseikai 6 E СЪВСЕМ ОТПРЕД в класациите,поне тук в Европа. Който ти е казал тъпнята,че бил някъде по средата,просто е трябвало да си завре кетапа за консултант продавач някъде отзад,и то по-навътре....Моето мнение е ,че е по-добър от Мицуто FD.
    ... Или не е виждал машината, защото в България малко фирми са я виждали. Още по-малко са я монтирали.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #1905

    Re:Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.

    Мега,забравил си една буква в сигнатурата - N...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. моля помогнете при избор на климатик за хол
    От marianski във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 12
    Последно: 12-08-14, 22:02
  2. Помогнете за избор на инверторен климатик
    От lpm във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 20
    Последно: 21-04-12, 16:05
  3. Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.
    От valen1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3559
    Последно: 03-01-12, 17:02
  4. Помогнете ми за избор на климатик!
    От Stan_80 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 39
    Последно: 12-02-10, 13:34
  5. Помогнете ми за избор на климатик - 2009 г.
    От 1115 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1632
    Последно: 31-12-09, 11:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе