Страница 247 от 334 ПърваПърва ... 197237245246247248249257297 ... ПоследноПоследно
Резултати от 3,691 до 3,705 от общо 5004
Like Tree3767Одобрявам

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #3691

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от gerhar Виж публикацията
    Сигурно ли е за така наречените реномирани марки , защото примери много . Само че не са за коментиране в този раздел , може би в друг ако въобще има смисъл .
    До сега никой не се е оплакал от буквално " кастриран" модел на която и да е реномирана фирма. Няма и да има. Държат си на реномето.
    rosswen одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    98
    #3692

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Не само телевизор и клими ,а повечето техника .
    Дори колите за източна Европа са с друго качество .....това последното го знам на 200%
    За Швейцария стоката са с най-голямото качество от цяла Европа .
    Защото там имат държава и закони !
    Както и контролни органи ,които следят за тези неща.
    Глобите за вносителите са толкова големи ,че те не си правят експерименти!!!
    Добре, че някой от нас си купуват коли от западна Европа. Е малко старички, на годините на осмокласник ама....

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #3693

    Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Много емоции влагаш в някакъв тъп уред, ако ще и за отопление. Аз си поръчвам скъпата техника от Европа и заобикалям цялата простотия у нас. Климатиците, засега, не спадат към нея. Остави ги хората да си купуват това, което заслужават. Не им се бъркай. Или ще влязат в крак с времето, или ще учат японския
    Аз лично нямам нищо против японските машини. Не оспорвам техните качества и предимства в много отношения. Но някои хора живеят на стотици километри от големите градове, в които се предлагат и обслужват въпросните климатици. И не го казвайте така, все едно всички с клими за европейския пазар са се прецакали. Много от хората, ползващи ги, се топлят/охлаждат комфортно с тях и нямат проблеми.

    П.п: Много се отклонихме от темата!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    kokovox и Rafailiev харесват това.

  5. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #3694

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Тоточев, запиши ме в тефтера си на първо място. Никоя реномирана европейска фирма не може да се опази от анадолския си работник-резак, който, поради неграмотност, вгражда в реномираното им изделие грешните детайли, превръщайки го в недоразумение. Аз съм негов "горд" собственик, вече 10-та година. Тогава ми беше за първи път. По-късно имаше и втори. Дори Христослав-2 не можа да ми повярва. Зарекал съм се да внимавам и да не допусна трети случай
    toto4ev и ruuni9 харесват това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3695

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Не само телевизор и клими ,а повечето техника .
    Дори колите за източна Европа са с друго качество .....това последното го знам на 200%
    За Швейцария стоката са с най-голямото качество от цяла Европа .
    Защото там имат държава и закони !
    Както и контролни органи ,които следят за тези неща.
    Глобите за вносителите са толкова големи ,че те не си правят експерименти!!!
    Може и да е така,но и цената е друга.
    Този пост е редактиран от avenger; 21-10-17 в 17:34.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #3696

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Разводнихме темата с неща които се знаят и само се дъвчат.
    По този начин няма да помогнем на хората търсещи отговор за климатик.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    може и да е така,но и цената е друга
    Не е точно така....в някои случаи даже е по евтин продукта .Самата услуга е скъпа

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #3697

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Разводнихме темата с неща които се знаят и само се дъвчат.
    По този начин няма да помогнем на хората търсещи отговор за климатик.

    - - - - - - - - - -


    Не е точно така....в някои случаи даже е по евтин продукта .Самата услуга е скъпа
    Сигурно сте прав, но дори и без монтаж ми се струва по-скъпо. Ето пример с популярен модел тук в този форум:
    SRK 25 ZS-S
    1500 лв с монтаж
    https://*********/invertorni-klimatic...tu-klas-a.html

    И 925 евро без монтаж и стойка .С монтаж излиза 1500,само че Евро
    https://www.av-klimaattechniek.nl/we...-2,5-kw-detail

    Но както и да е извинявам се за разводняването на темата и хубав уикенд на всички.

    П.П. За електроника сте абсолютно прав-тук е по-евтино и по-голям избор.
    Този пост е редактиран от stainway; 20-10-17 в 23:48.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #3698

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Последен!
    Знам как стоят нещата в Белгия (новата ми база с офис е в Бруж на порта)
    за Холандия не съм толкова запознат.
    Пример: мебелите ги натоварих от България и ги пратих за там....разликата е доста голяма
    Компютри,телефони ,принтери ИТН ги взех от там .... разликата спрямо БГ пак е доста голяма

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #3699

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Каква разлика в "компютри, телефони и принтери" бе човек. Коментирай там това, което по-разбираш. От хардуер и ИТ техника се вижда, че не разбираш. Няма такова изделие компютри. Частите, от които се асемблират - процесори, дънни платки, рам памет, видеокарти, ССД и ХД дискове и т.н. се правят в едни и същи заводи за целия свят. Няма партиди за Сащ, Западна Европа и бедните страни. Вече за цените има разлики. Първо по оста Сащ-Европа. Цените като цифра са еднакви, но в Сащ са в долари, а в Европа в евро и разликата в курса оказва влияние. Второ за отстъпките има огромно значение големината на пазара и съответно бройката, която вносителите по страни и региони поръчват. Само в 1 среден по население град в Сащ ще има повече продажби от цяла България.
    Аз ти заявявам, че на 100% последно закупената ми в България видеокарта Гигабайт НВидия 1060 6Gb е абсолютно идентична с продаваните такива във всяка точка на света. Това важи и за телефона ми LeEco Le 2 и монитора Benq GW2760S, всичко, което виждаш в подписа ми - Asrock Z97 Extr6, I5 4690K, 2x8GB Geil, Samsung 840 Evo 256, Toshiba 2TB, GB 1060, Corsair 650TXEU, HAF 912, и принтера Canon.
    Този пост е редактиран от VanDan; 21-10-17 в 09:28.

  12. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #3700

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Каква разлика в "компютри, телефони и принтери" бе човек. Коментирай там това, което по-разбираш. От хардуер и ИТ техника се вижда, че не разбираш. Няма такова изделие компютри. Частите, от които се асемблират - процесори, дънни платки, рам памет, видеокарти, ССД и ХД дискове и т.н. се правят в едни и същи заводи за целия свят. Няма партиди за Сащ, Западна Европа и бедните страни. Вече за цените има разлики. Първо по оста Сащ-Европа. Цените като цифра са еднакви, но в Сащ са в долари, а в Европа в евро и разликата в курса оказва влияние. Второ за отстъпките има огромно значение големината на пазара и съответно бройката, която вносителите по страни и региони поръчват.
    Аз ти заявявам, че на 100% последно закупената ми в България видеокарта Гигабайт НВидия 1060 6Gb е абсолютно идентична с продаваните такива във всяка точка на света. Това важи и за телефона ми LeEco Le 2 и монитора Benq GW2760S, всичко, което виждаш в подписа ми - Asrock Z97 Extr6, I5 4690K, 2x8GB Geil, Samsung 840 Evo 256, Toshiba 2TB, GB 1060, Corsair 650TXEU, HAF 912, и принтера Canon.
    Темате е избор на климатик,а не за видеокарти и компютри.
    VanDan одобрява това.

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #3701

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Всяко следващо мнение което не е свързано с темата, ще бъде изтривано!
    splendor, gerhar, rosswen и 2 други харесват това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    4
    #3702

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Здравейте.Нов съм в форума и искам да се допитам до вас за избор на климатик.Благодаря предварително.

    1. За какъв вид помещение ще се ползва климатизатора - жилищно

    2. Ще се ползва основно за отопление

    3. Каква е: а) квадратура - 25кв и кубатура - 62.5; б) пвц дограма ) в) квадратура на прозорците - 4.5кв; г) изложението на помещението - юг-север д) трети етаж панелен блок

    е)какво е предназначението на помещението- хол,всекидневна ж) в къща или апартамент е плануваното за климатизиране помещение - апартамент

    4. В коя част на България и по възможност в кое населено място е помещението/сградата - Хасково

    5. каква е желаната температура за поддържане лято/зима? лято 25гр зима 23 или 24гр

    6. Има ли изолация на стени/таван, на кои от тях има и на кои не какъв е вида и дебелината на изолацията - саниран блок

    7. Има ли електрически уреди в помещението в което ще се монтира климатизатора и какви - телевизор

    8. Каква сума е приготвил за покупката на климатизатор - 1700 лв

    9. до каква външна температура зимата/лятото ще разчитате на климатизатора за отопление/охлаждане - -10 зима 35 лято

    10.схема нямам


  16. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #3703

    Отговор: Избор на климатик 2017

    12LUC, 35ZS, 13Shorai

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
    kokovox и rosswen харесват това.

  17. Banned
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    14
    #3704

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Дойде време да направя антиреклама на въпросната фирма за MIDEA MS11MU-09HRFN1
    Днес най-накрая ми казаха относно климатика- ами 30 кг. било външното тяло. Не както писаха 38. Дори и да не знаех разликата за буквата F, то самата разлика от обявеното и реалното подсказва, че нещата понамирисват.
    Та фирмата е "ОХ Миро" ООД
    Не бих я препоръчал на никой. Фирма, която е официален представител на Midea, а заблуждават в рекламите си за параметрите на техните климатици няма как да ме спечелят като клиент, Та как мога да се доверя, че другото което кажат или напишат е така или не? Разбирам от вас колеги, че това е масова практика, но съм бесен от това. Дори и да харесам друг климатик при тях, но бих го взел от там. Важен е принципа. Ако си купя от там климатик, то това означава, че е сработил номера с подвеждащата реклама.
    Предлагам да има тема, в която както в друг форум за GSM апарати да се описват некоректните търговци. Така и ние ще сме по-внимателни с некоректните търговци, хем и фирмите биха се притеснили да не влязат в черния списък.
    Ventsislav Negentsov одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #3705

    Отговор: Избор на климатик 2017

    small,как си нов във форума. От 2006г. си...или....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-16, 23:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 06:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 22:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе