Страница 79 от 334 ПърваПърва ... 2969777879808189129 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,171 до 1,185 от общо 5004

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #1171

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Имам подобен на последния. Много съм доволен. Супер тих е.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #1172

    Отговор: Re: Отговор: Избор на климатик 2017

    yus, аз бих Ви посъветвал за следните комбинации:
    Mitsubishi Heavy Industries SRK50ZMX-S Diamond, Mitsubishi Heavy Industries SRK20ZS-S Premium - 2 бр., Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZS-S Premium
    General Fujitsu ASHG18LFCA Energy Plus 2, General Fujitsu ASHG07LUCA Discovery White - 2бр., General Fujitsu ASHG09LUCA Discovery White
    Toshiba RAS-16G2KVP-E Super DaiSeiKai 8, Toshiba RAS-10BKVG-E Mirai - 2бр., Toshiba RAS-10PKVSG-E Suzumi Plus Shorai
    MItsubishi MSZ-FH50VE, Mitsubishi MSZ-WN25VA - 2 бр., Mitsubishi MSZ-SF25VE
    Panasonic CS-E18QKEW Etherea, Panasonic CS-TZ9SKEW - 2 бр., Panasonic CS-Z9SKEW Etherea

  4. yus
    yus е офлайн
    Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    4
    #1173

    Re: Отговор: Избор на климатик 2017

    Благодаря за отговорите на Aleksandars, kokovox, и georat
    Поредно питане след консултация със специалист в Бургас, какво е вашето мнение за Toshiba RAS-3M26UAV-E(мултисплит) + Toshiba RAS-B10N3KV2 X 2 + Toshiba RAS-B13N3KV2 - с японско външно тяло и пет години гаранция за 3 спални?
    Цитат Първоначално публикувано от yus Виж публикацията
    Каква е: а) квадратурата и кубатурата на помещението – cпaлня 12.5 ĸв.м, cпaлня 12.5 ĸв.м, cпaлня 23 ĸв.м

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    9
    #1174

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Колебая се между Fujitsu General 18LFC и Mitsubishi Heavy SRC50ZS-S PREMIUM, 18000 BTU за помещение хол 40 кв. м. ново строителство. Знам че Фуджика е добра опция, но Мицубишито ме изкущава с wifi опцията. Някой да има впечатления от този климатик? Как се сравнява с 18LFC?

  6. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #1175

    Отговор: Избор на климатик 2017

    yus
    Къде го това японско външно тяло? Въпросния модел е произведен в Тайланд. Хора с мултисплит да ви обяснят предимствата и недостатъците. Мен ме разубедиха, че ако се развали външното оставаш в 3 стаи без отопление/охлаждане. Не съм сигурен, ако искаш да отопляваш/охлаждаш само една стая как ще е комфорта.
    Това вътрешно тяло на Тошиба не е най-тихото на отопление. Не е шумно, но има и по-тихи като тези, които ви препоръчах по-рано. Ако сте много чувствителен към шума може да е проблем.

  7. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #1176

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от klimatiklaik Виж публикацията
    Колебая се между Fujitsu General 18LFC и Mitsubishi Heavy SRC50ZS-S PREMIUM, 18000 BTU за помещение хол 40 кв. м. ново строителство. Знам че Фуджика е добра опция, но Мицубишито ме изкущава с wifi опцията. Някой да има впечатления от този климатик? Как се сравнява с 18LFC?
    Между двата бих избрал 18 LFC.

    Изпратено от моят MI 4LTE с помощта на Tapatalk

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    9
    #1177

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Мерси! Защо? Какво мислиш за Мицубишито?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Русе
    Мнения
    121
    #1178

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    yus
    Къде го това японско външно тяло? Въпросния модел е произведен в Тайланд. Хора с мултисплит да ви обяснят предимствата и недостатъците. Мен ме разубедиха, че ако се развали външното оставаш в 3 стаи без отопление/охлаждане. Не съм сигурен, ако искаш да отопляваш/охлаждаш само една стая как ще е комфорта.
    Това вътрешно тяло на Тошиба не е най-тихото на отопление. Не е шумно, но има и по-тихи като тези, които ви препоръчах по-рано. Ако сте много чувствителен към шума може да е проблем.
    Ето ти едно японско,което ще монтираме днес на клиент.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    9
    #1179

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от klimatiklaik Виж публикацията
    Колебая се между Fujitsu General 18LFC и Mitsubishi Heavy SRC50ZS-S PREMIUM, 18000 BTU за помещение хол 40 кв. м. ново строителство. Знам че Фуджика е добра опция, но Мицубишито ме изкущава с wifi опцията. Някой да има впечатления от този климатик? Как се сравнява с 18LFC?
    Ползвам в спалните MHI 25 ZM-S PREMIUM (по-старата серия на този, който се колебаеш) и съм изключително очарован от работата дори и тази зима, когато беше -20 климатиците работеха безшумно и топлеха (22-23 градуса вътре при -20 вън, в помещения 17кв и 19кв ново строителство). Така че като ползвател на марката бих препоръчал с две ръце MHI.

  12. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #1180

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от vlado1976 Виж публикацията
    Ето ти едно японско,което ще монтираме днес на клиент.
    Някои търговци пишат произход Тайланд, затова се обърках. Как е възможно да са толкова неграмотни?
    Този пост е редактиран от kokovox; 18-05-17 в 21:15.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #1181

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Все още има някъде от Японските от 3,4,5-ни мултита,иначе всичко ново е Тайланд.И двамата сте прави.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    49
    #1182

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Здpaвeйтe. Имaм Fuјіtѕu Gеnеrаl АЅНG24 ĸoeтo ce пoлзвa в ĸyxнятa ми (oĸoлo 45м2). Kлимaтиĸa бeшe cлoжeн пpeди 2 г. и зaмeни Dаіkіn FVХЅ35 ĸoйтo нa мoмeнти идвaшe мaлĸo cлaб зa тoвa пoмeщeниe. Aпapтaмeнтa ми e oĸoлo 330ĸв и гo oтoплявaм oxлaждaм нa ĸлимaтици ocнoвнo Дaйĸин FVХЅ,FТХЅ и cъм мнoгo дoвoлeн oт тяx вeчe 7мa гoдинa. Излoжeниeтo нa aпapтaмeнтa e Южнo, Hиcĸo eмиcийни пpoзopци, 10cм изoлaция нa cгpaдaтa. Toвa Fuјіtѕu нe ми xapecвa ĸaĸ paбoти oт caмoтo нaчaлo oтнocнo пpeцизнocттa и ĸoмфopтa нa oтoплeниe ĸoeтo cъздaвa и cмятaм дa гo зaмeня. Koлeбaя ce мeждy Дaйĸин УPУPУ CAPAPA 18-ĸa или Дaйĸин FVХЅ 18-ĸa пoдoв. He чe нe oтoпля или oxлaждa нo или няĸaĸ cи ce ycпивa и oxлaждa пoвeчe или oбpaтнoтo. Bиe ĸaĸвo щe мe пocъвeтвaтe ? Зacлyжaвaт ли cи 1000лв oтгope зa CAPAPATA ?

  16. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #1183

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Сарарата си заслужава всеки лев, макар че е на висока цена.

    Изпратено от моят MI 4LTE с помощта на Tapatalk

  17. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    7
    #1184

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Здравейте , имам малка къща и се отоплявам с камина с водна риза и радиатори.Къщата е изолирана добре и искам за пролетните и есенни дни да си взема климатик с подов монтаж.Отопляемият обем е 70 куб. метра .Спрял съм се на два модела Toshiba RAS-B13UFV/RAS-13N3AV2-E1 и Fudgitsu general AGHG12LVCA/AOHG12LVCA.Клоня към Тошибата.Колко е отоплителната мощност при 0 градуса , при -5 градуса?Имам природна газ до входната врата и дилемата е газ или климатик.Може да ми предложите и други марки климатици.Предварително брагодаря на всички отзовали се.

  18. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #1185

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от stanislav24 Виж публикацията
    Здpaвeйтe. Имaм Fuјіtѕu Gеnеrаl АЅНG24 ĸoeтo ce пoлзвa в ĸyxнятa ми (oĸoлo 45м2). Kлимaтиĸa бeшe cлoжeн пpeди 2 г. и зaмeни Dаіkіn FVХЅ35 ĸoйтo нa мoмeнти идвaшe мaлĸo cлaб зa тoвa пoмeщeниe. Aпapтaмeнтa ми e oĸoлo 330ĸв и гo oтoплявaм oxлaждaм нa ĸлимaтици ocнoвнo Дaйĸин FVХЅ,FТХЅ и cъм мнoгo дoвoлeн oт тяx вeчe 7мa гoдинa. Излoжeниeтo нa aпapтaмeнтa e Южнo, Hиcĸo eмиcийни пpoзopци, 10cм изoлaция нa cгpaдaтa. Toвa Fuјіtѕu нe ми xapecвa ĸaĸ paбoти oт caмoтo нaчaлo oтнocнo пpeцизнocттa и ĸoмфopтa нa oтoплeниe ĸoeтo cъздaвa и cмятaм дa гo зaмeня. Koлeбaя ce мeждy Дaйĸин УPУPУ CAPAPA 18-ĸa или Дaйĸин FVХЅ 18-ĸa пoдoв. He чe нe oтoпля или oxлaждa нo или няĸaĸ cи ce ycпивa и oxлaждa пoвeчe или oбpaтнoтo. Bиe ĸaĸвo щe мe пocъвeтвaтe ? Зacлyжaвaт ли cи 1000лв oтгope зa CAPAPATA ?
    Заслужава си, ако ще му ползвате повечето екстри. Иначе има и по-евтини варианти за топлене/охлаждане.
    Специално при мен винаги машината смята, че е по-топло в стаята, отколкото всъщност е, но това е константа величина и се свиква.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 14:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 02-02-16, 00:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 07:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 23:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 22:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе