Страница 79 от 283 ПърваПърва ... 2969777879808189129 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,171 до 1,185 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1171

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Какъв е проблемът?
    Телефонче до вносителя и питаш за района на кой да разчитаме.

    Трудно е един човек да е специалист на Опел и Мерцедес? В
    Опелът в Германия си го карах в сервиз на Опел,а не в сервиз на Мерцедесите!
    Този пост е редактиран от Viking72; 27-02-18 в 01:10.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #1172

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Към кого да се обърна за оглед във Варна?

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  4. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1173

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Виж има специалист от Варна във форума,който си разбира от работата.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #1174

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Viking72 Виж публикацията
    Виж има специалист от Варна във форума,който си разбира от работата.
    Ако може контакт на лично да ми изпратите

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #1175

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Има ли разлика между fujitsu и fuji electric, понеже ми предлагат Fuji Electric 12LMC за 1250 с монтаж?

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,933
    #1176

    Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от chorlavia Виж публикацията
    Има ли разлика между fujitsu и fuji electric, понеже ми предлагат Fuji Electric 12LMC за 1250 с монтаж?

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Няма разлика, взимай по-евтиното.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    345
    #1177

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Понеже ме убеждаваха, че частите на fuji по лесно се намирали от тези на fujitsu

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #1178

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Не бих си купил нищо от човек, който говори такива глупости. Единствената разлика е в надписите.

  11. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1179

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Едно и също е!
    Първата е Фуджи електрик,след години се отделя и се основава Фуджицу,като дъщерна фирма на Фуджи.Разработката на клими не знам на кой е,но е еднаква за всички марки.

    Простичко казано като Панасоник и Техникс,с майка Мацушита електроникс.Аудио техника се произвежда с двете имена.

    Вносителите са различни и оттам идва разликата в цената.
    Естествено,че ще ти предлагам този,от който имам най добра печалба.
    Нищо ново под слънцето,аз също купувам този който е с по-добрата цена на Триото.
    Този пост е редактиран от Viking72; 27-02-18 в 16:56.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    45
    #1180

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Пичове, дайте акъл, моля ви.

    Тъй като гледам ми се очертава нещата с Топлофикация да се проточат, та съм решил да монтирам климатици в двете ми спални, които са със следните параметри:

    По-голямата: 17.5 квадрата, северно изложение, ново строителство, PVC дограма тип френски прозорци (отгоре до долу) и външна изолация
    По-малката: 14 квадрата, северно изложение ново строителство, PVC дограма тип френски прозорци (отгоре до долу) и външна изолация

    Какви климатици ще ми препоръчате да сложа? Тошиба не искам със сигурност, вече имам един Мирай в дневната, писал съм достатъчно по темата в съответния подфорум и не мисля да повтарям с марката.
    Какво бихте ме посъветвали за мултисплит система? Реално ме блазни поради факта, че ще ми виси само едно външно тяло от фасадата, но не знам дали има някакви недостатъци.

    Бюджета ми е някъде 4500 за двете спални

    Благодаря!
    Стефан

  13. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #1181

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Вносителите явно са различни.. и от там намирането на части е различно, както и отношението при гаранционен проблем.

    Цитат Първоначално публикувано от С.Мезинов Виж публикацията
    Не бих си купил нищо от човек, който говори такива глупости. Единствената разлика е в надписите.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #1182

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от lordaggo Виж публикацията
    Пичове, дайте акъл, моля ви.

    Тъй като гледам ми се очертава нещата с Топлофикация да се проточат, та съм решил да монтирам климатици в двете ми спални, които са със следните параметри:

    По-голямата: 17.5 квадрата, северно изложение, ново строителство, PVC дограма тип френски прозорци (отгоре до долу) и външна изолация
    По-малката: 14 квадрата, северно изложение ново строителство, PVC дограма тип френски прозорци (отгоре до долу) и външна изолация

    Какви климатици ще ми препоръчате да сложа? Тошиба не искам със сигурност, вече имам един Мирай в дневната, писал съм достатъчно по темата в съответния подфорум и не мисля да повтарям с марката.
    Какво бихте ме посъветвали за мултисплит система? Реално ме блазни поради факта, че ще ми виси само едно външно тяло от фасадата, но не знам дали има някакви недостатъци.

    Бюджета ми е някъде 4500 за двете спални

    Благодаря!
    Стефан
    Влизаш в бюджета за всяко двойно мулти щом Тошиба отпада вижте Дайкин 2MXS50 или МЕ MXZ2D53.Има и други марки Фуджи,Хитачи МХ.... но трябва с фирмата да ги решите,не става с 2-3 изречения във форум.
    Genadi80 одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #1183

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от dwrbudr Виж публикацията
    Вносителите явно са различни.. и от там намирането на части е различно, както и отношението при гаранционен проблем.
    Частите са взаимно заменими. Всичко е до началната цена и печалба. Всички вносители на триото са зле от към гаранционна и след гаранционна поддръжка, обсъждано е многократно.
    @lordaggo, 2 броя 20змх-с, може и 20зс-с да свършат работа, но с тези прозорци е малко под въпрос работата. Ако си с някакъв хубав стъкло-пакет К - бяло - 4с, не би трябвало да е проблем, но като знам какви се монтират масово при такива остъкления, в най-добрия случаи си бяло - 4с (4-4). Има и още един куп климатици, но тези се спрягат за спални или Тошибите като по-тихи, но не искаш от тях. Друг вариант е, Панасоник Етереа 09 , новата.
    lordaggo одобрява това.

  17. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #1184

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Проблемът,че дистрибутори на Триото,работят с знайни и незнайни групи за монтажа.След една година са други „специалисти”.
    При проблем се започва едно ослушване от магазин-дистрибутор,защото монтажната група не е оторизирана от вносителя. И става мазало от прехвърляне на топката.
    Всеки от Вас много добре знае,че монтажниците трябва да са кадърни,а не дупкари на отвори и философи!

    И още нещо.Как разбирате думите?
    -След монтаж,трябва да дойдете в магазина!
    Питам:
    -Защо??
    Отговор:
    -За да Ви запишем в книгата!При авария в гаранция да поемем разходите с монтажната група!
    Не знам..
    Това става в Пловдив и вносителя е тук.

    След,което се обаждам на вносителя.
    Получавам отговор:
    -Ето Ви номера------на фирма,която работи с нас и се занимава само с монтажи и ремонт.
    Колко лесно стана с един телефонен разговор.
    Този пост е редактиран от Viking72; 27-02-18 в 21:41.

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #1185

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Абе защо пак говорите глупости.....на триото сервизното обслужване било зле.....така ли веднъж Велев, Сашо, Нецата, Бобо или Мега не се оплакаха. Мега само беше споменал че за една и съща част са му обявили различна цена и срок на доставка.
    Колегата Viking72 явно сте попаднали на несериозна фирма. По принцип след извършен монтаж и привеждане на машината в работа се попълва протокол за монтаж в два екземпляра, както и попълване и условия на гаранцията. Досега съм работил с две фирми и винаги е било така.

    П.п. Към колегата който беше казъл : Предложил ти е това от което има най-голяма печалба. Ще кажа че всяка уважаваща себе си и клиентите фирма ще препоръча това от което е доволна през годините. Кадърните хора занимаващи се с климатизатори трудно ще се навият да поставят климатик който няма сервизно обезпечаване или няма представителство в България. Още нещо сериозните колеги се занимават и с ремонт на климатизатори а не само на монтаж. Така че изводите сами си ги направете........
    Този пост е редактиран от Иван Вълков; 27-02-18 в 22:09.
    dodo_pv, Aleksandars, necata2 и 3 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе