Страница 65 от 283 ПърваПърва ... 1555636465666775115 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #961

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от toto4ev Виж публикацията
    Дай да видим колко отдава твоя? Защо се молиш на Сашо да трие,току качих данни от сервизно но,но поста ми го няма. На твоята машина данните от Евровент не са изгодни и трябва да се гледат сервизни,а за Лт ги сваляш от там.Май твоето е фенщина.Със здраве да си ползваш машината,но не я сравнявай с 12 ЛТ.

    - - - - - - - - - -

    Има го сервизното в нета и там е написано колко отдава. Нормално е да трие Сашо, защото тази тема е избор на климатик а не мерене на ... Виждам, че си фанатизиран на тема ЛТ. Лошо няма. Аз не робувам на марки а гледам кое ми върши най-добре работата в моя случай. Както си видял по-горе съм изборил поне 6 марки като съм включил и въпросното ЛТ. Та къде е фенщината в случая?
    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    Ще приема поканата ,но нека да мине малко време,понеже малко не мога да се събирам с компаний за ядене и пиене за момента.
    Сакън, после да изхвърлиш Хитачитата

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #962

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Някой от вас има ли представа дали тези климатици - Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S и SRK25ZS-S

    съответно с параметри за отопление 0.9-2.7-4.2 и 0.9-3.2-4.4 биха свършили някаква работа за отопление при -10 тина градуса и надолу с тези слаби показатели(най-вече с тези слаби максимуми, които имат) особено първия,за квадратурата, за която са предназначени?
    Този пост е редактиран от avenger; 12-02-18 в 20:31.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #963

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Има го сервизното в нета и там е написано колко отдава. Нормално е да трие Сашо, защото тази тема е избор на климатик а не мерене на ... Виждам, че си фанатизиран на тема ЛТ. Лошо няма. Аз не робувам на марки а гледам кое ми върши най-добре работата в моя случай. Както си видял по-горе съм изборил поне 6 марки като съм включил и въпросното ЛТ. Та къде е фенщината в случая?

    Сакън, после да изхвърлиш Хитачитата
    Еми аз виждам че ти си фанатизиран маниак на марката. Хората който са ми чели постовете могат да го кажат.Ти започна да се заяждаш с мен.Както даваш съвети на хората за избор на климатик,ако не се справи машината ,ще им върнеш ли парите.Не смятам че си толкова в час че да даваш съвети на модераторите как да си вършат работата. Даи данните от сервизното на твоята машина да видим дали да се смеем или да плачем.

  5. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #964

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Има го сервизното в нета и там е написано колко отдава. Нормално е да трие Сашо, защото тази тема е избор на климатик а не мерене на ... Виждам, че си фанатизиран на тема ЛТ. Лошо няма. Аз не робувам на марки а гледам кое ми върши най-добре работата в моя случай. Както си видял по-горе съм изборил поне 6 марки като съм включил и въпросното ЛТ. Та къде е фенщината в случая?

    Сакън, после да изхвърлиш Хитачитата
    Как ще ги изхрърля.2600 съм дал за тях и само аз знам как съм ги изкарал.
    splendor, toto4ev, gerhar и 1 други харесват това.

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #965

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Снайпер, ако ги сложиш в квадратурата, за която са предназначени, като се съобразят и загубите, и на-20 ще и топлят.
    rosswen одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #966

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от toto4ev Виж публикацията
    Еми аз виждам че ти си фанатизиран маниак на марката. Хората който са ми чели постовете могат да го кажат.Ти започна да се заяждаш с мен.Както даваш съвети на хората за избор на климатик,ако не се справи машината ,ще им върнеш ли парите.Не смятам че си толкова в час че да даваш съвети на модераторите как да си вършат работата. Даи данните от сервизното на твоята машина да видим дали да се смеем или да плачем.
    Колега напъваш се нещо но не ти се получава. Първо аз не казвам какво да си си купят а какво аз бих избирал ако имам 2000лв. Това се вижда ясно в поста по-напред в темата. Не е нужно да съм в час да видя спама в една тема, където освен мен и ти участваш активно. Ако бях фанатизиран манияк, то навсякъде щях да препоръчвам моя климатик, а в случая аз не го правя. Как ще се заяждам с теб, след като съм включил твоят любим климатик заедно с другите? Нещо си противоречиш.

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    Как ще ги изхрърля.2600 съм дал за тях и само аз знам как съм ги изкарал.
    Така е, нека да ти служат още дълги години безпроблемно.
    Цитат Първоначално публикувано от toto4ev Виж публикацията
    Със здраве да си ги ползваш.Но когато те хапеха за избора Г-на не застана зад гърба ти.
    По това време ме не съм бил активен във форума та си в грешка.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #967

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от toto4ev Виж публикацията
    Със здраве да си ги ползваш.Но когато те хапеха за избора Г-на не застана зад гърба ти.
    Той тогава все още не притежаваше машината която ползва.
    П.С.
    Първата машина бачка на 405w ,нагласена на 26 градуса.
    splendor одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #968

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Колега напъваш се нещо но не ти се получава. Първо аз не казвам какво да си си купят а какво аз бих избирал ако имам 2000лв. Това се вижда ясно в поста по-напред в темата. Не е нужно да съм в час да видя спама в една тема, където освен мен и ти участваш активно. Ако бях фанатизиран манияк, то навсякъде щях да препоръчвам моя климатик, а в случая аз не го правя. Как ще се заяждам с теб, след като съм включил твоят любим климатик заедно с другите? Нещо си противоречиш.

    Много добре знаеш за какво пиша, не се измъквай.Прочети си предишните постове и ще разбереш. Да си прочел някъде да препоръчвам климатик? Недей да излизаш от положение,това твое избиране не е ли подвеждащо? Чакам да качиш данните на машината ти от нета. Спора от моя страна спира. Когато си закачиш такава машина на стената си тогава ще си пишем.

  11. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #969

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от toto4ev Виж публикацията
    Колега напъваш се нещо но не ти се получава. Първо аз не казвам какво да си си купят а какво аз бих избирал ако имам 2000лв. Това се вижда ясно в поста по-напред в темата. Не е нужно да съм в час да видя спама в една тема, където освен мен и ти участваш активно. Ако бях фанатизиран манияк, то навсякъде щях да препоръчвам моя климатик, а в случая аз не го правя. Как ще се заяждам с теб, след като съм включил твоят любим климатик заедно с другите? Нещо си противоречиш.

    Много добре знаеш за какво пиша, не се измъквай.Прочети си предишните постове и ще разбереш. Да си прочел някъде да препоръчвам климатик? Недей да излизаш от положение,това твое избиране не е ли подвеждащо? Чакам да качиш данните на машината ти от нета. Спора от моя страна спира. Когато си закачиш такава машина на стената си тогава ще си пишем.
    Така както гледам май ти трябва да си прочетеш предните постове.
    За какво да се измъквам. Аз стоя зад всяка дума, която съм написал. Виждам, че не препоръчваш, за теб съществува само една машина. Това аз какво ще си закача на стената си е изцяло моя работа. Ако ти ще я купуваш, може и ти да я избереш. Данните ги има свободно в нета и така както гледам може и сам да се справиш. За подвеждане не подвеждам никой. Всеки има глава на раменете си за да реши какво да прави. Това е свободен форум и ако пишеш по темите не виждам проблем Ако нещо не ти изнасят моите постове си свободен да ги пропускаш.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #970

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Изпуснал съм купона снощи,м/у Хитачи и Фуджицу печели категорично ТРЕО!
    dodo_pv, SPSt, Lorda_^ и 4 други харесват това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #971

    Re: Избор на климатик '2018

    Истината е че сегашните модели на хитачи имат 1-2 модела които си заслужават, 35wpc е един от тях , старите модели се намираха на доста добри цени. Едното ми хитачи e10ha го купих за 550 лева и си работи много добре вече 4 години ,а другото 25wx8 работи 6-та година, докато fujitcu-general моделите от ниския клас lmca средния luca до високия ltca си заслужават парите.
    necata2 и Genadi80 харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #972

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Изпуснал съм купона снощи,м/у Хитачи и Фуджицу печели категорично ТРЕО!
    Екзорсист!
    necata2 и Genadi80 харесват това.

  16. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #973

    Отговор: Re: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от mystikalrs Виж публикацията
    Истината е че сегашните модели на хитачи имат 1-2 модела които си заслужават, 35wpc е един от тях , старите модели се намираха на доста добри цени. Едното ми хитачи e10ha го купих за 550 лева и си работи много добре вече 4 години ,а другото 25wx8 работи 6-та година, докато fujitcu-general моделите от ниския клас lmca средния luca до високия ltca си заслужават парите.
    Честно казано преди да купя второто 35RPC,се бях навил на един може би топ модел(бях приготвил 2 бона за машина) Daikin FTXM35M,също така ми предложиха и LTCA,но след малко мислене и преценяване реших да спестя разликата в цената от 800 и да взема още един Хитак.
    Относно мненията, които пиша тук са като на потребител и мога да кажа, че машините, които съм избрал си вършат работата добре.
    Наздраве на всички.

    - - - - - - - - - -

    Този пост е редактиран от avenger; 12-02-18 в 20:32.
    splendor, mystikalrs, milanov и 1 други харесват това.

  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #974

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    То и Мидейка беше кошник,но миналата година когато в Пазарджик пада до -18 ,топлеше без забелешки,даже не го бях виждал да заскрежва,а отстно Хитаците,няма да коментирам,понеже като гледам никой не се оплаква от тях.
    П.С.
    Преди две седмици в Плевен беше -17 една сутрин и Мидейката запали без проблем и топлеше добре.
    Аз не помня да е имало -17 тази зима в Плевен а това че пали няма да е за дълго ако продължават пробите с пускане на минусови температури.
    bobovo, Mega, toto_toto и 2 други харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #975

    Отговор: Избор на климатик '2018

    С пускането на студено важи ли за всички климатици. 50FVXS вечер се спират, сутрин се пускат. Или си имат нужните защити.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе