Страница 115 от 283 ПърваПърва ... 65105113114115116117125165 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,711 до 1,725 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    софия
    Мнения
    33
    #1711

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Като започнете да пишете грамотно и да имате уважение към другите участници, тогава това което пишете ще е достъпно за четене.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от павлов Виж публикацията
    Като започнете да пишете грамотно и да имате уважение към другите участници, тогава това което пишете ще е достъпно за четене.
    бате Сашо,ще те съдя за психически тормоз

    чл. 12. Ocпopвaнeтo нa дeйcтвиятa нa aдминиcтpaтopи и мoдepaтopи e зaбpaнeнo. Teми и ĸoмeнтapи c пoдoбнo cъдъpжaниe щe бъдaт oтcтpaнявaни oт фopyмa, a нapyшитeлитe щe бъдaт нaĸaзвaни.

    чл. 18. Зaбpaнeнo e тpиeнeтo нa мнeния и тoтaлнaтa им пpoмянa cлeд ĸaтo вeчe e диcĸyтиpaнo и няĸoй дpyг yчacтниĸ e oтгoвopил нa нeгo. Изĸлючeниe ce дoпycĸa caмo aĸo мнeниeтo ви e пocлeднo в тeмaтa пo вpeмe нa peдaĸтиpaнeтo мy!

    Постарайте се да се запознаете с правилата и да ги спазвате!
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 14-04-18 в 09:52.

  2.  
     
  3. Member Аватара на chany
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    159
    #1712

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от павлов Виж публикацията
    с риск да бъда малко груб,тия дето са ти препоръчали 12 ка за 42 кубика стая трябва да са били психично болнитопло загоби бате топло загоби,какви да са тия топло загоби?освен ако ни си го сложиш в палатка[emoji38].иначе слагаш си 07 или 09 кгта и си свиркаш,всичко останало е пълнеж(шлака)
    Хайде да пишете грамотно! Срамна работа!
    Off.....Нека не Ви прозвучи като заяждане, но нима Вие си мислите, че пишете грамотно? [emoji106]

    Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
    jonny33 и Genadi80 харесват това.

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #1713

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от chany Виж публикацията
    Off.....Нека не Ви прозвучи като заяждане, но нима Вие си мислите, че пишете грамотно? [emoji106]

    Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
    Не, разбира се! Няма как да може да пише грамотно човек, забиващ на стевата на 42 куб. метра помещение 12-ка

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #1714

    Отговор: Избор на климатик '2018

    chany, мога и да допускам грешки, но се старая да пиша грамотно и изказвам мнения, базирани на моя опит. За разлика от господина който коригирам. И ако няма какво да напишете по отношение на темата, не пишете. Всеки взе да слага OFF след някое и друго мнение. Позволени са до два...Или правилата не са Ви ясни?
    DUNDURMA, necata2, Иван Вълков и 1 други харесват това.

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    4
    #1715

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Благодаря на всички отзовали се със съвети за 42-та кубика. Имам обаче един фундаментален въпрос - мебелировката и т.н. не редуцира ли пространството със своя обем в дадено помещение? И ако да, това означава ли, че ако да кажем мебелите формират 2 кубика, значи отопляемата площ ще е реално 40...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2017
    Живее в
    Троян
    Мнения
    133
    #1716

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Според мен Chany не е чел форумните правила и е решил,че текста в червено е на павлов, а не на админ.
    ponyasd, chany и rosswen харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,930
    #1717

    Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от housetime Виж публикацията
    Благодаря на всички отзовали се със съвети за 42-та кубика. Имам обаче един фундаментален въпрос - мебелировката и т.н. не редуцира ли пространството със своя обем в дадено помещение? И ако да, това означава ли, че ако да кажем мебелите формират 2 кубика, значи отопляемата площ ще е реално 40...
    Да, мебелите редуцират пространството и тяхната кубатура би трябвало да бъде извадена от тази на цялото помещение, при изчисление отопляемите м3.

    Off: Не зная защо някои хора се засягат, когато се препоръчват по-скъпи клими. На всеки се предлага според посочения бюджет. Било то финансова възможност или прост толкова му се развързва кисията за дадения продукт. Също така, не зная защо така упорито не могат да приемат, че в повечето случаи, по-скъпите машини превъзхождат по-евтините, особено когато разликата в цените е голяма. Все едно, да се сърдя и да отричам, когато някой ми каже, че колата ми, среден клас 2005г. е по-смотана от например S-klasse 2018г. Еми това си е факт и аз, цупейки се, не мога да го променя нищо.
    Този пост е редактиран от rosswen; 14-04-18 в 13:00.
    necata2 и ivan74 харесват това.

  10. Junior Member Аватара на sniper
    Тук е от
    Jan 2018
    Живее в
    София
    Мнения
    113
    #1718

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Aйде още един експерт дето хвърли на боклкука всичко различно от още нетестваните KGTA .Питам се само дали въобще сте ги виждали с очите си тия митологизирани още преди да се родят КGTA-та,или само така си пишете ,по презумпция изхождайки от постовете на двама трима съфорумници,изкарали предположения че ще са 'евентуално" добри.Направо да спрем тогава да внасяме пълнежа "шлаката" и да се оборудваме само с KGTA-та.Имам два климатика които са наполовината на цената на KGTA.Изключително доволен съм.Това лято ми предстои да оборудвам едно жилище с още две бройки.Пак ще взема от същите.За 1500 - два броя ,които щв ми свършат същата работа.
    Все пак нека да оставим човека да каже какви са тия прословути климатици за по 750 лева или е дълбоко пазена държавна тайна?
    Този пост е редактиран от avenger; 15-04-18 в 11:45.

  11. Member Аватара на chany
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    159
    #1719

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    chany, мога и да допускам грешки, но се старая да пиша грамотно и изказвам мнения, базирани на моя опит. За разлика от господина който коригирам. И ако няма какво да напишете по отношение на темата, не пишете. Всеки взе да слага OFF след някое и друго мнение. Позволени са до два...Или правилата не са Ви ясни?
    Това, което съм написал се отнася само и единствено за Павлов.
    Да, да....... Sir John е прав, за което се извинявам на Aleksandars.
    Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
    Aleksandars и ponyasd харесват това.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #1720

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от sniper Виж публикацията
    все пак нека да оставим човека да каже какви са тия прословути климатици за по 750 лева или е дълбоко пазена държавна тайна?
    Не е тайна разбира се,и става дума за модела Change на Gree.740 лева е девятката,а 785 е 12-ката.

  13. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,867
    #1721

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Еее.... , браво бе Gree Change и Fujitsu среден клас нямат НИЩО общо в комфорта!
    Просто ми се е налагало да спа в хотели с Change , а Fujitsuta имам достатъчно.
    Иначе си абсолютно прав , че и двата си правят зададените градуси.
    Аз лично не бих се наказал с Gree за домашен климатик, за офис може би да.

    п.с. зимата спрях до едно хранително магазинче с колонен Gree - външното от големите с два вентилатора.Ами това нещо заглушаваше шума от моя двигател - дизелов джип(не чисто нов).
    Този пост е редактиран от ccankov73; 14-04-18 в 12:36.
    mystikalrs и Genadi80 харесват това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #1722

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Еее.... , браво бе Gree Change и Fujitsu среден клас нямат НИЩО общо в комфорта!
    Ако под среден клас на Fudjitsu разбираш KGTA - то те нямат нищо общо и с цената.Едните са точно два пъти по скъпи.
    Ако пък трябва да ги сравнявам с ниския клас,или който и там да се води - LMC серията,то ги имам и двата в къщи,и честно казано някаква фрапираща разлика не виждам.Само дето LMC ми излезе с 400 лева по скъпо навремето.Писал съм съответните теми за констатираните от мен недостатъци.

  16. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #1723

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Здравейте, от тези FTXM25M и 09LTCA кой е по-добрия избор? Ще се ползва на мястото на една много стара унаследена 12* Мидея в спалня (климатика не е за мен). Основното предназначения на климатика ще е за отопление.пп
    п.п нещо не стана с линковете
    https://*********/index.php?route=product/compare
    Този пост е редактиран от bobivg; 14-04-18 в 18:47.

  17. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #1724

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Как да разберем какви са моделите?
    rosswen и Genadi80 харесват това.

  18. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #1725

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Как да разберем какви са моделите?
    Редактирах си мнението, че нещо не сработиха линковете. Това са двата модела:
    1 Daikin FTXM25M - 1800лв с включен стандартен монтаж
    2 Fujitsu General 09LТCA - 1750лв без монтаж
    Този пост е редактиран от bobivg; 14-04-18 в 19:45.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе