Страница 81 от 135 ПърваПърва ... 3171798081828391131 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,201 до 1,215 от общо 2016
Like Tree1796Одобрявам

Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #1201

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Какъв контакт да си взема, който да показва консумация, да може да се вклчва и изключва дистанционно?
    На климатиците съм закачил sonoff но май контактите им не мерят консумация. Трябва ми да носи поне 2 киловата (16 ампера още по-добре). Идеята ми е да включа в него разклонитела на жената, където включва ютията, че оня ден се връщах вкъщи, да проверявам дали е изключена. А можеше просто да погледна дали има консумация и да го спра, без да се прибирам

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    305
    #1202

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Shelly имат 12 и 16A вариант.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk

  4. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,302
    #1203

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Shelly Имат ли контакти?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #1204

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Къде се продават? Това шели ми излиза официален сайт, чужбински, от там ли само се поръчва?
    Едит: Намерих, че и в магазин във Варна, остава и да е налично ще проверя в понеделник.
    Този пост е редактиран от tolostoi; 18-12-21 в 16:42.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1205

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Тея питал ли си ги цък

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    305
    #1206

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Shelly Имат ли контакти?
    Да, и до 22.12 имат промо на всичко -15% от сайта им, след като се използва купона shelly2021xmas. Аз напазарувах малко

    Имат вариант до 2500W малък компактен, който аз си купих, и големият топуз до 16A.
    Този пост е редактиран от morfei1; 18-12-21 в 18:26.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1207

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Един колега си е поръчал от тези. https://www.aliexpress.com/item/4000...74dd885cddb54d
    Гледам, че вече не се предлага броадлинк сп3с а сп4, които не поддържат енергиен монитор.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Живее в
    Любимец
    Мнения
    471
    #1208

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Аз ползвам СМАРТ контакт XMART WSP20 и съм доволен от негоhttps://www.technopolis.bg/bg/Energi...WSP20/p/380856

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #1209

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Един колега си е поръчал от тези. https://www.aliexpress.com/item/4000...74dd885cddb54d
    Гледам, че вече не се предлага броадлинк сп3с а сп4, които не поддържат енергиен монитор.
    А тези търговци са ми любимите, един брой струва $9.53 и е с безплатна доставка, ама ако поръчаш 2, идва далаверата ... $18,42 ама с доставка за $1.07 ... е как да не си поръчаш 2 по отделно :D
    Шелито уж го запазих за 50 лв, гледам има и по-добра цена в жар, там също ще питам.

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1210

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Къде се продават? Това шели ми излиза официален сайт, чужбински, от там ли само се поръчва?
    Едит: Намерих, че и в магазин във Варна, остава и да е налично ще проверя в понеделник.
    От тук се поръчват. Доставката е 2 евро. Последната ми поръчка дойде за 3 дни.
    bobivg одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1211

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    А тези търговци са ми любимите, един брой струва $9.53 и е с безплатна доставка, ама ако поръчаш 2, идва далаверата ... $18,42 ама с доставка за $1.07 ... е как да не си поръчаш 2 по отделно :D
    Шелито уж го запазих за 50 лв, гледам има и по-добра цена в жар, там също ще питам.
    Разбира се, аз винаги правя така ако при повече бройки се вдига доставката

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #1212

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    В Пласико е 50 лв, в Жар е 48, в официалния сайт е 27 евро, без ддс, 32,40 евро с ДДС. Като поръчвам, изглежда го плащам без ДДС, защото е 29 с доставката (2 евро доставка) което са 57 лв. грубо. Ще звъня в понеделник в 'нашите' магазини, ако няма ... явно е ОК сайта, който сте пратил и ще поръчам от там.

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1213

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Толстой, погледни и Shelly Plug S. Много приятно устройство.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #1214

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Да, изглежда добре, по прибрано и изчистено. Само ми липсва 'копчето' за включване и изключване, което на мощния (16А) се вижда. В смисъл, да може ако е спрян през приложението, да се включи от 'копчето' без обяснения по телефона, от къде и как ... гледах видео, явно някъде отдолу има ресет бутон, за настройка на мрежата, но дали има он/офф бутон не разбрах.

  18. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1215

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    Да, изглежда добре, по прибрано и изчистено. Само ми липсва 'копчето' за включване и изключване, което на мощния (16А) се вижда. В смисъл, да може ако е спрян през приложението, да се включи от 'копчето' без обяснения по телефона, от къде и как ... гледах видео, явно някъде отдолу има ресет бутон, за настройка на мрежата, но дали има он/офф бутон не разбрах.
    Има копченце за on/off/reset - много прибрано и дискретно.
    tolostoi и morfei1 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Най добър уред за отчитане на консумация на климатик през wi-fi
    От ^Rokera^ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 87
    Последно: 23-04-22, 01:57
  2. Преоразмеряване на отоплителен уред-има ли по-голяма консумация
    От injenercheto във форум Електрическо отопление
    Отговори: 4
    Последно: 17-05-13, 21:30
  3. Реална консумация на минимум топлоотдаване
    От pilot във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 20
    Последно: 10-05-12, 23:57
  4. Консумация на 40'' LCD
    От mitakata във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 09-01-11, 19:31
  5. консумация на PC
    От etg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 22-01-02, 13:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе