Страница 62 от 135 ПърваПърва ... 1252606162636472112 ... ПоследноПоследно
Резултати от 916 до 930 от общо 2016

Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #916

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Като го смениш с тошибата на себе си няма да си простиш....

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #917

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Като се прибера от работа може да го измъча още веднъж.
    Благодаря!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #918

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Като го смениш с тошибата на себе си няма да си простиш....
    Аз няма да продавам МЕ-то, така че имам вариант, макар че се съмнявам да се стигне до там.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #919

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    С двата в паралел. Днес единият, утре другият пускаш и сравняваш. На пролет/ на есен единият климатик на номинация за изгонване.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #920

    Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    С двата в паралел. Днес единият, утре другият пускаш и сравняваш. На пролет/ на есен единият климатик на номинация за изгонване.
    Ако го направя това, номинираният за изгонване ще съм аз. [emoji1787]

  7. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,765
    #921

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от dimitrin6405 Виж публикацията
    Тази сутрин в 07,30ч направи 12ч и изгори 3кв. на 22гр

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk
    И тоя кореец не е лош само мирише контакта

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,920
    #922

    Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    [mention]the inquirer [/mention] , нямам подходящ термометър в момента. Заврях един обикновен, за стайна температура между жалузите. Инертността му е малка. Максималната температура, която успя да отчете, беше 46°C, при около 1500W консумация. Но не бих разчитал на 100% на това измерване.

  10. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #923

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    [mention]the inquirer [/mention] , нямам подходящ термометър в момента. Заврях един обикновен, за стайна температура между жалузите. Инертността му е малка. Максималната температура, която успя да отчете, беше 46°C, при около 1500W консумация. Но не бих разчитал на 100% на това измерване.
    Мерси все пак,.когато имаш възможност ще очаквам актуална информация.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    300
    #924

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    Колко дръпна при този дефросг? Извинявай, не разбрах, колко харчи за 24 часа?
    Ето това издърпа кгта за 24ч

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #925

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    И тоя кореец не е лош само мирише контакта
    Ами как няма да го мирише като се държи на 22 градуса,незнам как може да ти е топло при тази температура.При мен и трите машини в момента работят на 24 градуса ,две са на трета степен на вентилатор,а япончето на ауто .и гълтат в момента малко над киловат.Двете RPC-А държат на по 400 вата ,япончето е на 325 при мъгла и около +2 градуса външна.
    Засилете си малко машините на по-високи градуси.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Живее в
    Хисаря
    Мнения
    268
    #926

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    И аз апелирам към това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    300
    #927

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    И аз РПС го държа на 24гр, но от 22,5гр в студено и влажно време не поддържа. КГТА когато го поставяна 22гр в стаята е 22,5 -23гр.,така че то според климатика. И на 26 съм ги държал като ми е студено.

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

  16. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #928

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от dimitrin6405 Виж публикацията
    И аз РПС го държа на 24гр, но от 22,5гр в студено и влажно време не поддържа. КГТА когато го поставяна 22гр в стаята е 22,5 -23гр.,така че то според климатика. И на 26 съм ги държал като ми е студено.

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk
    Незнам от колко време имаш RPC,аз ги позлвам вече 4-ти сезон и проблеми нямам,като ги пусна на 26 и става сауна в стайте в който са монтирани.

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    300
    #929

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    Незнам от колко време имаш RPC,аз ги позлвам вече 4-ти сезон и проблеми нямам,като ги пусна на 26 и става сауна в стайте в който са монтирани.
    Да така е РПС и при мен на 26 го слагам, много топло става, подходящ е за спалня, въпреки, че дърпа ток за два климатика. И най важното да е пипнат, защото с тия дефрости, не става.
    Ако кгта имаше още една степен на вентилатора между първа и втора степен щеше да е върхът, но така е.

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

  18. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #930

    Отговор: Консумация на климатизатор - реална консумация засечена от технически уред.

    Цитат Първоначално публикувано от dimitrin6405 Виж публикацията
    Да така е РПС и при мен на 26 го слагам, много топло става, подходящ е за спалня, въпреки, че дърпа ток за два климатика. И най важното да е пипнат, защото с тия дефрости, не става.
    Ако кгта имаше още една степен на вентилатора между първа и втора степен щеше да е върхът, но така е.

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk
    Когато искаш машината да бълва топло е нормално да гълта ток.За дефроста е писано много по темите!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Най добър уред за отчитане на консумация на климатик през wi-fi
    От ^Rokera^ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 87
    Последно: 23-04-22, 02:57
  2. Преоразмеряване на отоплителен уред-има ли по-голяма консумация
    От injenercheto във форум Електрическо отопление
    Отговори: 4
    Последно: 17-05-13, 22:30
  3. Реална консумация на минимум топлоотдаване
    От pilot във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 20
    Последно: 11-05-12, 00:57
  4. Консумация на 40'' LCD
    От mitakata във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 09-01-11, 20:31
  5. консумация на PC
    От etg във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 22-01-02, 14:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе