Страница 290 от 348 ПърваПърва ... 240280288289290291292300340 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,336 до 4,350 от общо 5208
Like Tree4637Одобрявам

Свободна тема за цепеници...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #4336

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Аман от "разбирачи"....живи и здрави!

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
    ivan74, SPSt и Genadi80 харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #4337

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    За Офис е супер.
    Не завиждам на този който реши да спи при него. Ще го приспиват 8-те моторчета на клапите + турбината + прахосмукачката + още кой знае какво. Ще е нещо като МХИ в спалня. С тракаща втулка естествено.
    Нещо не си прав тук,машината е от най високия клас на марката,и е конструирана да доставя комфорт,а не да пречи.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Аман от "разбирачи"....живи и здрави!

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
    Прав си.
    Между другото кой точно е модела на този звяр?

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #4338

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    RAS-X36F

    Изпратено от моят Mi Note 10 с помощта на Tapatalk
    Genadi80 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #4339

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    За Офис е супер.
    Не завиждам на този който реши да спи при него. Ще го приспиват 8-те моторчета на клапите + турбината + прахосмукачката + още кой знае какво. Ще е нещо като МХИ в спалня. С тракаща втулка естествено.
    Много хубаво Хитачи. Този модел с четката на турбината ли беше?

    Само дано да не са го оборудвали с дефектния мотор на Панасоник, че драмата ще е пълна. Разглобяване и сглобяване на всички сложни механизми на година и половина, за вадене на мотор и смяна бучащи на лагери... Не бих желал да си го причинявам...

    Наскоро осъзнах, че тея от Пансоник са еб?си некадърниците. Преди години са пуснали на пазара климатици с дефектни компресори, сега пък пускат климатици с дефектни мотори... а на всичкото отгоре имат наглостта да пробутват дефектните си мотори и на други марки...
    На тия трябва да им се забрани изобщо да правят климатици...

  6. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #4340

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    е конструирана да доставя комфорт,а не да пречи.
    Може ама не вярвам.
    Все пак е климатик.

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    сега пък пускат климатици с дефектни мотори... а на всичкото отгоре имат наглостта да пробутват дефектните си мотори и на други марки...
    Интересно! Панасониците нямат проблем с моторите.
    Сигурно техните мотори са Хитачи.
    Този пост е редактиран от mimojef; 03-06-20 в 21:19.

  7. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #4341

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от Rumb@ta Виж публикацията
    Виж, не ми слагай твои думи в моята уста!
    Ти си просто ползвател(уж), а аз съм работил с тях много години. Всичко съм разглобявал и ремонтирал и имам реално виждане над нещата.
    МХИ-тата още от 90-те години до сега не са мръднали много. Другите марки цели вселени покориха и измислиха нови иновации. А Хеви, каквото са измислили е било грешка до сега. Много изостават технически, повярвай ми.
    А ти си го ползвай. Нямам против. Едни са доволни от качествена техника, понеже са технически грамотни, други са също толкова доволни от ниско качествена техника. Удоволствието е еднакво, а техниката - не.

    Rumb@ta, не си прав. Факт е, че клиенти дето имат ME и сме им сложили MHI, харесват повече MHI. Пресен пример от Пловдив, дето е меката на ME. Какво повече има като технология ME от MHI в битовите машини, освен безумния дефрост и смотаната работа на авто вентилатор? Тука вкарвате примери за машини, дето изобщо не са за нашия пазар. Дайде да сравняваме тези за нашия? Какво точно е проблем на MHI? Топлят, харчат малко, изключително тихи ... Какво значение има дали в електрониката има техни чипове? Всички електроники ли са само с фирмени чипове. едва ли, не е сериозно?
    rosswen одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #4342

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Мега, достатъчно е че 30г. не си смениха тънката и неоребрена пластмаса на дъното и съответно проблемите с шумове от турбината при крива стена. Що за дебили.. В следващия модел всички кусури трябва да са отстранение. Така правят другите японски производители.


    Всяка марка климатици с която работя има добри и лоши страни, ама всяка. Факт е, че с MHI нямам проблеми, а монтирам от години. С ME не точно, имаха една серия дето като мине зимата и доста щети имаше. Не качвам, че са лоши машини, но тоя дефрост е безумен за зимна машина.
    Този пост е редактиран от Mega; 03-06-20 в 18:56.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #4343

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Работил съм с Японци през 80 те и малко през 90 те години , при тях технологичната дисциплина е издигната в култ , така че не знам Японец да може да разбере защо трябва да се правят криви стени при положение че трябва да са прави . За това може би не се сещат да направят тави за кривите стени в България .
    rosswen и Genadi80 харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #4344

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Това с кривите стени малко като ракетата и космоса ми идва, подлагал съм 1,5см в долният ъгъл на вътрешното тяло, еми което не трака пак не трака, което си трака, си трака.
    mimojef одобрява това.

  12. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #4345

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    MIDEA FOREVERС Мидея, няма тракащи втулки, няма криви стени, ползват космически технологични решения на приемливи цени.
    А Генади се кефи на Хиатака щот го е гепил за 400 лева, ако беше 1200 нямаше да го кефи толкуз. <туй в кръга на шегата> Супер си е Хитака.
    Jack Krauser одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #4346

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    MIDEA FOREVERС Мидея, няма тракащи втулки, няма криви стени, ползват космически технологични решения на приемливи цени.
    А Генади се кефи на Хиатака щот го е гепил за 400 лева, ако беше 1200 нямаше да го кефи толкуз. <туй в кръга на шегата> Супер си е Хитака.
    Мидеята си е Мидея.още ме е яд че през 2016 дадох 1000лв за нея,но пък е със компресор Тошиба.От есента на 2017 е монтирана и работи в апартамента на родителите ми в Плевен.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #4347

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Хладилника ми е MIDEA, дори не знам с какъв компресор е, работи безотказно от 2005 година.

  16. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #4348

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Това с кривите стени малко като ракетата и космоса ми идва, подлагал съм 1,5см в долният ъгъл на вътрешното тяло, еми което не трака пак не трака, което си трака, си трака.
    МХИ си тракат и на идеално права стена.
    Стената ми се изправи след като смениха тяото. Имам лошото предчувствие обаче, че скоро пак ще се изкриви.
    Ако стената не се изкриви значи майсторите са ми "сложили шапка в комина"
    Румбата е прав. МХИ ми се изясни още като го вичях как увисна на стената като "прани килоти на тел"

  17. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #4349

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    https://youtu.be/uZWW3OSZcws

    Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
    Aleksandars, Rumb@ta и Jack Krauser харесват това.

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #4350

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    МХИ си тракат и на идеално права стена...
    А ако не тракат на крива, нормално ли е? Питам за един приятел, че му изтича гаранцията, а не ще да трака хич?

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
    Aleksandars, rosswen и Genadi80 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 11-02-14, 20:26
  2. Тема за вицове!
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 01-12-13, 20:22
  3. Изтрита тема
    От cska84 във форум За Форума
    Отговори: 15
    Последно: 26-09-11, 13:01
  4. Отговори: 27
    Последно: 30-06-10, 14:00
  5. Отговори: 4
    Последно: 12-06-06, 10:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе