Страница 314 от 348 ПърваПърва ... 264304312313314315316324 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,696 до 4,710 от общо 5208

Свободна тема за цепеници...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #4696

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Дай линк.

    - - - - - - - - - -

    Ще сменям дайсейкай със старлайт. И после в ютуб.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #4697

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Дай линк.
    Ето: https://www.emag.bg/klimatik-star-li.../pd/DQZYTBMBM/
    За тези пари си е примоция

  4. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #4698

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    На мен ли ми се струва, че се задава нова цепеница KMCBN и затова се разчистват старите?
    Вътрешните тела спрямо LMCBN са абсолютно еднакви. Значи и новите ще пеят същата песен
    Външните на новите 9-12-14 са ги уеднаквили, и като хардуер са по-добре, особено 9 и 12. При 14-ките нещата са на кантар според мен.
    Компресора е вече двойнороторен, 13см3 от МЕ (SVB130FJDMC) и изглежда, че ще има приличен минимум.
    14-ката е олекнала с 5кг. Топлообменниците са с еднакви размери, от компресора и фреона са спестили 1,65кг обаче липсват още 3кг

  5. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,288
    #4699

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията

    "Ктивиндел"
    Най вероятно имаш предвид отражението на тв [emoji846]

    От снимката е,нищо не виси.
    Имам предвид точно това което edi1 е отбелязал, че през цялото време докато върви клипчето клапата е провиснала в левия край.(мое ляво - негово дясно)
    Ама щом е визуален шум ОК.

    А кой ги монтир тези от Е-м**?
    Искам да си взема един за коридора.
    Дали не може да се намети някъде 9-ка от този модел.
    Този пост е редактиран от mimojef; 13-01-21 в 19:45.

  6. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #4700

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    А кой ги монтир тези от Е-м**?
    Искам да си взема един за коридора.
    Дали не може да се намети някъде 9-ка от този модел.
    Ами доколкото разбрах имаш две опции. Пан сервиз, който им е оторизиран сервиз за България или фирма по твой избор за монтажа, но ако има нещо, което не касае монтажа пак минаваш през Пан сервиз за гаранцията.

    Иначе сега отворих вътрешното на EAWF цепеницата да решим с жената къде ще се монтира и правилно ще го монтирам в кухнята. Там ще заспи. От табелата спрямо TSWF цепеницата е почти 700w разлика в максималите на отдаване в полза на втория и с 50w по-висок минимал на консумация, но пък е само 470лв с доставката та за тези пари не мога да му търся кусури. Другата седмица ще го монтират а и имам един свободен броадлинк и ще мога да дам инфо как се представя. Иначе другия с тези 20% отстъпка в момента си е далавера.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #4701

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Май от Емаг не са си поръчали 9-ки , и аз търсих ама не можах да намеря .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #4702

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Май си увисва леко от ляво. От дясно е моторчето което мести клапата и може би не са добре синхронизирани. Абе за тия пари това да му е кусура.

    Колегата влезна с 300 в клуба на Звездите. Жалко само,че няма да ги види как работят в студа тази седмица. [emoji16]

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #4703

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Хубави табелки...

  11. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,764
    #4704

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Не разбирам нещо (държа да поясня, че не се заяждам), ако 12-ката е с максимална 4,5kW, защо търсите 9-ки?

  12. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,288
    #4705

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    За още по-тънка цена

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #4706

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Колегата влезна с 300 в клуба на Звездите. Жалко само,че няма да ги види как работят в студа тази седмица. [emoji16]
    По принцип се чудих какъв климатик да взимам за бъдещата детска. Единият вариант беше Мидея ултимейт или брийзлес, но като видях офертата от 470лв за цепеницата EAWF, както и твоето мини ревю на тази марка цепеници, та му викам кво му плащам и хоп в гьола в неизвестното. 20-те процента отстъпка на като твоята цепеница ми дойдоха като подарък. Та вместо една цепеница Мидея за същите пари взех две цепеници Звездна светлина.
    Колкото до ниските температури то те тепърва ще падат и ще имам възможност да видя по-слабата цепеница. По-мощната ще я монтирам след няколко месеца, понеже стаята ще трябва да се освободи и сложи изолация , както и обичайните неща за да стане детска.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #4707

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    От този който е като моя със сигурност,ще си доволен,защото дадох доста информация която аз нямах при поръчката. За другата цепеница очаквам с нетърпение да пускаш инфо ,за да я видим как се справя. След няколко дена работа на TSWF вкъщи,изобщо не се съмнявам,че ще се справи и с ниските температури идващите дни. Температурата при нас вече се върти около 0-та и почти започва да си работи като инвертор на 400вата с 37-8 гр изходяща струя на Low и си държи заданието без проблем в помещенията. До сега дефрост не съм хванал,като гледам консумацията му май е и нямало такъв. Остана дефроста и надежността в годините,въпреки че не очаквам много за това което съм платил.,но и си тая лека надежда,че ще е изненада .
    По вътрешното тяло моторчето,пантичките всичко е намазано с безцветна грес. Оф-она е абсолютно безшумен,поне към момента. Аз съм с 5,3 м тръби. В предстоящите дни ще продължавам да го следя и да пускам актуално инфо

  16. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #4708

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Да, определено твоят опит с TSWF спомогна за дилемата ми. Разбира се, че ще пускам, все пак сме пионерите на тези цепеници в този форум и ще интересно на доста хора с по-нисък бюджет. Ако се окажат читави мисля, че бая народ ще се хвърли в боя, ако пък не стават то набутвацията няма да е голяма. Аз по-принцип не съм претенциозен(жената също), не робувам на марки. Нямам проблем с шумни климатици(6 години спах на фона на конвенционална Мидейка на макс вентилатор) та в този ред на мисли единственото, което ме интересува е да работи, да има културен дефрост и да държи близки до зададеното температури. Като монтирам първата цепеница, ще отворя тема за марката, освен ако не си ме изпреварил де

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #4709

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Интересно какво има във външните тела , ако може някоя снимка от двете преди монтажа .

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #4710

    Отговор: Свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Не разбирам нещо (държа да поясня, че не се заяждам), ако 12-ката е с максимална 4,5kW, защо търсите 9-ки?
    За да им е комфортно на потребителите в по-малки по обем помещения. 9-ките работят по различен начин, въпреки еднаквия хардуер. Това им убягва на "тънките лайсни" и в последствие си скубят брадите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 11-02-14, 21:26
  2. Тема за вицове!
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 01-12-13, 21:22
  3. Изтрита тема
    От cska84 във форум За Форума
    Отговори: 15
    Последно: 26-09-11, 14:01
  4. Отговори: 27
    Последно: 30-06-10, 15:00
  5. Отговори: 4
    Последно: 12-06-06, 11:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе