Страница 22 от 82 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 1228
Like Tree701Одобрявам

Новият модел на триото KGTA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #316

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Като се има предвид, че шума е относително понятие, за едни ще е шумен, за други не.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,932
    #317

    Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    Значи, ако трябва да поддържа топло при по-ниска външна температура ще си е бая шумен на 2-ра степен.
    Значи-да. Пълно щастие няма.
    Хайде някой да каже, KGTA до колко развърта след офф и колко време държи на тази мощност? Имам някакво съмнение, че не е много по-различно от на ZS поведението. Нещо ми се върти из главата, че развъръа до около 600W.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    300
    #318

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Значи-да. Пълно щастие няма.
    Хайде някой да каже, KGTA до колко развърта след офф и колко време държи на тази мощност? Имам някакво съмнение, че не е много по-различно от на ZS поведението. Нещо ми се върти из главата, че развъръа до около 600W.
    То зависи колко градуса си му задал, но той климатика почти не влиза в офф заради ниския си минимум.

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,932
    #319

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от dimitrin6405 Виж публикацията
    То зависи колко градуса си му задал, но той климатика почти не влиза в офф заради ниския си минимум.

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk
    Мисъл та ми беше, след като го вдигне под -1 гр? Иначе е ясно, че трудно ще изключи с този добър минимум

  6. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #320

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    И какво точно грее този нисък минимум? Аз попитах дали е шумен на 2-ра, трябва да си глух, за да не се чуват 31 децибела. Странно, защо няма междинна скорост на турбината с едни прилични 24-25 децибела? Иначе на хартия изглежда добре.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,932
    #321

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    И какво точно грее този нисък минимум? Аз попитах дали е шумен на 2-ра, трябва да си глух, за да не се чуват 31 децибела. Странно, защо няма междинна скорост на турбината с едни прилични 24-25 децибела? Иначе на хартия изглежда добре.
    То това си е "проблем" при всички модели на Фуджицу. Мен това е единственото нещо, което ме спира да си го купя за спалня. Иначе покрива всичките ми изисквания.
    the inquirer одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #322

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Грее, помещението в което е сложен. Въпроса е не дали си глух, а дали те дразни този шум. Защо няма междинна скорост, явно защото така са решили инжинерите на Фуджитсу. На хартия няма значение, важното е да се напъва

  10. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #323

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    То това си е "проблем" при всички модели на Фуджицу. Мен това е единственото нещо, което ме спира да си го купя за спалня. Иначе покрива всичките ми изисквания.
    Май и мен това ме спира, иначе няколко пъти съм го заглеждал този модел.
    Значи остава 20zs-w или RAK-18RPE

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    300
    #324

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    Май и мен това ме спира, иначе няколко пъти съм го заглеждал този модел.
    Значи остава 20zs-w или RAK-18RPE
    Ако го сложиш в спалня, като си лягаш включваш първа скорост. Моя е сложен в хола и не се налага да спя там постоянно. Вземи си по тих климатик за да го пускаш на по висока степен на вентилатора в спалнята.

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk
    mimojef одобрява това.

  12. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #325

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от dimitrin6405 Виж публикацията
    Ако го сложиш в спалня, като си лягаш включваш първа скорост. Моя е сложен в хола и не се налага да спя там постоянно. Вземи си по тих климатик за да го пускаш на по висока степен на вентилатора в спалнята.

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk
    И аз до този извод стигнах..., ако на ниската степен отоплява 16 квадрата без проблем до 23/24 градуса при външна -15 го отнасям...

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #326

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Съмнява ме. Няма ли духане, ще си грее него си.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    300
    #327

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Съмнява ме. Няма ли духане, ще си грее него си.
    Така е прав си.

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,932
    #328

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Отделно, че би трябвало да има ограничение на мощността, според степента на турбината. Максималните обороти на компресора, на 1-ва скорост на тутбината, са много ограничени, нещо от сорта на 30-тина процента. Говоря по спомени, но при повечето клими го има това. Може да се направи експеримент. Първа скорост на турбината и 30гр. Да се види дали се развърта компресорът като на по-високите степени на турбината.

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    300
    #329

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Отделно, че би трябвало да има ограничение на мощността, според степента на турбината. Максималните обороти на компресора, на 1-ва скорост на тутбината, са много ограничени, нещо от сорта на 30-тина процента. Говоря по спомени, но при повечето клими го има това. Може да се направи експеримент. Първа скорост на турбината и 30гр. Да се види дали се развърта компресорът като на по-високите степени на турбината.
    Това с 30 градуса и първа степен на вентилатора ще го пробвам. Не мисля че ще има чак такова ограничение на турбината, но все пак трябва да се пробва. Доста често включвам първа степен на вентилатора и мисля че доста добре разпределя топлия въздух в стаята понеже кгта го наваксва от това че не влиза в офф и това постоянно превъртане на въздуха действа добре и създава комфорт в стаята. Вярно че няма силата на втора степен на като подам градус повече си върши добре работата.

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk
    rosswen одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,932
    #330

    Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от dimitrin6405 Виж публикацията
    Това с 30 градуса и първа степен на вентилатора ще го пробвам. Не мисля че ще има чак такова ограничение на турбината, но все пак трябва да се пробва. Доста често включвам първа степен на вентилатора и мисля че доста добре разпределя топлия въздух в стаята понеже кгта го наваксва от това че не влиза в офф и това постоянно превъртане на въздуха действа добре и създава комфорт в стаята. Вярно че няма силата на втора степен на като подам градус повече си върши добре работата.

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk
    Замери и ти, да видим какво се случва. Ако си развърта сериозна, то тази степен би трябвало да е достатъчна, за да топли 12-15м2, що-годе изолирани, дори и в по-сериозните студове. 5.5м3/мин според мен е достатъчен за подобни помещения дебит. То МЕ-то ми до -10гр. си поддържа 22-23гр., с дебит 4.1м3/мин, в 14.5м2 (38м3). При това стаята е със студен под, под мен е неотопляем склад на магазин.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 82 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Новият AQV12YWAN
    От climamarket във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 45
    Последно: 20-01-12, 23:01
  2. Мнения за новият модел MS9A-12HRN1 Luna Split A5
    От specimen във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 29-10-11, 18:51
  3. Разлика между стария ми климатик и новият модел?
    От marian1 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-10, 01:07
  4. Новият 3D тест
    От FearMe във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 51
    Последно: 04-08-07, 23:07
  5. Новият Форум
    От sorrowsad във форум Анкети
    Отговори: 25
    Последно: 28-08-05, 00:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе