Страница 34 от 82 ПърваПърва ... 24323334353644 ... ПоследноПоследно
Резултати от 496 до 510 от общо 1228
Like Tree701Одобрявам

Новият модел на триото KGTA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Живее в
    Хисаря
    Мнения
    268
    #496

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    В машината вероятно има проблем за техник е...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    300
    #497

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Това че го имаш от месец и половина и не си чистил филтрите, а те при кгта са много ситни и климатика работи в 30кв не е много добре.

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #498

    Re: Новият модел на триото KGTA

    Ако е топло жилището 30кв ще си ги топли без проблем.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2019
    Мнения
    300
    #499

    Отговор: Re: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от mystikalrs Виж публикацията
    Ако е топло жилището 30кв ще си ги топли без проблем.
    В такова време като днес и вчера не трябва да има никакъв проблем

    Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #500

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    колега беше пращал снимки как работи на 200 и нещо вата при -2° .. може ли клипче ,като паднат пак температурите да направиш на ватметъра ,1-2 минути ще е ок ,мерси .

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от peshocom Виж публикацията
    За сметка на това МЕ-то също ври при размразяване но неговите се броят на пръсти за цялата зима от октомври до сега да са 5-6, а той е на отворена врата да топли и коридора и духа почти нон стоп през нощта тихо монотонно с една плътна горещина като от духалка, а през деня е на он/офф като напече в хола.
    Явно доста пръсти имаш колега ,че МЕ дефроства на 2.5 часа по часовник под нулата .. а духа горещо щото минимума му е 400 вата ..
    rosswen одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    26
    #501

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Абсолютно съм сигурен за размразяването а мощността когато съм я гледал може да е било над нулата но съм ви споделял че беше 160-180 вата, но пак ще засека и ще пиша! Едно оточнение - аз гледам мощността по електромер, там е най вярна... Нали се сещате и енергото там от гледа. Колега Алекси защо ти е зачеркнат ME FH25VE от подписа? Кое е по-доброто от него и преди те питах, модел ми трябва?
    Този пост е редактиран от peshocom; 13-02-20 в 10:27.
    Rafailiev одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #502

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    колега беше пращал снимки как работи на 200 и нещо вата при -2° .. може ли клипче ,като паднат пак температурите да направиш на ватметъра ,1-2 минути ще е ок ,мерси .

    - - - - - - - - - -


    Явно доста пръсти имаш колега ,че МЕ дефроства на 2.5 часа по часовник под нулата .. а духа горещо щото минимума му е 400 вата ..
    То това не беше никаква зима. Колко пъти са задържали под -1 температурите? Като го комбинираш с 50% от времето в офф и ето ти 5-6 часа интервал, под -1гр. То и моята SF-ка ме учуди защо не дефроства, като спах под нея петък и събота. То се оказа, че под -1 -2 не е падало. Като се взвме и под внимание, че половината време е в офф, намя как да си изпълни условийцето. Като задържи под -3, както е при една нормална зима, тогава ще му се налюбуват на дефростите и пръстите на краката и ръцете, може да не му стигнат за едно денонощие.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    26
    #503

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Но факт си е, че фуджицуто се изложи много спрямо МЕ-то!

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #504

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от peshocom Виж публикацията
    Абсолютно съм сигурен за размразяването а мощността когато съм я гледал може да е било над нулата но съм ви споделял че беше 160-180 вата, но пак ще засека и ще пиша! Едно оточнение - аз гледам мощността по електромер, там е най вярна... Нали се сещате и енергото там от гледа. Колега Алекси защо ти е зачеркнат ME FH25VE от подписа? Кое е по-доброто от него и преди те питах, модел ми трябва?
    малкото Фуджицу работи в тази стая ,комфорта и икономията са на по високо ниво - като за начало не дефроства по 5-6 пъти през ноща ,то само това стига .. отделно минимума е 130 вата .. аз от ФХ не останах доволен писал съм надълго и широко .. повече няма да повторя с марката за спалня никога

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    26
    #505

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    малкото Фуджицу работи в тази стая ,комфорта и икономията са на по високо ниво - като за начало не дефроства по 5-6 пъти през ноща ,то само това стига .. отделно минимума е 130 вата .. аз от ФХ не останах доволен писал съм надълго и широко .. повече няма да повторя с марката за спалня никога
    Въйй ами той от 10-та година модел, стига няма ли по млади, не друго - технологията ще се е усъвършенствала поне. Иначе цифрите са добри, харесват ми!Каква е цената сега на такъв? Едно време и аз пристъпи към втора ръка и после като проверих в нета - те ми продали десет годишни баби. Нека да са оригинали, 100 волтови но да са съвременни. Къде се продават такива?
    Този пост е редактиран от peshocom; 13-02-20 в 11:43.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #506

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Технологията върви постоянно назад при климатиците .. КОП от 6.5 падна на 4.5 при разни флагмани на 100 волта ,теглото наполовина фреона и той ,на 220 волта ,сам виждаш как е Климатиците ми са купувани нови всичките ,има си къде да се продават който търси намира .. като го купувах през 2014г беше последен модел Фуджицуто примерно
    Този пост е редактиран от Alexi; 13-02-20 в 11:54.
    edi1, dwrbudr, ccankov73 и 1 други харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #507

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    Технологията върви постоянно назад при климатиците .. КОП от 6.5 падна на 4.5 при разни флагмани на 100 волта ,теглото наполовина фреона и той ,на 220 волта ,сам виждаш как е....
    Чудя се дали не го правят “нарочно”, че да си лансират термопомпите като по-нов продукт.
    Все пак “на запад” моносплитовете не са масов начин за отопление, а политиката на
    големите фирми надали се определя от българския пазар.

  16. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #508

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Комфортът при термопомпите е несравнимо по-висок от този на бръмчащите веялки с тракащите втулки и виещите лагери.
    ccankov73 одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #509

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    Комфортът при термопомпите е несравнимо по-висок ....
    .....както и €€€€ за цялата система.....(за съжаление).
    rosswen и ivan9494 харесват това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    26
    #510

    Отговор: Новият модел на триото KGTA

    Нещо не схващам "термопомпи"-за чилъри ли говорите или за термо помпи "кладенчова вода - фреон - по избор", защото ако е за второто съставено от воден топло обмен, хиперинвертор с драстичен минимум, и 15 градуса идеални условия и зиме и лете,съм съгласен, но първото с тоя отрепан коефициент най-много 3,заради гигантизма си-не благодаря ще си сложа акумулираща печка и ще ми е всичко по- и евтино и конфорт но луксозно и,и,и...!

    - - - - - - - - - -

    Колега Цанков, имаш опит с бая клими в подписа ти, как ги класираш?
    Този пост е редактиран от peshocom; 13-02-20 в 15:09.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 34 от 82 ПърваПърва ... 24323334353644 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Новият AQV12YWAN
    От climamarket във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 45
    Последно: 20-01-12, 23:01
  2. Мнения за новият модел MS9A-12HRN1 Luna Split A5
    От specimen във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 29-10-11, 18:51
  3. Разлика между стария ми климатик и новият модел?
    От marian1 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-10, 01:07
  4. Новият 3D тест
    От FearMe във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 51
    Последно: 04-08-07, 23:07
  5. Новият Форум
    От sorrowsad във форум Анкети
    Отговори: 25
    Последно: 28-08-05, 00:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе