Страница 26 от 39 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 577
Like Tree383Одобрявам

Gree GWH12UB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #376

    Отговор: Gree GWH12UB

    Щом мирише на свежо, значи работи.
    За да се усети и в другия край на стаята сигурно трябва да имаш някой хипер-мега-гига йонизатор.
    Достатъчно ми е ако от климатика излиза лек свеж полъх.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #377

    Отговор: Gree GWH12UB

    Аз много под климатиците не стоя-гледам да не ми духа директно, но ако застанеш под него, си мирише на свежо и чисто.
    Когато свалих другия изтече доста вода, която също не миришеше на застояло-иначе щеше да ми направи впечатление със сигурност.(тъй като се разсипа из стаята)

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #378

    Отговор: Gree GWH12UB

    Дай му 30° да мине в off и кажи дали се усеща нещо и какво.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #379

    Отговор: Gree GWH12UB

    Защо ли ви се вързвам на акъла
    Направих и този експеримент, за всеки случай накарах и още 2 ма приятели да помиришат. Мирише на чисто и свежо при зададени 30 градуса на охлаждане. По принцип ако мине в офф на охлаждане продължава да вътри вентилатора.
    Сега ако някой поиска да го помириша и на 30 на отопление -може да ми замирише и на пуканки

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #380

    Отговор: Gree GWH12UB

    Има една приказка " бит и такован не си признават" та вие сега искате да ви каже че мирише на чорапи. А тоя йонизатор е пунта мара. А и като го е мил онзи ден нормално да не мирише.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #381

    Отговор: Gree GWH12UB

    Нито съм бит, нито другото. Споделям и си губя времето да пробвам неща. Щом някой е решил, че не става -нямам желание и енергия да го убеждавам в противното .
    Все пак, за да е ясно -обсъжданият климатик не е почистван.

    П.П. Всеки може да си вземе и да си монтира във вътрешното тяло-не струва много:
    https://www.banggood.com/nl/DC12V-Ou...r_warehouse=CN

    Ето тук още една демонстрация-под видеото е обяснено за какво служи:
    https://youtu.be/WP0RigWfUnI
    Този пост е редактиран от stainway; 16-08-18 в 23:01.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    13
    #382

    Отговор: Gree GWH12UB

    Няма много мнения за модела, stainway имаш ли спомен в чуждоезичните форуми дали е коментирана работата при ниска мощност, прави ли on/off или работи на 200-250 W примерно, но продължително? Става дума за отопление.
    Този пост е редактиран от Baat; 23-09-18 в 10:37.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    210
    #383

    Отговор: Gree GWH12UB

    Цитат Първоначално публикувано от Baat Виж публикацията
    Няма много мнения за модела, stainway имаш ли спомен в чуждоезичните форуми дали е коментирана работата при ниска мощност, прави ли on/off или работи на 200-250 W примерно, но продължително? Става дума за отопление.
    При охлаждане, най-ниските мощности до които пада са около 160W, като ги държи дълго време и на всеки 30-40 минути вдига на около 300W, държи ги няколко минути и пак пада на около 160W.
    При отопление не знам скоро го взех и нямам наблюдения.
    Jack Krauser одобрява това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #384

    Отговор: Gree GWH12UB

    Цитат Първоначално публикувано от Baat Виж публикацията
    Няма много мнения за модела, stainway имаш ли спомен в чуждоезичните форуми дали е коментирана работата при ниска мощност, прави ли on/off или работи на 200-250 W примерно, но продължително? Става дума за отопление.
    На Финландския форум е мерен при 0 градуса работи с консумация между 185 и 450 вата .
    Cooper&Hunter

    При мен е в момента на отопление-външна 11 градуса/96% влажност, вятър и дъжд-вътре зададена 22,5. Работи с около 700-800 вата и он/офф разбира се, но го прави много незабележимо и спазва заданието много акуратно.
    Аз ползвам сензора на ДУ (I Feel) сложен в най-отдалечения ъгъл, където е дивана и външна стена. Хоризонталните клапи насочват прекрасно въздушния поток там , където е нужно.
    Струята е много гореща и достига бързо зададената температура, след което поддържа много точно с незабележим он/офф- няма форсиране, върти на избраната скорост на вентилатора....


    П.П. Вчера за 12 часа е изразходил 2kw, което е около 170 вата на час. Он/офф не се усеща и поддържа заданието с точност 0,2-0,3 от градуса . Не духа никога "хладно" при офф турбината спира.Вчера имах гости и просто го бях оставил на 22,5-на всички им направи впечатление, че е много топло и приятно, отваряха се врати, деца и т.н. Не съм го наблюдавал до колко е стигал, но не съм го и чувал кога се е включвал или изключвал
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от stainway; 23-09-18 в 13:22.

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #385

    Отговор: Gree GWH12UB

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    ...... При мен е в момента на отопление-външна 11 градуса/96% влажност, вятър и дъжд-вътре зададена 22,5. Работи с около 700-800 вата и он/офф разбира се, но го прави много незабележимо и спазва заданието много акуратно......
    Доста странно работи според мен при условията които споменаваш, по-конкретно изключването при толкова висока мощност.
    Jack Krauser и rosswen харесват това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #386

    Отговор: Gree GWH12UB

    Ами такъв си е При по-ниски температури почва да сваля мощност и работи продължително.(Както споделят във Финладския форум). На мен ми харесва, защото поддържа зададената температура изключително точно и не го усещам кога минава в он/офф.Освен това духа само гореща струя. За любителите на нисък минимум -има достатъчно избор от марки и модели
    rosswen одобрява това.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #387

    Отговор: Gree GWH12UB

    Цитат Първоначално публикувано от stainway Виж публикацията
    За любителите на нисък минимум -има достатъчно избор от марки и модели
    Едва ли... по скоро няма.
    zxc0 и milanov харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #388

    Отговор: Gree GWH12UB

    Да , в един румънски форум имаше мнения че и на -18 работи он/офф като гаси на 600w. Само за подгрева му по спомен се споменаваше 80-120w. Но щом го прави незабележимо не виждам проблем за комфорта. А и все пак това е машина за големи помещения.
    rosswen одобрява това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,923
    #389

    Gree GWH12UB

    Щом ти е топло и комфортно-да не ти дреме.
    Vizi и stainway харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #390

    Отговор: Gree GWH12UB

    Он-оффа дразни вечер когато всичко утихне и фоновият шум го няма. В хол, на лаф моабет, телевизор.....няма какво да се чуе от климатика.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 39 ПърваПърва ... 16242526272836 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за GREE ACS-09 GP ?
    От rodrigo във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 22
    Последно: 26-01-13, 12:30
  2. Gree ACS-12GP
    От dindo във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 11
    Последно: 29-10-11, 12:29
  3. Gree vs. Midea
    От divi4 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 05-01-10, 23:44
  4. Gree ACS-09GP
    От vanko68 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 29-07-09, 22:32
  5. HDD-to gree
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-02, 21:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе