Страница 24 от 32 ПърваПърва ... 142223242526 ... ПоследноПоследно
Резултати от 346 до 360 от общо 475
Like Tree243Одобрявам

Gree Fairy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #346

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    другия свиквате с избора си.
    На хубавото лесно се свиква.
    Аз най бързо свикнах с този с обеления датчик.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2019
    Мнения
    7
    #347

    Отговор: Gree Fairy

    Аз смея да кажа, че моите китайчета работят много приятно като поддържане на температура в помещението. На I Feel е точен, но на вградения датчик само на отопление има разлика 4 градуса/ на охлаждане го държах на 25 и си държеше толкова/, но както каза, колегата по-горе, не му ожръщам внимание и е ок. Поддържа си намаля, спира, включва. Нямам оплаквания. Имам и Феъри и Бора. Единствения ми проблем е със въртенето на външната перка постоянно на максимум.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    1
    #348

    Отговор: Gree Fairy

    Здравейте имам фери 12 от няколко дни
    Въпроса ми е бутона за температура трябва ли да показва зададена вътрешна и външна
    Зашото при мен не показва
    Мисълта ми е да не би при 12 да не
    Е опция

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #349

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от Georgi73 Виж публикацията
    Здравейте имам фери 12 от няколко дни
    Въпроса ми е бутона за температура трябва ли да показва зададена вътрешна и външна
    Зашото при мен не показва
    Мисълта ми е да не би при 12 да не
    Е опция
    Поорязани са опциите не само за това... в книжката са си вързали гащите с "на някои модели липсва..."
    Външна няма ( а е толкова елементарно/евтино да има), вътрешна има ( с няколко натискания), но се показва само на вътр. тяло, не на дистанционното и то само за 3 сек..
    zdravko одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    14
    #350

    Отговор: Gree Fairy

    Колеги.Моят проблем с ви фи то продължава.Взех друг модул работещ.Сложих го на моя климатик ,но пак не го вижда приложение то Най вероятно вътре някъде е проблема.Може някой кабел да не е подвързан

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    62
    #351

    Отговор: Gree Fairy

    Направи стъпката с рестартирането на модула.

    http://gree-bulgaria.com/wp-content/...e_Plus_201.pdf

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    14
    #352

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от vesod Виж публикацията
    Направи стъпката с рестартирането на модула.

    http://gree-bulgaria.com/wp-content/...e_Plus_201.pdf
    Направих ефект няма.Мислех че има проблем с модула.Взех от друг феири който е тестван и работи .Сложих го на моя.Ресет както си пише ,но пак не го вижда приложение то.Явно вътре има някакъв проблем.Не знам как се махат пластмаса та да го отворя за да проверя дали няма изваден някой кабел

  10. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #353

    Отговор: Gree Fairy

    Проблема ти вероятно е в комуникацията между рутера и модула. Има ли някакъв индикатор на този мудул?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    62
    #354

    Отговор: Gree Fairy

    Предполагам си го направил така, но важно условие, като се рестартира модула е климатика да е изключен от дистанционното .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    14
    #355

    Отговор: Gree Fairy

    Имам 3 рутера в къщи.Едва ли няма да се свърже поне с единия.Индикация няма на модула.Ресета го правя при спрян климатик.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    30
    #356

    Отговор: Gree Fairy

    Зравейте! С каква температура трябва да духа вътрешното тяло на Fairy 12? В апартамент с еднаква температура U- crown 18-ка духа с 2 градуса, а FAIRY с 11 градуса при задаване на ниска температура. Дали е нормално за FAIRY, или кофти монтаж? Fairy то е много шумно за спалня, ама вече се пре*ах. Има ли вариант да му се намалят оборотите на вътрешното тяло, че да поутихне.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #357

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от auto Виж публикацията
    Зравейте! С каква температура трябва да духа вътрешното тяло на Fairy 12? В апартамент с еднаква температура U- crown 18-ка духа с 2 градуса, а FAIRY с 11 градуса при задаване на ниска температура. Дали е нормално за FAIRY, или кофти монтаж? Fairy то е много шумно за спалня, ама вече се пре*ах. Има ли вариант да му се намалят оборотите на вътрешното тяло, че да поутихне.
    И аз питах преди абсолютно същите въпроси, но отговорите бяха- какво искаш от китайски тарлък за 1000лв, вземи си за 2500, което не е умен отговор...
    Да, за спалня е шумен... Или никой не е достатъчно вътре с хардуерните въпроси или не иска да каже за намаляване на оборотите.
    Ако задам при пускане 28гр при 30 в стаята, сваля първоначално до 12гр и постепенно качва изходящата температура при приближаване до зададената... но въобще не я държи точно, сваля повече и включва отново късно т.е. голям хистерезис, което вероятно си е програмно зададено по някакви съображения. Не съм съгласен, че понеже е евтин, програмата не е можело да се направи по-читава или поне да има възможност за ъпдейти по някакъв начин, както е при всякакви други електронни устройства, когато в процеса на експлоатация се намерят кусури. Ама кой го интересуват потребителите, важно е брой продажби/монтажи и да изкара гаранцията.
    auto одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    30
    #358

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от cibik Виж публикацията
    И аз питах преди абсолютно същите въпроси, но отговорите бяха- какво искаш от китайски тарлък за 1000лв, вземи си за 2500, което не е умен отговор...
    Да, за спалня е шумен... Или никой не е достатъчно вътре с хардуерните въпроси или не иска да каже за намаляване на оборотите.
    Ако задам при пускане 28гр при 30 в стаята, сваля първоначално до 12гр и постепенно качва изходящата температура при приближаване до зададената... но въобще не я държи точно, сваля повече и включва отново късно т.е. голям хистерезис, което вероятно си е програмно зададено по някакви съображения. Не съм съгласен, че понеже е евтин, програмата не е можело да се направи по-читава или поне да има възможност за ъпдейти по някакъв начин, както е при всякакви други електронни устройства, когато в процеса на експлоатация се намерят кусури. Ама кой го интересуват потребителите, важно е брой продажби/монтажи и да изкара гаранцията.
    Просто скапаните обороти да се намалят малко! Дори и хардуерно да е, гаранцията не ме интересува. Иначе U- crown 18 вече 3-година няма ядове, но там наистина цената е в пъти повече.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1,601
    #359

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от auto Виж публикацията
    Зравейте! С каква температура трябва да духа вътрешното тяло на Fairy 12? В апартамент с еднаква температура U- crown 18-ка духа с 2 градуса, а FAIRY с 11 градуса при задаване на ниска температура. Дали е нормално за FAIRY, или кофти монтаж? Fairy то е много шумно за спалня, ама вече се пре*ах. Има ли вариант да му се намалят оборотите на вътрешното тяло, че да поутихне.
    Хубаво питате, ама въпросите ви са с недостатъчно данни, за да се прецени!
    Две коли имам с еднаква скорост се движат, пък едната дава моментен разход 2л./100км. , а другата 15л./100км., защо тей?
    Има значение от външната, вътрешната температурата, скорост на вентилатора, консумация, заданието.
    Притесняват ме повече 2 та градуса духане, че той топлообменника е в скреж при това положение! Тоя флагман няма ли защити, падна ми в очите!
    Няма ли минимален вентилатор тоя климатик, Нощен режим, Sleep, Quiet? Не знам при Gree как са го кръстили.
    Този пост е редактиран от zxc0; 03-09-20 в 20:50.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    30
    #360

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от zxc0 Виж публикацията
    Хубаво питате, ама въпросите ви са с недостатъчно данни, за да се прецени!
    Две коли имам с еднаква скорост се движат, пък едната дава моментен разход 2л./100км. , а другата 15л./100км., защо тей?
    Има значение от външната, вътрешната температурата, скорост на вентилатора, консумация, заданието.
    Притесняват ме повече 2 та градуса духане, че той топлообменника е в скреж при това положение! Тоя флагман няма ли защити, падна ми в очите!
    <В апартамент с еднаква температура>> И скоростна на вентилаторите е приблизително еднаква.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 24 от 32 ПърваПърва ... 142223242526 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Gree Amber GWH12YD / S6DBA1 или Gree Fairy GWH18ACD / K6DNA1D
    От fen4eto88 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 83
    Последно: 12-03-19, 18:17
  2. Gree Fairy успиване
    От Pr_br във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 19
    Последно: 02-12-18, 19:24
  3. Gree "Change" GWH12KF или " Fairy" GWH12ACC ?
    От rado555 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 20
    Последно: 14-09-18, 10:24
  4. Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)
    От Boris Penev във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 30-06-16, 17:41
  5. HDD-to gree
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-02, 21:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе