Страница 26 от 32 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 475

Gree Fairy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2020
    Мнения
    13
    #376

    Отговор: Gree Fairy

    Здравейте.
    От скоро и аз имам клима на въпросната марка.
    Изчетох темата от любопитство. Виждам, че някои хора не успяват да си вържат вифи-то с рутера.
    Wifi-то на климатика работи само на 2.4GHz. Ако се опитвате да го закачите на 5GHz няма да се свърже.
    Този пост е редактиран от chitatelia; 08-09-20 в 18:16.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    17
    #377

    Отговор: Gree Fairy

    Здравейте,
    От няколко дни съм с този модел на Gree Fairy 12ка, и ми допада спрямо стария Haier на 12 години - 12 ка.
    Искам да Ви попитам дали при тих режим или 1ва степен на вентилатора при охлаждане, когато пуснеш да се движи вътрешната жалуза малко е шумна механиката....ако я фиксирам не се чува шум...приятел има Gree на 2 години, не знам какъв модел, но е като среден клас като Fairy и няма този шум и ме замисли, дали да го рекламирам на търговеца?
    Благодаря, за отговорите ви в аванс!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    17
    #378

    Отговор: Gree Fairy

    Ето и клип, какво се чува:

    https://drive.google.com/file/d/1Bol...w?usp=drivesdk

    Цитат Първоначално публикувано от radito00 Виж публикацията
    Здравейте,
    От няколко дни съм с този модел на Gree Fairy 12ка, и ми допада спрямо стария Haier на 12 години - 12 ка.
    Искам да Ви попитам дали при тих режим или 1ва степен на вентилатора при охлаждане, когато пуснеш да се движи вътрешната жалуза малко е шумна механиката....ако я фиксирам не се чува шум...приятел има Gree на 2 години, не знам какъв модел, но е като среден клас като Fairy и няма този шум и ме замисли, дали да го рекламирам на търговеца?
    Благодаря, за отговорите ви в аванс!

  5. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #379

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от radito00 Виж публикацията
    Ето и клип, какво се чува:

    https://drive.google.com/file/d/1Bol...w?usp=drivesdk
    Обърни се към търговeца,ако не ти обърнат внимание,потърси директно вносителя
    Този пост е редактиран от Genadi80; 09-09-20 в 16:28.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    17
    #380

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    Обърни се към търговeца,ако не ти обърнат внимание,потърси директно вносителя
    Благодаря, не знам дали ако фирмата, която го монтира и има и сервиз, но не е представител на марката за гр. Русе, ако откаже, дали вносителят ще ми обърне внимание?!
    Идеята ми бе, дали аз не греша в преценката или има проблем, поне според клипа и ако се чува в записа?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2017
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    14
    #381

    Отговор: Gree Fairy

    Здравейте
    Днес докато чаках малката от училище ми се наби в очите един огромен надпис на магазин за климатици в центъра на Стара Загора . GREE пет години пълна гаранция . Това истина ли е . Този местен магазин ли предоставя гаранцията или това е на национално ниво . Толкова ли са здрави и безотказни тези климатици , или имат всякакви резервни части на склад ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    62
    #382

    Отговор: Gree Fairy

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #383

    Отговор: Gree Fairy

    Последно 5 години безусловна гаранция или 2 години гаранция с опция, ако си плащаш всяка година да се удължава до 5 години?
    По интересна е т. 4 в условията за валидност на гаранцията.

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #384

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    2 години гаранция с опция, ако си плащаш всяка година да се удължава до 5 години
    Ето точно така е.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    19
    #385

    Отговор: Gree Fairy

    Здравейте, като цяло съм доволен от Gree Fairy GWH12ACC K6DNA1D, но сега като е студено при всяко включване първо насочва жалузите надолу и после се вдигат на положението което съм задал. Така ли е и при вас или има някакъв проблем? Като бяха малко по високи външните температури нямаше този проблем. Благодаря

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #386

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от ar80 Виж публикацията
    Здравейте, като цяло съм доволен от Gree Fairy GWH12ACC K6DNA1D, но сега като е студено при всяко включване първо насочва жалузите надолу и после се вдигат на положението което съм задал. Така ли е и при вас или има някакъв проблем? Като бяха малко по високи външните температури нямаше този проблем. Благодаря
    Аз не съм забелязал, защото съм го настроил да се клатят нагоре/надолу през цялото време.
    Не знам с кой го сравняваш, та си доволен, аз не съм- не е за спалня, много шумен дори на най-нисък вентилатор. Външното тяло също е шумно, но не е такъв проблем. Сравненията правя с GENERAL, от същия ценови клас в другата стая...кротко си поддържа температурата в тесни граници, не го забелязвам кога/дали вкл/изключва. .
    Грее-то има огромен хистерезис- При студено, но слънчево време, слънцето греее през прозореца, влизам в стаята- работи, температурата е зададена 19гр, а в стаятя е над 20. Когато е мрачно/студено навън- влизам, той не работи, а в стаята е 17.5гр. Сложил съм термометър с кабел в жалузите му и друг под климатика ниско. Е, как ще поддържа прецизно температура, като долния показва 17.5гр, а при жалузите 25 примерно, защото не е изстинал още след спиране, а датчика е вътре близо до жалузите...
    Пробвал съм и с функцията да следи дистанционното- все тая, не може да поддържа температура достатъчно точно...
    Мислех да пробвам с вадене на датчика навън, но не е лесно, не се вижда...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2020
    Мнения
    13
    #387

    Отговор: Gree Fairy

    Здравейте, и аз да питам нещо.
    С Gree Fairy GWH12ACC K6DNA1D съм в нас. Идеята за монтанжа му беше за охлаждане лятото и за някакъв бекъп за зимата ако спрат парното поради някаква авария.
    Ползвал съм го съвсем малко и да шумен е. Питането ми обаче е друго. Имам такава джаджа.
    Няколко дена съм си вкъщи и го наблюдавам. Когато е спрян консумира около 4-5W. Тези дни откакто паднаха температурите под нулата взе да харчи към 70-80W. Ей сега го напече слънцето и консумацията му на пак падна на 4-5W.
    Значи ли, че щом е под нулата навън постоянно ще харчи едни 70-80W?
    Този пост е редактиран от chitatelia; 26-11-20 в 14:13.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #388

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от chitatelia Виж публикацията
    Значи ли, че щом е под нулата навън постонно ще харчи едни 70-80W?
    Вероятно да.
    Мисля, че има нагревател и когато е под 0гр, подгрява за да не замръзва...
    Лошото е, че май не може да се изключва когато климатика е изключен/не ползваш, а трябва да извадиш щепсела.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2020
    Мнения
    13
    #389

    Отговор: Gree Fairy

    Не знам дали и при другите е така, но ми се струва глупаво това нещо....
    Ще го следя тези дни, но ако реално е така ще трябва да го изключвам от щепсела.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #390

    Отговор: Gree Fairy

    Цитат Първоначално публикувано от chitatelia Виж публикацията
    Не знам дали и при другите е така, но ми се струва глупаво това нещо....
    Ще го следя тези дни, но ако реално е така ще трябва да го изключвам от щепсела.
    Провери го и пиши..., не знам дали се включва от 0 гр или по-ниско, но има нагревател.
    За мен е тъпо не, че го има, а, че не може да се изключва по желание...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 32 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Gree Amber GWH12YD / S6DBA1 или Gree Fairy GWH18ACD / K6DNA1D
    От fen4eto88 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 83
    Последно: 12-03-19, 19:17
  2. Gree Fairy успиване
    От Pr_br във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 19
    Последно: 02-12-18, 20:24
  3. Gree "Change" GWH12KF или " Fairy" GWH12ACC ?
    От rado555 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 20
    Последно: 14-09-18, 11:24
  4. Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)
    От Boris Penev във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 36
    Последно: 30-06-16, 18:41
  5. HDD-to gree
    От CRASHOVERRIDE във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 20-04-02, 22:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе