Страница 32 от 84 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 1251
Like Tree705Одобрявам

Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    22
    #466

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Колеги..!!!!! МНОГО МОЛЯ ЧЕТЕТЕ ДОБРЕ И ИЗКАЗВАЙТЕ АДЕКВАТНИ КОМЕНТАРИ. Моят разход не е впечетляващ.Писах го.Струва ми се че моят разход е висок.На колегата разхода ми се струва впечетляващ..неговият е 180-220 w.ТОВА Е ВПЕЧЕТЛЯВАЩО. НЕ МОИТЕ 7KW НА ДЕН!!!СЛЕДЕТЕ КОЙ КВО ПИШЕ .ТУК НЕ ПИШЕ САМО 1 ЧОВЕК.НЕ ПИША САМО АЗ.ВПЕЧЕТЛЯВАЩИ СА РАЗХОДИТЕ НА ivoto6ana

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #467

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    gosho167, правилата на форума чели ли сте ги?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    22
    #468

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Хайде да ги прочетеш.....
    Този пост е редактиран от Aleksandars; 12-11-20 в 19:42.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #469

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Koлега, пиши с малки букви. Машината е голяма за твоята стая, повече от 25-ца не е трябвало да слагаш. Ти ли реши да сложиш 35-ца в 12-13кв. стая?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    22
    #470

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    [COLOR="silver"]- - - - - - - - -

    - - - - -





    Колеги много моля четете внимателно и изказвайте адекватни коменрезултати не се впечетляващи и на мен ми се стлуват високи .Впечетляващ е разхода на колегата ivoto6ana . Неговият разход е 180-220 w.Моят е средно 500w.На тези 180-220 w казвам впечетляващи резолтати.Много моля четете внимателно!!!.Тук не пиша само 1 човек.Не пиша само аз тук.Впечетляващият за мен резолтат го е писал колегата ivoto6ana.

    - - - - - - - - - -

    ами да аз реших но и от vimax ми казаха че няма проблем даже и след монтажа пак ги питах дали няма да има проблем че стаята е малка.Монтажниците ми казаха че е идеален

    - - - - - - - - - -

    Всичси познати също ме съветваха да слагам 12- ка.И аз сметнах,че е логично тъй като обичам да ми е топло.Стаята в която е климатика съм я ползвал да спане само лятото,тъй като се отоплявам на твърдо гориво и дори и при -20 градуса си поддъргам минимум +28.

    - - - - - - - - - -

    А това че е по-голям за стаята не означава ли ,че трябва по-бързо да достига желаната температура с по-малко електроенергия и по-малко да се влияе от климатичните условия(да не се мъчи в студеното време,да не вижда зор) ???

    - - - - - - - - - -

    Мои познати отопляват с 12-ка двевна 25-30m2 и се хвалят че сметките им за ток не са нараснали с 50-60лв/ месец.И карали цяла зима 5-6 месеца с 300 лв за отопление.И аз си викам ще сложа климатик в спалнята и ще си я ползвам зимата с 200-300 лв за целия зимен сезон,защото при моите познати ми се струва хладно.Та аз дори и същите сметки за ток да плащам поне ще ми е топло.Понеже много хора хвалят климатиците за отопление.
    Този пост е редактиран от gosho167; 12-11-20 в 20:07.

  7. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #471

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от gosho167 Виж публикацията
    дори и при -20 градуса си поддъргам минимум +28. - - - - - - - - -

    да не се мъчи в студеното време,да не вижда зор) ???- - - - - - - - - -

    Мои познати отопляват с 12-ка двевна 25-30m2 и се хвалят че сметките им за ток не са нараснали с 50-60лв/ месец
    И карали цяла зима 5-6 месеца с 300 лв за отопление
    Къде ги в Стамболийски тези -20 градуса? Забрави при -20 външна климатика да ти държи 28 градуса вътрешна.

    То хората виждаме зор в студеното време, ама не климатика да не вижда зор

    Твоите познати сигурно живеят само в дневната, за да минат целия зимен сезон с 200-300 лева.

    За тази малка стая се препоръчва 20zs-w, дори и той е голям за нея.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    22
    #472

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    И понеже изчетох тук във форума всякакви информации относно пукания тракания балбукания ,течене на вода и кво ли още не.За втулки за датчици и темподони,за работата на Панасоници Тошиби Хитача....видях снимки на ватметри с показания от 100-110w от 90w от 85w ,но за мое съжеление това е разход от летния сезон.Никъде не видях някой да е споменал да разхода си през зимния сезон.Та отново Ви моля да се влючите всички във форума и да кажете да вашият разход на климатика през зимния сезон.Тъй като във форума не немарих такава тема, а тя ще е много полезна за хора които искат да използват климатик за отопление.И моля също като описвате разхода да е във ватове било то за ден или месец.Не месечни сметки.Мисля,че ще е по полезно и също така да се описва при какви условия- климатични( дали са -20;-15;-7;-3 нали каква е температурата на вън) какви санитарни условия( без никва изолация;само с външна само с вътрешна и с двете дограми и тнт) в какъв режим работи климатика (+30градуса вентилатор на мах;+20 вентилатор на 3;+28 градуса вентилатор на 2 и тнт) и какви са резолтатите нали при зададени примерно 28 в стаята са 26 и тнт.Просто ме интерисува разхода във ватове било то за ден или месец и нали неможе да не се има изпредвид дали се топли 30m2 с 10 см стиропор от вън и 3 см фибран от вътре и троен стъклопакет или 20 m2 или 18 m2.И дали на вън е като до вчера +18 през деня и +9 сутрин и вечер.Тези фактори също са нажни както и това като колегата ivoto6ana настройва на 22 градуса и му дърпа 180-220w a аз настройвам на 25 и ми дърпа 500w
    .Всички знаем ,че всички тези подробности са от значение за това моля да бъдете обективни ако решите да споделите вашите разходи на климатици в зимния сезон.Благодаря Ви и наистина се надявам да има отзовали се

    - - - - - - - - - -

    имало е колега и -25 е имало.Тва че през последните 5-6 години има само пролет и есен не означава че така е било от раждането на Иисус.Мисля че 2011 беше тади с -25 ..както и да е няма да споря сега за това.Но определено е имало много тежки зими по 2-3 месеца не се е вдигал снегът.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от the inquirer Виж публикацията
    Къде ги в Стамболийски тези -20 градуса? Забрави при -20 външна климатика да ти държи 28 градуса вътрешна.

    То хората виждаме зор в студеното време, ама не климатика да не вижда зор

    Твоите познати сигурно живеят само в дневната, за да минат целия зимен сезон с 200-300 лева.

    За тази малка стая се препоръчва 20zs-w, дори и той е голям за нея.
    аз знам че климатика първоначално е предназначен за охлаждане и съответво за отопление няма никаъв шанс пред твърдото гориво.Но много пора го хвалят на и аз реших да пробвам.А за тва че бил голям за стаята сега разбирам.Обаче виждам ,че да ме критикуват има хора ,но все още освен колегата ivoto6ana никой друг не споменава колко вата му дърпа климатикът който ползва или които ползва щото има хора които ползват вяколко климатика

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1,601
    #473

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Може би тая тема е по-подходяща за твоите терзания:
    https://forum.setcombg.com/%D0%B4%D1...D0%B8-300.html

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Живее в
    Русе
    Мнения
    21
    #474

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Rakeem Виж публикацията
    35-ца в 16кв. не е ли свръх оразмерено? И при настройка от 22гр. към днешна дата да не влиза в Офф, не ми се вярва.
    Никъде не пиша, че не влиза в он-оф а че аз не съм го засичал! През ноща, когато спя или съм извън дома, какво се случва не знам. Според мен всичо е строго индивидуално. Факторите, които влияят върху разхода на дадена машина са много, и ми се струва несериозно да се влиза в спорове. Който иска, да вярва в каквото иска...но за мен на този етап машината работи доста задоволително. Живея в къща с отлично изградено локално парно. Но за 15 години ръцете ми се удължиха от мъкнене на въглища, чистене, рязане на дърва и тяхното прибиране. От две години отоплявам, едната част на къщата с Фуджицу...сега монтирах и Мицубишито! За момета ми е 70% по евтино с климатиците. За по студено време ще паля парното ако се наложи. Смятам, че SRK/ SRC 35 ZS-W е доста приличен модел.
    rosswen одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #475

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    .Но за 15 години ръцете ми се удължиха от мъкнене на въглища, чистене, рязане на дърва и тяхното прибиране.
    Ето с това обори твърдението на колегата по-горе :
    ..климатика първоначално е предназначен за охлаждане и съответво за отопление няма никаъв шанс пред твърдото гориво.
    rosswen одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    22
    #476

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Ето с това обори твърдението на колегата по-горе :

    не съвсем колега.от към отопление няма смисъл да ги сравняваме.по горе и на мен ми писаха,че при -20 няма как климатика да направи +28 но това няма да го коментирам,тъй като в момента ме интерисува разхода на климатика през зимата

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #477

    Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    За мен всичко над 24-25гр. на отопление е мазохизъм, но това си е мое мнение. Не разбирам хора, които правят жега, която самите те не понасят, ходят по боксерки и се потят, и си отварят прозорците. Напълно ненужно разхищение и самонаказание е това, в моите очи.
    dodo_pv, djsmiley, zxc0 и 2 други харесват това.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #478

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Рос, друго си е да натикаш една нокрия в кенеф, след което да почнеш да ни забавляваш с 'тъпотата' на софтуера и, убеждавайки ни как едно Трео за 300 кинта я огнася!
    rosswen одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2019
    Живее в
    Габрово
    Мнения
    11
    #479

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    За миналата зима хол 24кв.50-ка спалня 15кв. 25-ца + коридор 10кв.+ кухня 10кв.отворени врати.50-ката 2000кв.23-25гр. 25-та 1800кв. 22-24гр. Не се спират. Габрово апартамент тухла без изолация а хол и спалня почти не ги напича.
    Този пост е редактиран от MITEV74; 13-11-20 в 10:38.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    22
    #480

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от MITEV74 Виж публикацията
    За миналата зима хол 24кв.50-ка спалня 15кв. 25-ца + коридор 10кв.+ кухня 10кв.отворени врати.50-ката 2000кв.23-25гр. 25-та 1800кв. 22-24гр. Не се спират. Габрово апартамент тухла без изолация а хол и спалня почти не ги напича.
    Благодаря колега за информацията.Подробна информация даваш,точно това което ме интерисуваше.Наистина ти благодаря.Ти си първият и за сега единственият осмелил се да сподели консумираните ватове на своите климатици.Евала.Благодарен съм ти че се отзова.Поздравления!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 84 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++
    От boiski във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 375
    Последно: 30-08-21, 08:17
  2. Разлика между Mitsubishi-heavy-srk20zsx-s и Mitsubishi-heavy-srk20zsx-w
    От Joro1986 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-19, 13:23
  3. Мнение за MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 35 ZJ-S
    От bamzess във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 72
    Последно: 30-04-17, 17:14
  4. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  5. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе