Страница 65 от 84 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 1257
Like Tree708Одобрявам

Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #961

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    много красиво захранен ,предполагам са ти подарили тоя разклонител монтажниците
    Aleksandars, Mega, its large и 2 други харесват това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    7
    #962

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    хаха, колега това беше само за тест, вече имам контакт точно до него горе високо, а за външното тяло ще слагам тръба малко по дълга от ляво на него ще я пусна да тече на улицата

    http://store.picbg.net/pubpic/E9/1C/...be8f8ce91c.jpg ето така е в момента
    Palev одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #963

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    и така не се прави ама карай .. захранва се външното вътре да не ти се подмятат кабели и контакти

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    92
    #964

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    и така не се прави ама карай .. захранва се външното вътре да не ти се подмятат кабели и контакти
    Та после да не може човека да си бодне един ватметър
    ААТ и HiDefinition харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    15
    #965

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Здравейте, наскоро закупих климатика и ще може ли някой да ми обясни как се пуска "Самопочистващата" функция. В упътването пише да се натисне "MENU"->"нагоре/надолу" -> "SET". Но нещо не се включва след като направя описаното. Та как точно се пуска?
    Благодаря предварително!

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    758
    #966

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2022
    Мнения
    10
    #967

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Приятели, моля за съвет. Поръчах 35-ца премиум за стая/хол 22-23 кв.м без изолация и пвц дограма (дограмата е перфектна и не си представяйте ветрилник). Та въпросът ми е дали няма да е голям за това помещение и по-добре ли ще е 25-ца? Не е монтиран още и мога да взема по-малкия. Искаше ми се да има малко запас заради топлозагубите и затова поръчах този. Догодина ще я сменям дограмата. Сега нямам възможност. Изложението е югозапад с една външна стена и врата към тераса. Мерси за мненията ви предварително.

    PS: Бях поръчал General Fujitsu 12lmca за това помещение, но вдигнах бюджета и поръчах Хевито.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    9
    #968

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Здравейте ,ще помоля за съвет.Колебая се между два климатика: Mitsubishi Electric MSZ-AP35VGK и МITSUBISHI HEAVY SRK35ZS-W.
    Този пост е редактиран от Manolska; 13-10-22 в 19:11.

  11. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #969

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Вноса за България на МЕ до 35-ца /включително/ се произвежда в Турция, МH си е Тайланд, за мен това е достатъчна причина да предпочета MH !
    Mega и rosswen харесват това.

  12. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #970

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Сложих и аз един SRK35ZS, първите впечатления са добри, но все пак е още много рано да давам оценка, без да е паднал студа и да разбера как и колко ще дефрости. Понеже имам проблем със слуха, не че не чувам, а обратното - дразнят ме всякакви паразитни шумове, долавям след като поработи поне два часа /на втора степен на вентилатора/ едно леееко глухо присвирване/виене от турбината, което обаче не е постоянно и ту го чувам, ту не, а друг може изобщо да не му обърне внимание ! Помня, че бях чел в темите за нещо подобно, даже се споменаваше за "бели пластмасови стружки" при разглобяване, та се чудя дали съм изтеглил и аз късата клечка с втулките, нещо при монтажа, или ще се напасне като поработи ? И на външното тяло ми се струва, че не върти перката толкова "мазно и безшумно" , все едно има някакъв минимален дисбаланс, макар да не усещам вибрация като си сложа ръката /не знам да антивибрационните тампони за 40 лв оказват влияние/ ? Естествено не е нещо фрапиращо, или да се усеща вътре /опази боже/ , но може би аз имам прекалено големи очаквания от машина за 2000 лв ?!
    Този пост е редактиран от stivi; 20-10-22 в 11:36.

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    758
    #971

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от stivi Виж публикацията
    , долавям след като поработи поне два часа /на втора степен на вентилатора/ едно леееко глухо присвирване/виене от турбината, което обаче не е постоянно и ту го чувам, ту не, а друг може изобщо да не му обърне внимание !
    Този звук да не е от местенето на клапите при off?
    "едно леееко глухо присвирване/виене от турбината" се чува, когато off-a е продължил повече от 3 минути и при стартиране на компресора, вътрешния вентилатор се форсира за 2-3 секунди на 2-3-4 степен и пак намаля на 1-ва.Същия звук се чува и при първоначално пускане на климатика.Прави си нещо като тест, самодиагностика на системите..

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #972

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Не, не е при on/off, докато си духа топло го долавям. На трета степен не се чува, ама то тогава вече си е сериозно духане и няма как да се чуе паразитен звук, не се сетих да го пробвам на първа степен, но ще го направя при следващото долавяна на "дразнителя" Няколко пъти и сега в топлото го чух да изпуква леко при off, което ме навежда на мисълта , че зимата ще е по-силничко, но пък аз съм му предвидил поне 40 квадрата за топлене, та няма да може много да си почива
    Този пост е редактиран от stivi; 20-10-22 в 13:49.

  16. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    758
    #973

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Проследи също : да не духа силен вятър в момента на просвирването да влиза през дренажния маркуч, да не ти е пуснат аспиратора и да ти е затворено навсякъде и да смуче пак от маркуча, около тръбния път дали е уплътнено както трябва, да не духа оттам при силен вятър.Преди няколко седмици ми монтираха и на мен 35-ца, та го "дебнах" няколко дни по около час, нищо притеснително не установих!
    Ако ти се раздрънчи външното тяло, викни фирмата или сам му отвори капака и уплътни кутията с електрониката, между нея и капака.
    Този пост е редактиран от Palev; 20-10-22 в 13:57.

  17. Member
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Поморие
    Мнения
    183
    #974

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Всичко е добре уплътнено, ще продължа с наблюденията и ще дам доклад по-нататък
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    ААТ одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #975

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Майчице, какъв монтаж! За чудо и приказ!
    Mega, hegys и Palev харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 65 от 84 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++
    От boiski във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 375
    Последно: 30-08-21, 08:17
  2. Разлика между Mitsubishi-heavy-srk20zsx-s и Mitsubishi-heavy-srk20zsx-w
    От Joro1986 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-19, 13:23
  3. Мнение за MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 35 ZJ-S
    От bamzess във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 72
    Последно: 30-04-17, 17:14
  4. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  5. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе