Страница 76 от 84 ПърваПърва ... 26667475767778 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,126 до 1,140 от общо 1257
Like Tree708Одобрявам

Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,302
    #1126

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Е нали след като си го купих и започнах да качвам реална информация от първо лице на независим потребител подплатена с клипове и графики, стана ясно, че тази машина не става за малки стаи.
    после всички от съвета единодушно стигнахме до извода, че силата им е в големи помещения.
    Да, ама се оказа, че и така не става.
    Мисля другата зима единия да го изместя на терасата. 4м2 не остъклена. Ако и там продължи да се държи по същия неадекватен начин, мисля, че трябва да подадем колективен сигнал до Производителя.
    Изключвам двамата доволни от горните постове
    Lucky Acho одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    30
    #1127

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Много хора заради двама като вас навремето се нахакаха с хиляди дръвчета от тези.
    Включая и себе си
    Бе дръвце ама много мека топлина прави...Изчетох и двете теми за него и въпреки това си го взех...И се оказа че не съм сбъркал... Докато беше по топло и спираше от време на време го понаглеждах и никога не е спирал без да достигне минимума си от около 180 вт. Най ниската консумация беше 158вт на час...Ако някой от фуджаците сдаде багажа /да не дава господ/, ще си взема още един и аз като тебе...
    HRS9 одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    74
    #1128

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Трима сме, трима.

    Детето порасна под 35-ца в 16-17 кв.м, не се е оплакало, че е на шумно и студено. За машината в хола важи същото. С топлолюбива жена до сега щяха да отлетят от стената, ако не се справят.
    supermario одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    441
    #1129

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Предлагам модератор да изтрие коментарите ми с цел да не се подвеждат хората и да не си купуват въпросните прехвалени боклуци, извинявам се ако съм подвел някой и се е набутал точно с тази машина.Явно изглеждаме като ЗАВИСИМИ тролове на заплата в Кондекс.
    Alexi одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1130

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Не им се впрягай толкова. И аз ги хваля. Дори "набутах" майка ми с такъв преди 5г.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    10
    #1131

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Колеги някой да е намерил решение за това ужасно и непрестанно пукане на този прехвален MHI Premium 12? Да еба и боклука.
    Да Ви кажа имам Daikin най-евтиния модел BOB 9-ка и от него съм много по-доволен икономичен е тих е не пука изобщо топли си добре. Единствения недостатък е дефростите на 30 мин но по- добре дефрост на 30 мин отколкото да работи 5 на 3 и да пука постоянно.
    Това Митсубиши голяма греда.
    Едва ли едино MHI пука другo не всички пукат но някои хора просто не им обръщат внимание но други много го дразни това
    Този пост е редактиран от dimitargd; 07-12-23 в 22:17.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,302
    #1132

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Най хубаво пукат салкъмови цепеници в печката на дърва.
    Климатиците са за охлаждане. Само се залъгваме, че се топлим с тях.
    По темата.
    Как един доволен от МХИ не се намери да си инсталира един Хоум Асистат с един смарт контакт за да видим и ние колко е доволен в действителност.
    dreadx одобрява това.

  10. jtj
    jtj е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    25
    #1133

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Най хубаво пукат салкъмови цепеници в печката на дърва.
    Климатиците са за охлаждане. Само се залъгваме, че се топлим с тях.
    По темата.
    Как един доволен от МХИ не се намери да си инсталира един Хоум Асистат с един смарт контакт за да видим и ние колко е доволен в действителност.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,302
    #1134

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    В Туята и моите изглеждат много добре. Даже в момента на 1,5 градуса единия работи на 195 вата.
    Home Assistant Показва истинската им същност

  12. jtj
    jtj е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Живее в
    Казанлък
    Мнения
    25
    #1135

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Машината е от 2019г.Слагал съм му и ватметър за контакт,замервал съм с ампер клещи ,показанията са почти еднакви.А и в EVN се вижда цялостната картинка.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1136

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Аз пък не разбирам защо някой трябва да доказва на някого, че климатика му харесва и е доволен.
    stivi одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    757
    #1137

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от dimitargd Виж публикацията
    Колеги някой да е намерил решение за това ужасно и непрестанно пукане
    Ако турбинатата ти е на Ауто, направи я на 2-ра степен, да не се развихря толкова след офф.Погледни и капака дали е натиснат хубаво и на трите закопчалки.

  16. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,302
    #1138
    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Аз пък не разбирам защо някой трябва да доказва на някого, че климатика му харесва и е доволен.
    Аз не искам някой да ми доказва, че е доволен от нещо. Щом го е написал значи е така.
    Просто искам да видя как работи една машина от която някой е доволен и му харесва.
    Ако работи като моите (в което съм убеден) на мен лично а и на много други не би им харесало.
    Периодично се появяват от нищото потребители, написват по 1-2 поста от типа "много съм доволен, не прави дефрости, много е тих, не работи он/офф и др." След което доволният спира да пише а раздела се напълва със скубещи косите се потребители.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2023
    Мнения
    91
    #1139

    Отговор: Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Просто искам да видя как работи една машина от която някой е доволен и му харесва.
    това е от вчера сутринта като станах за работа - хареса ми как изглежда кардиограмата затова си направих екранна снимка. От посред нощ вали сняг , има 30см на терасата и върху климата - довечера след работа мога да направя екранна снимка и с дефростите посред нощ и т.н. ако си заинтересуван. Имам и тема/питане за монтажа на климата - там ми има и разположението на етажа , квадратура и т.н. - не че някой ми отговори де .
    След селския тунинг с датчика държа дистанционното на 23 , вътре е 24гр ( в спалнята 23гр) . Дистанционното не съм го пипал от седмица. Но си признавам ,че докато му хвана магариите си поиграх и с дистанционно и с датчици и с каквото се сетиш.

    А ако искаш да работи на минимума без да спира ти препоръчвам още по-див селски тунинг - решеш датчика и слагаш тример и работи на каквито искаш ватове денонощно - аз още не съм се отказал от тая идея




    А това е от вчера до сега - дефростите се виждат ясно и са си истински - заради снега , студа и влагата


    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от Poco; 08-12-23 в 17:51.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #1140

    Mitsubishi Heavy SRK35ZS-W/SRC35ZS-W PREMIUM мнение

    Мимо, истината е, че тези машини работят до бре при няколко условия.
    1. Много високо задание (имам познати, които държат 25-26гр)
    2. Много голямо помещение.
    3. Много студено помещение (къща без изолация + задание минимум 23гр)
    Тогава наистина голяма част от времето работят като инвертори и размразяват рядко, основно при нужда.
    На майка ми 25-цата дори и с повишения минимим под -2 не офф-ваше, бачкаше си на около 380W. Но тя е в къща без изолация и задание 24гр.
    Основният им плюс пред всички останали е голямото вътрешно тяло, което е изключително тихо и с големи дебити. В това отношение е по-добър от много машини висок клас.
    За мен най-големия проблем е дефроста при он/офф цикли и за това не съм си сложил. Он/офф при този модел грам не ми пречи, честно казано. Както не ми пречеше на ZMX и МЕ SF. Само дефроста няма да изтрая.

    П.п. За някои хора важно е да им е топло и тихо. Не ги интересува дали е он/офф и на колко стартира компресора.
    Този пост е редактиран от rosswen; 08-12-23 в 10:12.
    hristo.petrov и Stoqnov Veselin харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 76 от 84 ПърваПърва ... 26667475767778 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy SRK20ZS-S/SRC20ZS-S PREMIUM, 7000 BTU, Клас A++
    От boiski във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 375
    Последно: 30-08-21, 08:17
  2. Разлика между Mitsubishi-heavy-srk20zsx-s и Mitsubishi-heavy-srk20zsx-w
    От Joro1986 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 05-07-19, 13:23
  3. Мнение за MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 35 ZJ-S
    От bamzess във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 72
    Последно: 30-04-17, 17:14
  4. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  5. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе