Страница 159 от 180 ПърваПърва ... 109149157158159160161169 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,371 до 2,385 от общо 2689
Like Tree1645Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - въпроси, коментари, проблеми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,174
    #2371

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    До сега от климатиците , които съм имал - Панасоник DKE от 2001г. , още един инверторен от 2012г. , Етерея 2016 , Фуджицу , MHI Diamond - най-незабележими са он-офф-ите при Етерея.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    612
    #2372

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Преди няколко години много се бях навил да сложа Etherea (обмислях и Perfera) в малка спалня, но негативните коментарите в темите за модела ме отказаха и заложих на LN. Не съжалявам за избора си, макар че Luca-та, която беше монтирана преди Mitsu-то имаше по-приятна топла струя.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #2373

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    Преди няколко години много се бях навил да сложа Etherea (обмислях и Perfera) в малка спалня, но негативните коментарите в темите за модела ме отказаха и заложих на LN. Не съжалявам за избора си, макар че Luca-та, която беше монтирана преди Mitsu-то имаше по-приятна топла струя.
    Това е, защото на LN минимума е по-нисък, което е положително нещо. Поне за масата в този форум.
    CubanLinx одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    612
    #2374

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Не съм от спецовете, а просто любител и никога не са ме интересували минимуми, максимуми, ватметри, колко харчи и т.н. Единственото, което ме интересува е комфорта и ако джоба ми го позволява в дадения момент, да се възползвам от максимално добър хардуер. На база прочетеното от форума, досега съм препоръчал на двама човека ZS-W (единия за спалня) и не съм чул дума от тях, което ме навява на мисълта, че са доволни. Аз така избрах LN-а Нямаше негативни мнения, освен догадки свързани с FH (като цяло мненията за LN не са много) и реших да заложа на него именно заради това. В хола сме с Daiseikai 8 (10-ка). Машината не е лоша при никакви положения, но описаните бъгове в темата за модела си ги има и при мен (дори и след посещение от Ahi Carrier) Сега съжалявам, че не сложих 13-ка, понеже от изчетеното, не съм видял собственици на 13-ки да се оплакват. А бях изчел темата от-до n пъти. Ама пусто оразмеряване.......
    Този пост е редактиран от CubanLinx; 27-10-23 в 10:58.
    rosswen одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #2375

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Е, няма страшно, аз когато си взех 60ZSX нямаше и едно мнение за него, защото тъкмо излезе модела. Коментираше се само написанито в документацията.
    CubanLinx одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    80
    #2376

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Вече инсталиран SRK/SRC 20ZS-W Premium в стая 15кв.м с изолация. Надявам се да топли добре зимата. Тези дни си е топло, като цяло, но след работа го влючвам на зададена 24 градуса от дистанционното. Вентилаторът е на макс. скорост. Тръгва на около 700 Вата. След 2 минути сваля на около 220 Вата и така работи докато температурата в стаята стане 24 градуса (термометъра е в далчения ъгъл на около 80 см височина),След това изключва. Чака различно време ... хващал съм го да почива по 25 минути и пак включва.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    451
    #2377

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от sandre Виж публикацията
    Вече инсталиран SRK/SRC 20ZS-W Premium в стая 15кв.м с изолация. Надявам се да топли добре зимата. Тези дни си е топло, като цяло, но след работа го влючвам на зададена 24 градуса от дистанционното. Вентилаторът е на макс. скорост. Тръгва на около 700 Вата. След 2 минути сваля на около 220 Вата и така работи докато температурата в стаята стане 24 градуса (термометъра е в далчения ъгъл на около 80 см височина),След това изключва. Чака различно време ... хващал съм го да почива по 25 минути и пак включва.
    Ще топли, свиркай си.Съвет за вентилатора: 2-ра степен.
    rosswen одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    80
    #2378

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от HRS9 Виж публикацията
    Ще топли, свиркай си.Съвет за вентилатора: 2-ра степен.
    HRS9 благодаря за съвета! Ще го приложа! В спалнята имам един стар General (отподписа). Определено от него се усеща доста топла струя въздух, а Митсубишито тръгва от леко топло и постепенно вдига темп на въздушната струя. Ако му задам 30 градуса и вентилатор на макс, колко да очаквам като температура на струята? При монтажа техниците пуснаха климатика, но не са го тествали, или замервали температури. Инак за вентилатора ... след General-а този си е направо тих.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    451
    #2379

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от sandre Виж публикацията
    HRS9 благодаря за съвета! Ще го приложа! В спалнята имам един стар General (отподписа). Определено от него се усеща доста топла струя въздух, а Митсубишито тръгва от леко топло и постепенно вдига темп на въздушната струя. Ако му задам 30 градуса и вентилатор на макс, колко да очаквам като температура на струята? При монтажа техниците пуснаха климатика, но не са го тествали, или замервали температури. Инак за вентилатора ... след General-а този си е направо тих.
    Моля. Никога не съм засичал температурата на изходящия въздух и не съм правил подобен тип замервания а и не виждам особен смисъл(освен ако не се проверява за повреда в машината) тъй като 30 градуса от ДУ и максимален вентилатор са настройки, които никога няма реално да използвате.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    19
    #2380

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Днес с изненада разбрах,че има ъпдейт за софта на климатиците в приложението.
    Звънях в Condex,но казаха,че нямат log с промените, понеже от Митсубиши не им го били пращали.
    Който има wi-fi модули може да ъпдейтне.

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2022
    Мнения
    6
    #2381

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    И аз видях че има ъпдейт през приложението но когато цъкна "firmware update" ми изкарва следното съобщение "Please update the firmware at home with the air conditioner turned off" ....изключва климатика и отново цъквам на "firmware update" и отново получвам същото съобщение.Някой с идея защо се получва така и как може да се реши този проблем ?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    19
    #2382

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Torero Виж публикацията
    И аз видях че има ъпдейт през приложението но когато цъкна "firmware update" ми изкарва следното съобщение "Please update the firmware at home with the air conditioner turned off" ....изключва климатика и отново цъквам на "firmware update" и отново получвам същото съобщение.Някой с идея защо се получва така и как може да се реши този проблем ?
    Трябва телефона да е закачен в същата wi-fi мрежа на която е климатика и ще стане.

  16. Novice
    Тук е от
    Mar 2022
    Мнения
    6
    #2383
    Цитат Първоначално публикувано от daKity Виж публикацията
    Трябва телефона да е закачен в същата wi-fi мрежа на която е климатика и ще стане.
    Това го пробвах вече но резултата е същият.В упътването гледам че пише “If firmware update is disabled, the button is not enabled” и се чудя дали не е е от това и как въобще може да се разреши или забрани ъпдейта.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #2384

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Да се "похваля" и аз като нов собственик на 25ZS-S.
    Работи в 20 м2 стая. 5 градуса външна температура.
    Тръгва, работи на около 460W и оффва.
    Alexi одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,935
    #2385

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZS-W Premium - обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Torero Виж публикацията
    Това го пробвах вече но резултата е същият.В упътването гледам че пише “If firmware update is disabled, the button is not enabled” и се чудя дали не е е от това и как въобще може да се разреши или забрани ъпдейта.
    И при мен положението е същото. Закачени са към една и съща мрежа. Ако стигнете до решение, споделете.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC ZSX-S/W Diamond
    От rosswen във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1734
    Последно: 04-04-24, 16:14
  2. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRCZS-S
    От plamenof във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 656
    Последно: 21-12-23, 19:02
  3. Mitsubishi Heavy Industries SRK / SRC 35 ZS-W Premium не поддържа температурата в стаята
    От mar7ooo във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 29-01-23, 14:54
  4. mitsubishi heavy industries srk / src 20 zs-s или 25 zs-s
    От Dani във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 28-10-18, 22:55
  5. Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S
    От Macabre във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 26
    Последно: 14-11-13, 14:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе